reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Hej,

My siedzimy w domku na dole jest całkiem chłodno, na pierwszym piętrze już tak sobie ale da się wytrzymać.
Ignacy więcej pije, wodę ciągnie aż miło.

Co do zostawiania to ja pierwszy raz zostawiłam Krystiana z tatą i babcią na tydzień jak miał 2 lata i 2 miesiące i pojechałam na konferencję. Wcześniej mąż i Krystian jeździli ze mną, ale wtedy były dwa wyjazdy w ciągu dwóch miesięcy i finansowo już nie wyrobiliśmy, a i mąż tyle urlopu nie mógł wziąć. Krystian się obraził i w pierwszej chwili po powrocie nie chciał ze mną rozmawiać, ale potem już było ok, tylko bardziej przylepa był.
A samego u babci to go pierwszy raz zostawiliśmy na 3 dni jak miał 3 lata i 8 miesięcy, sam chciał zostać, w zeszłe wakacje dwa razy po tygodniu został sam bez nas i spoko już było. Myślę, że 3,5-4 latek potrafi zostać już w miarę świadomie, o ile ma na to ochotę.
Wcześniej to dziecko raczej nie wie o co chodzi.
 
reklama
wiem ze u stopi lena zostaje u dziadkow na noc, dwie (szczegolnie teraz jak ona pisze prace) i mala jest zachwycona ;) ale moze to wynika z tego ze na codzien jest tylko z mama, wiec inni ludzie sa duzo ciekawsi.

jojka: moze sprobuj wczesniej zostawiac ja np na jedna noc, potem na dwie z dziadkami i zobaczysz jak reaguje. mysle tez ze jakis fajny prezent po powrocie rodzicow dziecko powinno dostac (za to ze bylo takie dzielne itp) wtedy bedzie mu razniej
 
Dzięki za spotkanie Dziewczyny:)
Iza, szczęściara, KLIMATYZATOR.. ale taki przenośny? Też się zastanawiam nad zakupem. Tu schłodzić, tam schłodzić i wyłączyć.. U nas i dziś gorąco. 29 st. i słooońce. Jeremi dziś w basenie szaleje.
Ja Jeremiego pierwszy raz zostawiłam na noc z moimi rodzicami i tatusiem jak mały miał 6 miesięcy. Nie widział mnie w sumie ok 1,5 doby a jak wróciłam to jakoś szczególnie nie zareagował. Nie zauważył, że mnie nie było;-) Może jestem wyrodną matką, ale ja tego po prostu potrzebowałam.. Wyjść gdzieś nie objuczona jak wielbłąd.. dwugarbny oczywiście.
 
u nas nadal pochmurno i chłodno, cuuudnie :-D rzeczywście Malina jdnak daleko mieszkasz, w innym klimacie ;-)

tak, przenośny (ciężkie cholerstwo jak na przenośną rzecz..) , montowany z wydechem do uchylonego okna.

mamy ząb, nie spodziewałąm się ;-)
 
No Gaja zaskoczyła mamę :)
Ja też korzystam z uroków pogodowych, wreszcie czuję się normalnie!

Ja dosyć szybko zostawiałam swojego synka pod opieką tatusia/babci i znikałam na kilka godzin, ale nigdy jeszcze nie rozstaliśmy się na noc - nie licząc wyjścia na wesele całonocne.

Chyba kupię nocnik! Mój syn od jakiegoś czasu załatwia grubsze sprawy rano, spoko – fajnie, ale od kilku dni załatwia te sprawy w trakcie przewijania, o! I cały przewijak, za przeproszeniem, jest obsrany, albo mata! I co? I zadowolony. Więc dziś powiedziałam, że jutro kupię nocnik, skoro do pieluchy nie chce kupkać :) ehhh
Znając charakterek skorpiona, jak kupię nocnik to będzie wolał w pieluchę znowu ładować :)

A dziś lecimy z Olafciem na wyprzedaże! Urodziło nam się sporo dzieci u znajomych i prezenty trzeba kupić :)
 
My dziś na kontrolę wagi. proszę o kciuki!

Poszłabym na zakupy oj chętnie ale po 1 trzeba oszczędzać a po 2 z 3ką to mi się odechciewa. Ciężko coś wypatrzyć fajnego jak trzeba stale patrzeć gdzie chłopcy a z Minisia w wózku w wiele miejsc wiechac się nie da.

Dziubasku - 8 miesięcy to moim zdaniem za wcześnie na nocnik. Ale zawsze możesz spróbowac...
 
zajde moze i ja dzis do arkadii zerkne czy juz w cubusie druga wyprzedaz jest, bo bede w poblizu ;) co nie zajde do jakiegos dzieciecego sklepu to cos mi sie kupuje ;>

mamy juz paszport, teraz tylko zaniesc papiery na wize i mozna rezerwowac bilety :)
 
reklama
Do góry