reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Hej dziewczyny!!!
Mój plan wypalił :))))))) Jestem w ciąży :))))))

Z emocji pozbierać się nie mogę, nie ochłonęłam jeszcze! Prawdopodobnie wakacje nad morzem takie owocne były choć się nie spodziewałam bo dość często karmię Olafcia. Dziś jest 75 dzień cyklu, a robiłam 2 testy ok. 30 i 50 dnia i wyszły negatywne! Termin pewnie będę miała gdzieś na luty :)

Asia, w czwartek bardzo chętnie ZOO :) No właśnie wiedziałam, że coś powiązane są te firmy :)
Iza, to mnie pocieszyłaś z tym bujaniem :) może Olafowi szybciej to wyjdzie ?! A gdzie na tym DZikim Zachodzie byliście? :) Fajne zdjęcie :)
Malina, sama gotujesz?

A, zapomniałam, Olaf ma 3 zęba :) górna jedynka prawa dołączyła do dolnych :)
 
reklama
Losiek od dwoch dni w Mragowie, tak z Holandii wracal, ze najpierw tam zajechal.. dzis w koncu wraca do Warszawy az na 3 dni...Z czego ja w czwartek ide do szpitala na biopsje.. My to sie czesto widzimy hehe rz na miesac, poltora doslownie na kilak dni..Dobrze ,ze lecimy do niegona 2 tyg

IZA
hehe Mragowo :-) :-) dziki zachod :-)

DZIUBASEK O
GROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tez bym tak chciala .. tylko u nas na razie bez szans :-(
p.s. tylko teraz cicho sza ,zeby nic nie zapeszyc!!!!! U gina juz bylas??


ASIA ja dzis kompletnie jestem wyjeta .. wiec tylk oteraz na bb jestem i potem mnie nie ma.. wiec chyba info ospotkanku nie bede miec ;-(
p.s. Mamas& papas to peg perego na Anglie?? O nie mialam pojecia :-) :-) choc maja zupelnie inne produkty
 
Ostatnia edycja:
dziubasek: gratuluacje :)

Asia: zaczelo sie od tego ze stwierdzilam ze za bardzo on sie wygina i w ogole jakos krzywo glowe trzyma, wiec poszlam do pediatry, a ona skierowala mnie do poradni rehabilitacyjnej na szajnochy - udalo mi sie dostac tego samego dnia i tam babka powiedziala ze ma asymetrie (tzn nic nie powiedziala, ale udalo mi sie z grubsza przeczytac na kartce) i skierowala na cwiczenia. a do neurologa poszlam wczoraj do babka medica do prof. Sidor - ona potwierdzila ze maly ma asymetrie, wzmozone napiecie i jeszcze jakis objaw zachodzacego slonca, ale sporadyczny. tez kazala chodzic na cwiczenia. do tego jeszcze mam usg przez ciemiaczko i szyi zrobic bo nie wiadomo czy nie ma kreczu - usg w nastepny piatek - jak bedzie ok to do niej ponownie za 2 miesiace, a jak cos nie tak to od razu na wizyte. przestawilam wczoraj lozeczko wedle zalecen i mam go nie brac przodem do siebie tylko tylem, bo niby przez to ze bralam przodem to on sie wykrecal, ale ta pozycja tylem jest beznadziejna, nie jestem w stanie go dluzej niz 5 min trzymac - w koncu ma juz z 7 kilo spokojnie.. mzoe mi cos podpowiedza na tej tehabilitacji

a to ze on tak mocno trzymal glowe od poczatku to wyszlo ze wlasnie przez to napiecie.. i sama mu to pogorszalam bo kladlam na brzuchu. ale skad czlowiek ma wiedziec zeby nie klasc, jak wszedzie mowia by klasc?!

poza tym wydaje mi sie ze lekarze troche dupy dali wczesniej, bo jak oni go badali ze nic nie widzieli tyle czasu?

aa musze leciec, dziecko juz sie obudzilo (niestety sypia teraz max po 40 min!) i lece na uczelnie po ostatni wpis. a obrone mam 18 czerwca ;)
 
dziubasek gratulacje :-) i powodzenia z niemowlakiem w czasie ciąży.

IzaBK bardzo westernowe zdjęcie.

Ignacy chyba 3 tygodnie po zabujaniu ruszył, a Krystian jednego dnia się zaczął bujać a za dwa dni raczkował, więc chyba nie ma reguły :-).
My nadal nie mamy aparatu sprawnego więc zdjęć z weekendu nie mamy.
Za to Krystian ma ślady po komarach.

Od wczoraj piorę i piorę, dobrze, że wysycha szybko, tylko kto tą stertę za mnie poprasuje.

Kupiliśmy bagażnik na dach i będziemy próbowali zamontować na nim spacerówkę. Tak więc zdecydowaliśmy jednak jechać na wczasy z wózkiem. Już za tydzień wyjeżdżamy ale mam nadzieję, że nie na wszystkich tak morze działa, bo u nas już więcej osób nie wciśnie w mieszkanku ;-).

Na te bambusowe chusty muszę popatrzeć. Moja chusta jest za długa do plecaczka, spokojnie mogłabym sporo krótszą kupić.
 
stopi no rzeczywiście rzadko z mężem się widujecie :))) Niektórzy mówią, że to recepta na szczęśliwe małżeństwo :)
peperka u nas było to samo! efekt zachodzącego słońca, to, że oczy tak wytrzeszcza i białka nad źrenicami widać wtedy, a robiłaś usg przezciemiączkowe. To noszenie tyłem do siebie, jak się przyzwyczaiłam, jest bardzo wygodne i mnie tak kręgosłupa nie obciąża. Noszę Olafa tak cały czas mimo że waży już ok. 10 kg :)
Malina, do lekarza zapisałam sie za 2 tygodnie, jeśli nie wytrzymam do tego czasu, pójdę do innego wcześniej :)
 
kurde, ale mnie strasznie rece bola przy takim noszeniu, moze ona mi jakas gorsza pozycje pokazala? w czwartek sie podpytam. i chce by mi pokazali jak go w nosidle nosic, bo ma byc remont korytarza na szajnochy i z wozkiem nie da rady wjechac..
usg przezciemiaczkowe mam 18 czerwca, razem z usg szyi
 
Hej dziewczyny!!!
Mój plan wypalił :))))))) Jestem w ciąży :))))))

Z emocji pozbierać się nie mogę, nie ochłonęłam jeszcze!

Rzadko tu teraz zaglądam, a jak już zajrzałam - prosze jakie newsy!
Dziubasku gratuluję!!! teraz tylko spokojnej ciązy i dziewczynki wypada życzyć :tak:
No i dbaj o siebie :-)

A do zoo w czwartek chetnie się wybiore :-D
 
reklama
Dziubasek - gratuluję !!! a co to za plan był ?? bo ja też tak bym chciala ale u mnie się na cc skończylo i dopiero za rok najwcześniej mogę o tym myśleć i boję się że wtedy już mi się nie będzie chciało :) zresztą teraz to jeszcze jakoś w pracy bym to zakręciła a tak to wrócę do pracy i nie będzie kiedy komu w ciąży łazić :)

Peperka - nie znam tej pozycji od tyłu ale mi na tej rehabilitacji nawet nie mówią jak nosić i masować - nawet jak pytam. W czwartek na 8.30 idę na ćwiczenia.
 
Do góry