reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Czesc

Jak juz o wadze mowa, to moja ma wlasnie 8kg :-) :-D:-D:-D:-D przy 77cm

Ja na razie bez netu, wiec korzystam poki do rodzicow na obiad wpadłam ....
 
Agnieszka P. i Krzysztof O. zapraszają wszystkie Mamusie z Tatusiami i oczywiście małymi Skarbami na uroczystość zawarcia Związku Małżeńskiego i chrzest Królowej Mariczki
3 lipca o godz. 12.00 w Parafii św. Wincentego Pallottiego przy ul. Skaryszewskiej 12
 
a Gaja wazy tylko 7800, i ma 66 wzrostu. Maluszek.. wlasnie goraczkujemy po szczepieniu :-(

peperka - gratulacje!!
lagajka - wszystkiego dobreg na prawie nowej drodze życia ;-)
 
Paperka gratulacje.
Legajka, życzę wytrwałości na "nowej" drodze życia:):-D
Iza, Twoja Gaja dużo spala,w końcu jest baaardzo ruchliwa:) Jeremi też w tych okolicach waży zapewne. W poniedziałek szczepienie i ważenie. Wszystko będzie jasne..
Mam pytanie do naszych chustoekspertek:)
Muszę nabyć chustę bo moja już się nie nadaje dla klocuszka. Czytałam Wasze opinie chustach z bambusem, ale one są ciut za drogie jak na moje potrzeby (korzystam raczej rzadko). Polećcie mi jakiś zamiennik, niezłą, ale przystępną cenowo.
Z góry dziękuję:)
 
Ostatnia edycja:
czesć dziewczyny!

dawno mnie było. ale Frania mi się pochorowała i wylądaowałysmy w szpitalu. właściwie to tylko gorączkowała , myślałam ,że ząbkuje. pojechała tak dla pewności do przychodni. i wylądowałyśmy w szpitalu na Dzialdowskiej. Frania miała odmiedniczkowe zapalenie nerek. teraz czekamy na cystografię bo podejrzewają u Frania reflux moczu do nerek.
dziewczyny mam wrażenie ,że jakiś koszmar mi się śni.

a i moja waży 9600
 
Hej dziewczyny :)
My byliśmy wczoraj na szczepieniu. Olaf waży 9500 g i mierzy 72,5 cm. Jest cały czas pomiędzy 75 a 90 centylem. Dziś noc mieliśmy ciężką :( Olaf jak zwykle kiepsko reaguje na szczepienie. O 4 rano miał 38,2 i znów dawałam czopka. ale wiecie, on wczoraj wszystkie czopki, które podałam, napinał się i nie wpuszczał :) Jak już wpuścił to zaraz zrobił kupę i czopek na zewnątrz! o 4 rano tez czopek wyszedł z kupą, musiał Daniel mi pomóc bo dziecko na prawdę całe rozgrzane było, nawet okłady z mokrej pieluchy na główkę mu robiłam. Ale już teraz wydaje się byc ok. Nienawidzę tych szczepień!
Nie wyspana jestem tylko, ale to standard :( chyba niebawem zaproszę teściową na kilka dni, żeby się wyspać :) skoro takie pomysły mi wchodzą do głowy, to chyba już ze mną kiepsko :)

Patewka dzieki za spacerek, było na prawdę bardzo miło! I zapraszam częściej :)
Peperka gratuluję obrony!
Lagajka dużo szczęścia i miłości :))))
Malina ja swoją kupiłam używaną za połowę ceny, także myślę, że ok. A i chusta używana lepsza jest bo już jest trochę porozciągana i łatwiej się ją mota wtedy.
Ale jak rzadko używasz to możesz zwykłą tkaną kupić, pewnie Iza Ci coś doradzi :)
Iza jak było na wakacjach? Czy ty jeszcze przed wyjazdem jesteś?
Framama powodzenia życze i oby okazało się wszystko w porządku, takie zwykła infekcja a nie cos poważnego.

A i Olaf ma już 6 zębów!
 
reklama
FRAMAMA moja miala cystografie 1,5tyg temu.. na szczescie wyszlo wszystko ok.. bardzo niefajne badanie, ale dosc szybkie, 10min i juz mozna isc do domu.

LAGAJKA ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!

DZIUBASEK wspolczuje przejsc ze szczepieniami... Dobrze, ze nas ten temat wogole omija..

IZA twoja wcale nie tak malo wazy!! :-) Tylko 200g mniej niz moja, a przeciez moja starsza.

PEPERKA jeszcze raz gratulacje!!
 
Do góry