reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

limit jest na 10 fotek, a wiec jeszcze kilka Wam pokażę:

masz świetnego synka :-D
to tak jak ja :baffled: a wlaściwie to bym się chciała chociaż w niego upchnąć...
ja się upycham.. bezpośrednio nad spodniami dobrze to nie wygląda :baffled::cool2::-D

a dziś Ignacy nauczył Gaję przkręcać się z brzuszka na plecki. leżeli naprzeciwko siebie na brzuszkach, Ignacy coś tam gadał, i nagle przekonał Gaję i ona się przekręciła :-D:-D dzieci rzczywiśce się wzajemnie stymulują, ale to przekroczyło moje oczekiwania :-D strach się bać co będzie dalej :cool2:
 
reklama
Iza u mnie to chyba gorzej wygląda bezpośrednio nad, po upchaniu ;-).
Sporo zeszczuplałaś.

A Igi ma chyba talent nauczycielski hahaha. Gaduła z niego to może coś w tym jest ;-).

A Gaja cudnie się uśmiecha i to na zawołanie, mojego gagatka bardzo trudno zmusić do wymuszonego uśmiechu, on musi mieć powód.
Za to jak już znajdzie sobie powód do śmiechu to się w głos śmieje. Tylko nie daj boże spróbować to uwiecznić aparatem, na widok aparatu automatycznie uśmiech ginie. Mała przekora.
 
A Gaja cudnie się uśmiecha i to na zawołanie, mojego gagatka bardzo trudno zmusić do wymuszonego uśmiechu, on musi mieć powód.
Za to jak już znajdzie sobie powód do śmiechu to się w głos śmieje. Tylko nie daj boże spróbować to uwiecznić aparatem, na widok aparatu automatycznie uśmiech ginie. Mała przekora.

no co Ty -przeciez Gaja tez miała powód - widziała przed sobą coś najpiękniejszego na świecie, chodzącą doskonałość, ideał mądrości....
czyli MNIE :-D
 
hej laseczki !!!!!
nie mialam kiedy nawet usiasc na tym kompie
Bylismy u lekarza z Emilka no i niestety antybiotyk musi dostac bo ma ostre zapalenie gardła i nosa,coś jej tam w oskrzelach rzęźi wiec bez antybiotyku sie nie obeszło
Wygląda ta moja Emilka jak sierotka....oczy jak zombi ,since jakieś,smarki jej wisza zielone jak trawa na wiosne .....uziemieni jestesmy na amen
Robciu byl na zakupach i w aptece,w realu sa proszki omo 2 w cenie jednego za 29zł:)
nakupowalismy bobofrutów bo tylko to pije ,nadal nie chce nic jesc,moze jutro jej apetyt wroci

wicie co ja mam duzego cyca i uwierzcie mi ze mam zawsze niesamowity problem z kupieniem czegos na gure bo robia jakies fajne bluzki na bezcyckowe jakies kobiety..... nieraz bym chciala jakas tunike czy cos to wygladam jak w 6mies ciazy wrrrrrrrrrrrr..........oszalec mozna
 
Olcia oj wiem o czym mówisz, ja to już boję się mieć więcej dzieci, bo mi w każdej ciąży piersi rosną o kolejne 3 numery :szok:.
Przed pierwszą ciążą miałam miseczkę B, po pierwszej ciąży urosły do E, po czym zmalały do D jak przestałam karmić, a po tej ciąży urosły do H. Wcześniej nie wiedziałam, że są numery powyżej DD(E) hehe.
Teraz z tego H troszkę zmalały, ale w F, to się mieszczę jak nie mam mleczka, wystarczy, że trochę mlekiem podejdą i już F zaciasne.
A mam biustonosze H-G-F, to stosuję zamiennie zależnie od sytuacji :-D.

A i odkryłam ostatnio prawdę nie oczywistą - biustonosz do karmienia kupiony na targu za 20zł lepiej się nosi, pierze i wygląda niż biustonosz Anity kupiony w sklepie za 180zł :baffled:.
 
Imagination, gratuluję osiągnięć nocnikowych:) Kiedy to nas czeka?? Pewnie nawet się nie zorientuję gdy zleci:)
Iza, prawdopodobnie ze skierowaniami jest jak mówisz.. Pediatra coś bąkała, że na USG brzuszka by mogła wypisać.. (czyli na przezciemiączkowe nie?), ale dziś lekarz (do którego mnie pokierowała znajoma) stwierdził, że ten, który robił usg jest jednym z najlepszych w Wawie..
To jak wyglądała dzisiejsza wizyta, to chyba marzenie każdej mamy. Lekarz zajął się Jeremim jak własnym:-) Zrobił nam od ręki USG brzuszka (wszystko ok). Ale już nie wychwalam więcej.. Dodam, że bezpłatnie. Oby tak dalej. Czeka nas jeszcze wizyta u nourologa. Mały od poniedziałku "przybrał " 140 g.. Chociaż to może być też wina urządzenia;-);-);-) Albo uzdolnień położnej z :-DWiejskiego Ośrodka Zdrrowia:-D do ważenia i tarowania wagi..
Jagoda, ja chętnie przejmę od Ciebie jeden malutki rozmiarek:tak: Mój biust niewiele większy niż przed ciążą..
 
Olcia oj wiem o czym mówisz, ja to już boję się mieć więcej dzieci, bo mi w każdej ciąży piersi rosną o kolejne 3 numery :szok:.
Przed pierwszą ciążą miałam miseczkę B, po pierwszej ciąży urosły do E, po czym zmalały do D jak przestałam karmić, a po tej ciąży urosły do H. Wcześniej nie wiedziałam, że są numery powyżej DD(E) hehe.
Teraz z tego H troszkę zmalały, ale w F, to się mieszczę jak nie mam mleczka, wystarczy, że trochę mlekiem podejdą i już F zaciasne.
A mam biustonosze H-G-F, to stosuję zamiennie zależnie od sytuacji :-D.

A i odkryłam ostatnio prawdę nie oczywistą - biustonosz do karmienia kupiony na targu za 20zł lepiej się nosi, pierze i wygląda niż biustonosz Anity kupiony w sklepie za 180zł :baffled:.

ooooooooo przynajmniej jedna mnie rozumie,ze duże piersi to nie dar boży a klątwa jakaś..... niecierpie ich,marze o tym abu były małe...bo z malych mozesz zrobic duze,kupisz jakis fajny stanik push-up i wogole a z duzych no nie ma szans na to aby nawey wizualnie były małe .... i wiecznie te spojrzenia,docinki wrrrrrrrrr MAM DOŚĆ
A do do staników do karmienia MASZ ABSOLUTNĄ RACJE,TE NAJZWYKLEJSZE SĄ NAJLEPSZE
Ja jak juz przestalam karmic dałam moje 3 staniki kuzynce,a ona pozniej swojej przyjsciolce i mimo tego ze lądowały w pralce do dziś są w dobrym stanie hehehe


Imagination, gratuluję osiągnięć nocnikowych:) Kiedy to nas czeka?? Pewnie nawet się nie zorientuję gdy zleci:)
Iza, prawdopodobnie ze skierowaniami jest jak mówisz.. Pediatra coś bąkała, że na USG brzuszka by mogła wypisać.. (czyli na przezciemiączkowe nie?), ale dziś lekarz (do którego mnie pokierowała znajoma) stwierdził, że ten, który robił usg jest jednym z najlepszych w Wawie..
To jak wyglądała dzisiejsza wizyta, to chyba marzenie każdej mamy. Lekarz zajął się Jeremim jak własnym:-) Zrobił nam od ręki USG brzuszka (wszystko ok). Ale już nie wychwalam więcej.. Dodam, że bezpłatnie. Oby tak dalej. Czeka nas jeszcze wizyta u nourologa. Mały od poniedziałku "przybrał " 140 g.. Chociaż to może być też wina urządzenia;-);-);-) Albo uzdolnień położnej z :-DWiejskiego Ośrodka Zdrrowia:-D do ważenia i tarowania wagi..
Jagoda, ja chętnie przejmę od Ciebie jeden malutki rozmiarek:tak: Mój biust niewiele większy niż przed ciążą..

malina to super że z lekarza zadowolona i masz racje to chyba marzenie kazdego rodzica i każdego pacjenta taki lekarz:)
najwazniejsze ze wszytsko z młodym ok i oby tak dalej

JA CI SIĘ MOGE RÓWNIEŻ DORZUCIĆ DO TWOJEGO BIUSTU hahahah BIERZ KOBIETO ILE CHCESZ:-)

Emilka ma dzis taką mega chrypke że masakra,nadal nie za bardzo chce jeść ale pije
 
Ostatnia edycja:
.
A i odkryłam ostatnio prawdę nie oczywistą - biustonosz do karmienia kupiony na targu za 20zł lepiej się nosi, pierze i wygląda niż biustonosz Anity kupiony w sklepie za 180zł :baffled:.
ja mam Alles i jestem bardzo zadowolona. Jak kupiłam na targu to sie rozlazły tak, ze moje F w nich ginie, a były kupowane na D:baffled:
w ogóle jak kupowałam stanik do karmienia to niezła akcja była, bo ja optymistycznie poprosiłam w sklepie o DD a jak zaczęlam przymierzać to na F dopiero stanęłam ...
 
reklama
Ja miałam dwa alles, z jednego wyszedł drut po tygodniu użycia (używałam przemiennie dwóch biustonoszy w tym czasie) i teraz się do niczego nie nadaje
a drugi jest ok, tylko, że to rozmiar 85F i on wchodzi mi tylko jak mi piersi mlekiem nie podejdą, tylko troszkę mocniejsza laktacja i już mam cały biustonosz odciśnięty na piersiach.

Ja mam właśnie 85D z targu i są akurat ok - hehehe. Takie koronkowe, mięciutkie podróba triumpha bo identyczne rozwiązania.
Tyle, że triumpha na moje piersi nie produkują.

My dziś z Izą niezły spacer zrobiłyśmy.
Iza Ignacego zahibernowało na spacerze :-D, jak wróciliśmy do domu to jeszcze spał do 17 :shocked2:.
 
Ostatnia edycja:
Do góry