reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
dziubasek sorry, że tak z doskoku wkleiłam informację, zobaczyłam, że się pytasz o neurologa a nie miałam za dużo czasu w dzień.

Iza super, że nocka spokojna. Ja mam chyba farta pod tym względem bo moje chłopaki po prostu więcej śpią po szczepieniach. Krystian normalnie był okropnie charakterny (zresztą jest do dziś) ale po szczepieniach spał jak aniołek.
A Ignacy śpioch z natury po obydwóch szczepieniach, które miał przespał dosłownie całą dobę.

Ja dziś jakoś się nie mogłam wyrobić z niczym. Ignacy trochę marudził, zastanawiam się czy go jakiś skok wzrostowy nie dopadł znowu, bo zawisł na piersiach, a wszystkie skoki jak dotąd najbardziej odczuwalne były w sobotę właśnie.
Mąż wreszcie wygrzebał sanki Krystiana z piwnicy i Krystian przeszczęśliwy pozjeżdżał dziś z górki w naszym mini parku.
 
Ostatnia edycja:
Iza, super że Gaja dobrze zniosła szczepienie. Ja sie okropnie boję, że Jeremi będzie się męczył. Wciąż mam poczucie, że chudzielce gorzej znoszą szczepienia:baffled: To przez położną, która kazał i go do szczepienia podtuczyć do 5 kg..
Dziubasek, w razie co podam kontakt do neurologa poleconego mi przez pediatrę (tego cudownego:). To jest dr Gołębiowska z COMS;u na Wawelskiej 5, tel; 22 825 68 82.
 
malina - nie bój :tak: moja też z tych "chudych"
dziubasek - a po co w metabolicznej?

a ja dziś zrobilam duuuużo faworków.... teraz trzeba to zjeść :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam

Kiedyś tu byłam ale przez bardzo długo nie pisałam:zawstydzona/y:
Dużo się zmieniło i teraz witam się ponownie.
Mieszkam w samym Centrum Warszawy :-)

PZDR wszytskie mamusie
 
iza normlanie mam jęzor po kolana na widok faworków:-)

mój dzieć ma dziś urodzinki,no i pozniej bedzie tort po obiadku,niestety kinder balu nie bedzie tylko EMILCIA i my
 
100 lat dla Emilci :-):-)

2 talerze za nami... jeszcze 3 zostały :shocked2: wezwalismy posiłki, sąsiedzi przyjda nam pomoc :-D

na dworze jest cudownie :tak: byłam ze starszymi na długim spacerze, spalic troche faworków.Jak snieg pada to nie zabieram małej na spacer, tylko na balkon wystawiam :tak:.. teraz oni na sankach, a ja na bb :-D
 
Taak Iza, pięknie.. Tylko nie wiem czy we wtorek uda mi się stawić na spotkanie. Totalnie nas zasypało. Rodzice zostawili dziś samochód na drodze, bo by nie wjechali.
Jak jutro nie dorwę pługu - kierowcy właściwie, to może być kiepsko jak przeoczy naszą ulicę.
 
reklama
Witam,jestem tu nowa ma na imię Hania,od roku zamieszkuję okolice Warszawy z mężem i w marcu spodziewam się narodzin córeczki.Weszlam na forum z powodu samotności,która mnie przytłacza w tym dużym ,obcym mieście.:-(
 
Do góry