reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Jojka - mój też tak zaczyna wrzeszczeć - przerażona jestem tym, mi się wydaje że on mnie terroryzuje żeby go nosić ale jeszcze się nie poddaję,on waży 9 kg i nie dam rady już i tak dwóch dysków nie mam w kręgosłupie i jak tak dalej pójdzie to zaraz on mnei będzie pchał w wózku.

Peperka
ja za ten tydzień się akurat po raz pierwszy jeszcze nie umówiłam na rehabilitację bo mieliśmy rotawirusa. Więc nie wiem w poniedziałek zadzwonię i się umówię.

A Bartek dzisiaj był ubrany w cienką bluzeczkę z długim rękawkiem i cienkie spodenki i skarpetki i czapeczka z daszkiem, bez koca itd itp.
A mieszkam obok pl. inwalidów. przy samej cytadeli.
 
reklama
MARIA to ty mieszkasz zaraz obok tego fajnego placu zabaw :-) Czasem tam z Lena chodze , bo maja fajne sprzety dla dzieci :-)

JOJKA mam nadzieje, ze zaraz ten bunt przejdzie!!! Trzymam kciuki!!
 
Hej Dziubasek:) Dawno Cię nie czytałam:) Z Mokotowa na Pragę i z powrotem wycieczka zajęła mi 1,5 godz. W wielkim biegu wszystko bo z mężem się umówiłam i chciałam go zaskoczyć punktualnością:-D Następnym razem zdecydowanie i definitywnie Cię wyciągnę na spacer do ZOO. Chociaż druga fala się zbliża:shocked2: Różyk robi smętne wrażenie swoją drogą:confused: Brawo dla Olafka:tak: Niedługo będziesz Go gonić po mieszkaniu;-)
Jeremi przemierza dom turlając się.. Tak się Dziecięciu spodobało. Co i rusz muszę spod fotela/ pufy/ kanapy wyciągać wędrowniczka.
Stopi, a jaki powinien być kolor k..y? Ostatnio Jeremi takie po prostu ma. Od czasu kiedy zupki dostaje. Zupy zwykle warzywne, z mięskiem.
 
ja mojego ubieralam w rampersa przez 2 dni, z tego jednego dnia lezal w spacerowce przykryty pielucha (straszny upal), nastepnego dnia w gondoli i albo pielucha, albo kocyk. inna wersja to np body z krotkim i spodenki+skarpetki lub spiochy jak mocniej wieje
jak zwykle okazalo sie ze polowa letnich ciuchow jest za mala! za szybko to moje dziecko chyba rosnie, zaraz sie okarze ze nie mam w co go ubierac :)
mam bon do smyka na 50 zl (prezent z firmy tatusia na dzien dziecka), ale tam cholera wszystko sie zaczyna od 50 zl i pewnie uda mi sie jedna rzecz maksymalnie kupic
stopi: jutro jakos z rana moze spacer? ty juz u siebie?
 
PEPERKA tak ja u siebie :-) bi u mnie teraz super chodno w takie upały :-) Jutro Lena ma cystografie na 13:00 i moj dziadek wczoraj trafił do spzitala, wiec niestety ja jutro odpadam :-(
 
oj przykro mi, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. we wtorek rano musze isc po wpis na uczelnie, ale popoludniu bede wolna.

tak sobie dzis posiedzialam na sloncu, ze teraz nogi to mnie parza.. jak zwykle na raka sie spieklam.
 
Lena dzis przesiedziala pol dnia w baseniku na dworze ... z wody nie dalo jej sie wyjac heheh Jutro dzien swira - cystografia, wizyta w firmie , opieka nad moja niepelnosprawna siostra.. wszystko na raz........

PEPERKA we wtroek na 15ta mam stomatologa, a pozniej jestem raczej wola. Tzn, Tomek wraca, ale cos mowil,ze do starszej corki chce jechac we wtorek. Mysle,ze spacerek raczej sie uda :-) Dam znac

Zobacz dobra cena za nowego maclarena quest http://www.albeebaby.com/maclaren-quest-mod-2008-stroller-coffee-brown.html jak dolar poszedl by w dol to juz wogole rewelacja.. a dzis kolejny quest mod uzywany poszedl za 520zl Jeszcze za 130$ znalazlam nowke http://compare.ebay.com/like/280476080488

a tu ten dla GAP, jeszcze granatowy jest http://www.kaboodle.com/reviews/exclusive-babygap-maclaren-quest-stroller i dla LACOSTE http://www.kaboodle.com/reviews/maclaren-lacoste-stroller hehe cene ma dobra :-) To w Polsce pewnie za 2tysie by poszedl :-)
 
Ostatnia edycja:
Heeeeej po wieluuu dniach. Troszkę doczytałam co u Was.
My zaliczyliśmy wycieczkę do Gdyni i na Hel.
Połaziliśmy chwilę po plaży, odwiedziliśmy foczki, załatwilismy urzędowe sprawy i jesteśmy w domu.
W tym tyg może spacerkowo się spotkamy? Może w czwartek, co?
ja będe miała teściową to moge się z samą Minisią wyrwać a Łukasza babci zostawić.

biedna moja dzidzia, okazalo sie ze ma asymetrie i cos tam chyba jeszcze. zaczynamy od nastepnego czwartku rehabilitacje. do tego w poniedzialek wizyta u neurologa..
Maria: dobrze ze juz po wszystkim :) powiedzialam mojemu mezowi o tym karmieniu przez tatusia i on mowi ze moze lepiej niech juz nie karmi, bo wiecej sprzatania potem ;)
No i jak po neurologu? Neurolog w przychodni na Szajnochy?
Kto stwierdził Wam tą asymetrię?
A co do tej pory Wam lekarz powiedział - coś Ty zaobserwowałaś czy na kontrolnej wizycie pediatra?
Nie martw się! To nic strasznego i często jest to dmuchanie na zimne.

Witam się bardzo serdecznie i proszę o przyjęcie mnie do waszego grona ,, :biggrin2:. Mam już swoje lata ( jestem po 30 stce ) i jedną ukochaną córcię , rozwód za sobą i nowy ślub ,z moim ukochanym mężulkiem od dawna się staramy o wspólne maleństwo ale jakoś nam to nie wychodzi , marne skutki ,nie nakręcamy się bo po co i tak jak ma być to będzie .Mieszkam pod warszawą można tak powiedzieć . na tym forum nie znalazłam nikogo z mojej okolicy , więc może się do was troszeczkę przytulę
Cześć :) Płońsk to ja znam z przejazdów tylko ale na forum odległość nie jest specjalnie ważna ;)
Powodzenia w staraniach!

stopi, czy mamas&papas to nie PegPerego? Chyba jakoś związane są te dwie firmy...ale nie jestem pewna.

Olaf nabył nową umiejętność :tak: stoi na czworaka i buja się do przodu i tyłu :-D Komicznie to wygląda. Ciekawe kiedy zacznie raczkować.

Powiem Wam, że bambusowa chusta jest rewelacyjna na te upały. Jest przewiewna i oboej spoceni nie chodzimy. Polecam :tak:

To organizujemy jakieś spotkanko na łonie natury w przyszłym tygodniu?
Mamas&papas to peg perego na angielski rynek :tak:
Gratki dla Olafka! PEwnie zaraz ruszy do tyłu i chwilę potem do przodu :) Strzez się ;-)
Ja na spotkanie chętnie! :tak: I do zoo chętnie :tak:

No to pobyłam moment i musze lecieć. Spróbuję zajrzeć jutro co ze spotkankami a jakby mi się nie udało to może Stopi mi smska wyśle, co?
 
Malina - czy Ciebie nie zalało ? odezwij się!!!

dziubasek - Gajka zabujała się pierwszy raz półtora miesiąca temu. Ale ciągle nie raczkuje ;-) idą albo nogi albo ręce, hehehe. Obyś Ty tak długo na Olafka nie czekała ;-) a chusty z bambusem zazdroszczę!!

 
reklama
Iza, właśnie się zastanawiałam gdzie na weekend rodzinkę wywiozłaś, że Cię tak długo nie ma;-)
Na szczęście nie zalało nas, chociaż w Piasecznie wylała rzeczka wielkości naszego kanałku:szok:
Teraz znowu Wisła idzie w górę, Dziubasek owałowany? Z ZOO może być problem w tym tygodniu chyba, Wał Miedzeszyński zamknięty.
 
Do góry