reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Priscilla
Poecam Maximusa tak są ubranka w przystępnych cenach, a ja jak mój Pieszczoszek był malutki kupowałam W takim centrum Chińskim ja to tak nazywam to jest za Jankami koło nadarzyna , Wólka kosowska czy jakoś tak jakbyś chciała to moge się dokładniej dowiedziec jak tam dojechac , bo mnie to tam zawsze zawozili i nie interesowałm się za bardzo jakie to ulice itp. tam jest taka hurtownia w której zakupują sklepy rzeczy
w czerwcu jak byłam to kupiłam 5 par śpiochów , 5 kaftaników 2 ręczniki za niecałe 100 zł
 
reklama
Edzia, podeslij mi prosze zdjecia na iza_z@o2.pl
Agula, wiem gdzie jest centrum chinskie - kiedys tam nawet bylam - oczywiscie wtedy jeszcze nie zwracalam uwagi na rzeczy dla bobaskow, wiec ich nawet tam nie zauwazylam :D A Maximus zajmuje sie sprzedaza detaliczna? Myslalam, ze to tylko hurtownia ;) Dzieki serdeczne za namiary!!
 
Widze, ze pojawiaja sie ogloszenia typu nieruchomosci, wiec ja tez dolacze :)
Mam do sprzedania mieszkanko 2-pokojowe 54m na Marinie Mokotow (www.marinamokotow.com.pl). Mieszkanie jest w stanie surowym (tylko tynki, parapety, drzwi wejsciowe i terakota na loggy). Jest to rynek pierwotny!! Klucze odbieram jakos w tym m-cu i niestety musze jak najszybciej odstapic do niego udzialy. Podpisanie aktu notarialnego bedzie w kwietniu.
Jesli nie uda mi sie sprzedac tego mieszkania w grudniu, to wykonczone bedzie do wynajmu zapewne od lutego.
Zainteresowanych kupnem lub wynajmem zapraszam na priv

P.S. Juz wiecej nie spamuje :p
 
Dopiero teraz do Was dotarłam ;) ;) ;)
Kłania się Mokotów przy Polskim Radiu :)
Najczęściej spacerujemy w Parku Dreszera, Królikarni i Ogródku Jordanowski na Odyńca.
 
Priscilla nie wiem czy doszły do Ciebie zdjęcia bo u mnie kilka razy wracały, jak możesz to daj znać czy je otrzymałaś?
 
Witaj Klinke. I wszystkiego najlepszego dla Tymonka z okazji ukończenia 4 miesięcy.
Mokotów fajna dzielnica. I bliziutko masz do Malinowej, o której toczyły się tu dyskusje, mniam. :)
 
reklama
margot - dziękujemy z Tymonkiem za życzonka :)
Muszę czym prędzej poczytać o Malinowej - faktycznie mam do niej bliziutko i moja siostra zaraz obok mieszka ale nigdy tam nie zachodziłam.
Ja zawsze odwiedzam cukiernię Smakołyk na Bytnara :)

Priscilla - niedrogie ciuszki dla maluszka można też kupić w H&M lub C&A. Ja się dość często w nich zaopatruję. No i oczywiście jest osławiony Świat Dziecka - na Puławskiej, Górczewskiej, Towarowej (Centrum Jupiter).
Ja w Mothercare kupuję tylko body z krótkim rękawkiem (ciężko dostęne gdzie indziej -głównie teraz jak jest zima) i piżamki - siedmiopaki po przeliczaniu na pojedyncze sztuki nie wychodzą aż tak kosmicznie drogo a jakość i wytrzymałość godna polecenia. Na Allegro sprzedają po przystępnych cenach nowe body i piżamki firmy EarlyDays - to coś w stylu Mothercare.
 
Do góry