reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Witaj Burza:) Ja też mam już swoja lata;-);-)
Dziewczyny, pomocy. Muszę kupić garniturek do chrztu! Mile widziana byłaby rozsądna cena. Czy znacie jakieś sklepy specjalizujące się w ubrankach do chrztu? Byłam już na Jana Pawła i Broniewskiego.
 
reklama
Witaj Burza:) Ja też mam już swoja lata;-);-)
Dziewczyny, pomocy. Muszę kupić garniturek do chrztu! Mile widziana byłaby rozsądna cena. Czy znacie jakieś sklepy specjalizujące się w ubrankach do chrztu? Byłam już na Jana Pawła i Broniewskiego.

To bylas w mojej okolicy!! :-) Te sklepy sa bardzo drogie zwlaszcza na Jana Pawła. Ja bym kupowala na allegro. Jak chcesz przymierzyc garniturek, to moze od sprzedawcy z warszawy,zebys moga przymierzyc :- )


BURZA witaj!!!!!!!!!!!! Ja jeszcze nie 30stka, ale juz prawie!!!! A skad dokladnie jestes?? Trzymam kciuki za kolejne potomstwo!!!!!!!!!!!
 
Stopi, na allegro oglądałam już, ale na zakup mam tydzień tylko, a z Warszawy nie było nic ciekawego. Tym bardziej, że mam wytyczne od mamy przyszłego chrześniaka, więc poszukiwania się zawęziły:0
Burza, z małej miejscowości to ja jestem. Jakieś 80 mieszkańców;) Płońsk to kawał miasta:-)
 
Peperka no to będziemy się spotykać :-D bo ja też na szajnochy się rehabilituję :) tam jest miło i fajnie - czy skutecznie to nie wiem , ale ja na luzie podchodzę do tego napięcia.
Burza - Płońsk to giga miasto! a nie mala mieścina :) Ja jestem kilka razy w tygodniu w zakroczymiu bo tam mam stajnię i mamę :) więc całkiem nie daleko do Płońska.
Malina - no niestety nie znam żadnych sklepów w warszawie z ubrankami i kupuję też na allegro, ale w grodzisku bylam i tam są takie małe przyjemne sklepiki z ciuszkami do chrztu - bardzo tanimi - te co na allegro zresztą. No ale to Grodzisk :-)
 
MALINA niestety nie pomoge, bo nie wiem gdzie takie sklepy sa w warszawie :-( A moze w jakis hurtowni z ubrankami dzieciecymi w Warszawie ?? teraz doczytalam - co do kupek po zupkach to moga byc na rozne ...zalezy jaka zupka :-) Kolor bardzo jest uzalezniony od tego co dziecko zje. Moja teraz pierwszy raz wzyciu zaczela robic akie zielone cuchnace kupy od kiedy zaczela pic mleko modyfikowane. Tydzien to trwalo, teraz juz kupy po mleku w miare ok.
 
ja wlasnie licytuje garniturek dla mojego malca na allegro. w sumie wszystko tam kupuje, wiec nie orientuje sie zupelnie w sklepach normalnych ( i te ceny! ). trudne zadanie przed toba malina ;)
maria: a kiedy chodzisz na rehabilitacje?
 
PEPERKA ten maclaren quest mod kolekcja malo spotykany w Polsce poszedl za 162zl!! ja odpuscilam , bo zaczelam sie zastanawiac nad Mamas&papas, bo nowy kosztuje bardzo malo...
 
reklama
Peperka na ogół chodzę w czwartek na ok. 9.30 - 12.30.
Byłam dziś w ZOO :-) ale Bartkowi się nei podobało :-( ryczal i ryczał bo się nie wyspał jak dojechał i potem znowu się szybko obudził, i chciał być tylko noszony a ja nie wziełam chusty - bo upał a moja chusta sama w sobie super gruba jest. a widziałam dwie chustowe mamy i się zastanawiałam czy to nie któraś z was :) ogólnie były tłumy a Bartek maruda jedna!!! nawet nic jeść poza cycem nie chciał.
A Maclareny atakują !!!!! kurde nic innego nie ma na ulicach ani w zoo niż maclaren i maclaren !!!! chyba zastrajkuję i chicco kupię :-D wujek miał mi z usa tego maclarena kupić ale chciałam pójść do sklepu i zobaczyć czym się różni ten sport od tego triumpha a zachorowałam i dałam sobie spokój bo wujek już przyleciał.
 
Do góry