reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

No ja nie mogę narzekać. Pod względem dzieciowo-spacerowym to Żoliborz jest idealny. Pod samym nosem mam Park Żeromskiego, z niesamowitym placem zabaw. Kawałek dalej - Park Cytadela. W innym kierunku - Park Kępa Potocka, nieco głośny, bo niedaleko Wisłostrada, ale za to jest kanałek gdzie można pływać kajakiem, alejki idealne dla rowerów i wrotek, barek. No i generalnie dzielnica zielona i bardzo ładna. Zapraszamy. :)
 
reklama
margot no to Ci dobrze ze mozesz wybrac miejsce na spacerek
ja mam tylko jedno, no ewentualnie jeszcze Łazienki, ale nie lubie tam sama chodzic
 
dziewczyny mam prosbe do tych które maja kablówke CHELLO - UPC i możliwość nagrywania na kasete VHS
i dziewczyne która bedzie miala chec nagrywac wykłady dla studentów co 2 tyg na kanale Edusat. Jest mi cięzko chodzic do szkoły tym bardziej ze niedługo bedzie drugi dzidzius
 
Mojego kumpla pobili na Polach, ot tak, no i słyszałam o kilku innych niemiłych przypadkach, ale na matki z wózkami to chyna nawet najgorsze bandziory nie napadaja... ::)
A czemu Ewach nie lubisz sama do Łazienek? Kurczę, w Łazienkach nie byłam kilka ładnych lat...

A kablówki u mnie niet.
 
No niestety, to nie było w nocy, ale fakt - pod wieczór. Zabrali mu komórkę i nieco potłuki, słabo wyglądał ale obyło się bez szpitala. W okolicach Bolka i Lolka różne typy się kręcą. Choć jak byłam w dzień w Lolku to było miło.

A TV też nie mam, to znaczy mam, ale stoi nie podłączone do anteny, oglądamy sobie dvd i video.
 
Ja w trakcie studiow czesto maszerowalam przez Pola Mokotowkie do biblioteki i kilka razy spotkalam ekshibicjoniste. Ale proszę sie nie sugerowac moim przypadkiem, bo ja ich chyba spotykam częściej niz zwykli śmiertelnicy ::) Moja mama też tak miała. Mąż się śmieje, że mam przywidzenia, ale z drugiej strony on jest facetem, a ekshibicjonisci raczej nie ujawniaja sie facetem, prawda?
 
reklama
Do góry