reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Hej,

Jojka to weź dobry spray przeciw komarom, bo w tym roku w lasach nadmorskich to więcej komarów niż szyszek ;-). Ignacy trochę piachu pożarł nad morzem i żyje ;-). Ale największy dla mnie szok to był, że przez pierwsze 10 dni miał katar ale jaki, normalnie takie gęste mu szło z nosa, że zastanawiałam się jak to daje radę wychodzić. Dopiero po 10 dniach się zaklimatyzował. Teraz wierzę, że coś jest w tych 14 dniach przy zmianie klimatu.

My nadal na wsi, więc ja się na spotkanko nie piszę. Nie miałam czasu zajrzeć, bo pierwsze dni prałam i organizowałam się po morzu a po drugie siedzę prawie cały czas sama z chłopakami i ledwo żyję. Teraz mam chwilę spokoju, bo Krystian sobie zajęcie znalazł. Do tego Ignacowi 5 ząbek wyszedł (dolna dwójka) i były nie spane noce. I tak mi tydzień zleciał bardzo szybko.
 
reklama
patewka - w te upały to jakieś zacienione mocno miejsce trzebaby wymyślić, no żaden plener przyjazny mi do głowy ni eprzychodzi..
Ja dziś podłączam klimatyzator. A miało nie być lata z powodu wulkanu ;-) hahaha

AsiaKC - jak Dominisia? rośnie ładnie? napisz coś o malutkiej!!

Jagoda - oo, myślałam, że może wróciłaś ;-)

my jeszcze 2 tygodnie do wakacji, póki co Michał na obozie, a ja z dziewczynami kombinuję spędzam śpiewający czassss.
 
Się może przywitam jakoś tak Dzień Dobry :)
Tak podczytuję od jakiegoś czasu i ujawniam się.
Strasznie fajne te Wasze pociechy :)
Jeszcze raz pozdrowionka z bemówka
 
jak nie dziala to nie moge wytrzymac i ciagle odswiezam.. brakuje mi tu emotka z torbą na głowie..
a z pieluchami brudnymi czy czystymi jeszcze? :-p
 
z nowymi w sensie zaczynam się wielować i do mnei idą otulacze wełniane i gatki , no i qrde nei wiem bo na stronie jest napisane że ten otulacz tetro jest juz po lanolinowaniu ale nie mam pewności :confused: aa i disanki też idą i kupiłam lanoline w tubce, czytałam ze trza dodac mydła by się rozpuściło.... e no takie rozterki początkującej
 
dzielna jestes! mi sie bardzo podoba idea, ale jestem zbyt leniwa..może przy kolejnym dziecku :cool2: bedziesz uzywac wielo takze na noc?
 
na noc to może jeszcze nie ale w dzień się już staram (niestety w żłobku młoda na pampkach ) , na razie mam pula i tetrę, w sumie z tetrą nie taki diabeł straszny :)
przy kolejnym ?? ee no brawo 4 się szykuje :)
aaa tak po za tematem, to nei miałam nidgy okazji powiedzieć Ci że masz niesamowite stadko :-D z pięknymi imionami ;-)
 
reklama
dziękuję za komplement :-D
a jak Twoja córa reaguje na żlobek?
właściwie nawet nie wiem, na czym polega dokładnie taka żłobkowa opieka.. mam jakieś mgliste wyobrażenie grupy kilkunastu dzieciaczków siedzących jednocześnie na nocnikach, ale ono jest chyba mylne i oparte na jakimś kiepskim fabularnym filmie polskim z lat 70-tych ;-)
 
Do góry