reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Mój waży 8,800g i mierzy 69cm i rodzina mówi mi że klocek, a pediatra twierdzi że ok. ale wydaje mi się że to dość dużo.
Ja kupiłam pieluchy na basen miesiąc temu a od 1 czerwca się wybieram na basen i dojść nie mogę :) muszę wreszcie się zebrać w sobie, bo mam taki luksus że mam prawie własny basen ( to znaczy basen w bloku u mojego taty gdzie w rezultacie tylko mieszkańcy chodzą - czyli w 90% jest pusto).
 
reklama
maria: i jeszcze nie poszlas jak masz taki basen?! zazdroszcze :) na szajnochy jest remont korytarza, nie wiem czy wiesz :)

maly jest na butli, nan wcina. wczesniej troche jadl wiecej niz zalecano na ulotce (o jedna porcje wiecej), ale od pewnego czasu je tyle ile tam pisza, bo juz wyregulowal sobie spanie nocne. wprawdzie jak konczy butle to jest placz ze to juz koniec (a teraz mamy smoczki wieloprzeplywowe, wiec 150 ml znika w pare minut). spojrzalam na siatke centylowa to w sumie idealnie na 97 centylu teraz jest, mniej wiecej caly czas tak sie trzyma.

niestety moje rece i plecy protestuja..

aah a na rehabilitacji pani powiedziala ze mozemy klasc na brzuszku tylko pod kontrola, czyli trzymac mu lapki by mial przed soba a nie robil samoloty. dzidzia zachwycona :) a z ta asymetria to cos dziwnego, bo na cwiczeniach wykrecal sie w jedna strone, a pozniej w domu juz w druga i nie wiem jak mam go cwiczyc :)
 
Kto nie dotarł wczoraj do zoo niech załuje ;-) A Dziubasek wygląda kwitnąco,do tego jest pięknie opalona po wypadzie nad morze, a Olaf słodko sie śmieje. No i w ogóle było super!. Pogoda też dopisała. ICM znów się sprawdził w prognozowaniu pogody:-)
Maria z tym basenem w bloku różnie może być ... Dopytaj w społdzielni jaka woda i jak często jest zmieniana. Lepiej dmuchac na zimne, niz mialabys na jakies zakazenie dziecko narazic.

Dzisiaj kolejny piekny dzien sie zapowiada.
Jojka
- nad stawik zapraszam :-D To na tyle blisko ze na pewno dasz sobie rade z placzaca Basia.
 
NIe basen jest ok - woda ozonowana, często zmieniana - ja mam od razu zakażenie jak wchodzę na basen, szczególnie potocka czy inflancka, a tu całą ciążę i przed łaziłam i nic mi nigdy nie było, ciepłe fajne jacuzzi i basen do pływania. Więc myślę że z maluchem w jacuzzi zacznę się moczyć, tylko coś zacząć nie mogę.
No szkoda że do tego zoo nie dotarłam, ale mi zimno i nie przyjemnie wczoraj było :) może przez to że mam mroźne, ciemne mieszkanie.

Peperka - nic nei wiem o remoncie, a u jakiej pani byłaś? wiesz jak miała na imię? powiedziała ci czy jakąś metodę ćwiczen stosuje ? bo u mnie tylko takie wyginanie i na piłce turlanie i stwierdziła że chyba już kończymy się rehabilitować bo ona napięcia już nie widzi.
 
Patewka nad stawik b. chętnie, może jeszcze jakoś w tym tyg?
No i muszę się pochwalić, że dziś moja córa skumała o co chodzi w raczkowaniu, i zaczęła się przemieszczać do przodu! i to w takim tempie, że w minutę oblatuje cały pokój:laugh2: No i do tego zaczęła się podnosić do stawania- już kilka razy jej wyszło. Normalnie uwierzyć nie mogę, że to tak szybko- a jeszcze niedawno leżała, i nawet się przekręcić nie umiała...:tak:
 
Maria: remontuja korytarz i na rehabilitacje da sie dostac tylko po schodach obok nich.
nie wiem jak sie nazywa ta moja kobitka, blondynka taka z wlosami do ramion. u mnie to w sumie tez wyginanie i na pilce rozne wygibasy. to chyba te bobathy sa tak mi sie zdaje. u nas napiecie niestety nadal widoczne :)

moniskabe: to twoj malutki ;)

jojka: gratuluje postepow!


Dziewczyny w h&m wyprzedaz sie zaczela. Kupa rzeczy po 10 zl, po 20 i po 30. Polecam ;)
 
reklama
Do góry