reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Dziubasku! Gratulacje! Ale fajnie! Powodzenia życzę, spokojniej ciąży i jeszcze spokojniejszego Olafka :-)

Iza - super foto! Mocno dzikie :-D

Jagoda - ja mam podobnie - piorę i piore i końca nie widać a góra prasowania tylko rośnie i rośnie :dry:

To jak z tym zoo w czwartek? Myślicie że popowodziowo już będzie i bezpiecznie?

Peperka - fajnie że zobaczyli już teraz, bo czasem dłużej się czeka. Wcześniej nie można zdiagnozować (znaczy bardzo trudno jest niewielką asymetrię zobaczyć) Bo dziecko często instynktownie przyjmuje pozycję z ostatnich mies brzuszkowych a ta z reguły jest asymetryczna. a noszenie trenuj, szybko znajdziesz takie ułożenie że nie będzie Ci tak bardzo rąk obciążało.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak nic mi nie powiedza na tej rehabilitacji to zajde prywatnie na rehabiltacje na osiedlu (w bloku obok) niech mi powiedza co i jak.
a tu obiecane zdjecia. jedno to portret ze zdjecia paszportowego, a drugie jak normalnie wyglada. te paszportowe okropnie wyszlo jak na moj gust ;)
 

Załączniki

  • oliwier.jpg
    oliwier.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_1053.JPG
    IMG_1053.JPG
    49,6 KB · Wyświetleń: 27
A nie wiecie jak z przeprawą przez most jest? Bo może ja też bym się wybrała do zoo, Igi zdrowy.

Pranie prawie zwalczone, prasowanie w połowie, nie dałam już wczoraj rady poprasować. Dobrze, że Ignacy śpi na balkonie to mogę w domu coś porobić bez problemu :-).
Odkąd odkryłam, że Iguś tak lubi spać w wózeczku na balkonie to wózek znoszę na dół tylko jak chcę na targ po warzywka pojechać :-).

IzaBK muszę Ci oddać nosidełko mei tai, bo zaczynam się do niego przyzwyczajać ;-). Jak spotkam sensowne za kilkadziesiąt a nie kilkaset złotych to sobie kupię, za kilkaset to mi szkoda pieniążków, bo to jednak nosidło na krótkie spacery i to Twoje zaczyna boję się, że pasy nie wytrzymają jak Igi jeszcze trochę utyje, ale do przedszkola przejść i z powrotem mniej kłopotliwe w wiązaniu niż chusta.
 
Ostatnia edycja:
Peperka - ale fajny Oli :-) Paszportowe bardzo podobne miał Łukasz 2,5 roku temu :dry:

Jagoda - mosty chyba na razie bezproblemowo...
 
Czesc dziewczyny Mogę sie dołączyć? Z niektórymi z was znam sie jeszcze ze spotkan Listopadówek :) Wiki ma juz prawie 7 miesiecy dwie dolne jedynki i ostatnimi czasy fascynuje go wstawanie przy meblach. Raczkować zaczął w wieku 5 miesiecy i szczerze mowiac tesknie za czasami kiedy nie byl jeszcze za bardzo mobilny. Jakbyście planowaly jakies spotkania to chętnie sie dolącze:)
 
Peperka dzisiaj byłam u neurologa nowego znowu - i on stwierdzil że napięcia Bartek nie ma !!! oszalec mozna! co lekartz to opinia.
Zaklenta - 5 miesięcy i raczkowal juz :) hmmmmm a ja to bym już chciała a z drugiej strony boję się jak zacznie jeść te tony włosów moich psow z ziemi, bo odkurzanie dwa razy dziennie nic nie daje :(
 
Ja mam dwa koty w tym jednego persa wiec ilosc kłakow mozesz sobie tylko wyobrazic. Zreszta malemu najbardzie podoba sie wyrywanie ich bezpośrednio kotom. A co do raczkowania to na twoim miejscu cieszylabym sie tymi ostatnimi chwilami kiedy nie musisz biegac za dzieckiem:) U nas wstawanie konczy sie obecnie masa siniaków bo Wiki wie juz jak trzeba wstac ale nie bardzo opracowal powrot do pozycji siedzacej ;/

A co do napięcia i rechabilitacji to nas też na nią skierowano poniewaz maly bardzo szybko zaczal sie przekrecac z plecow na brzuch i robil to w sposob ktory nie podobal sie pani neurolog... wiec szczerze mowiac to nie dalabym sie z tym zwariowac:)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Kochane za gratulacje :)

Iza, ja zapomniałam, że obie z 1 czerwca jesteśmy :) Wszystkiego najlepszego! 100 lat!

To o której jutro na ten spacer po ZOO? Wisła nadal wysoko! Byliśmy dziś na moście zobaczyć z bliska, robi wrażenie....aż trochę przestraszyłam się, no ale nie dajmy się zwariować :)
Ale jak coś ZOO możemy przełożyć na następny tydzień ;)
 
To widzę że na umawianie się na dziś juz troszkę późno i mało chętnych... Jakbyco to dajcie mi znac smskiem :-) Dziubasek mój nr ma i Stopi :tak:

Zaklenta - witaj! A z jakiej części Warszawy jesteś? Szybki Wiki jest z raczkowaniem :-)

Co do neurologów... dobrze jest skontrolować ale dystans do tego co mówią też jest potrzebny.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj moi rodzice w gosci przyjezdzaja wiec ze spotkanie nici, juz rozmawialam rano z dziubaskiem - moze wiec zoo na wtorek umawiajmy na 10
I niech chętne od razu sie deklaruja? :-)
 
Do góry