reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Kilolek, niesamowite! Jak to Policję?? Powariowali?
A talię odzyskasz:) Proponuję dietę ziemniaczaną;-)
Dziubasek, kiedyś lubiłam bawarkę, ale obecnie absolutnie nie toleruję mleka. W ciaży bez problemu mogłam pić, a teraz od razu mam sensacje.
Z tym zagłodzeniem dziecka to się nie śmiej:zawstydzona/y: Ja już mam obsesję na tym punkcie..
Moje zdrowie psychiczne ratuje jedynie fakt, że mały robi kupki;-)
z ta policją to w sumie teraz po dwóch latach rozumiem, że musieli i to dla dobra dziecka, bo nigdy nic nie wiadomo... ale wtedy czułam się strasznie. no i nie ważne, że okazało się, ze schudł przez chorobę a nie przez głodzenie to i tak wytykali mnie na oddziale palcami i przez 2 tygodnie nikt z rodziców się do mnie nie odzywał jakbym trendowata była
Co to jest dieta ziemniaczana? (az boję sie pytać, bo nie znoszę ziemniaków :-()
 
Ale dlaczego najpierw wezwali Policję zamiast dziecko zbadać?! Nie rozumiem. W Polsce zaczyna się robić równie chora sytuacja jak w Stanach. Tam to dopiero paranoja..
Dieta ziemniaczana jak sama nazwa wskazuje składa się z ziemniaków, więc skoro nie lubisz to odpada:tak:
Ja na niej schudłam 10 kg bez uszczerbku dla zdrowia, ale ziemniaki uwielbiam. Dzień w dzień (czasami 2x dziennie), z surówką, gotowane z masłem lub pure o różnych smakach.. Teraz też muszę się do niej odwołać, bo pofolgowałam sobie ostatnio (słodycze) i nie chcę przytyć zamiast chudnąć.
 
Ale dlaczego najpierw wezwali Policję zamiast dziecko zbadać?! Nie rozumiem. W Polsce zaczyna się robić równie chora sytuacja jak w Stanach. Tam to dopiero paranoja..
to własnie była skomplikowana sprawa, bo mały miał bezobjawowe zapalenie płuc. Nie bylo żadnych oznak, ze jest chory poza utratą wagi i ostrym odwodnieniem. Od razu zaczęli go nawadniać (to bylo w nocy) a od rana zaczęli mu robić masę badań - usg wszystkiego co tylko i rtg. Mi powiedzieli, ze szukają czemu jest odwodniony itd ale ja teraz myślę, ze sprawdzali czy poza tym głodzeniem nie zrobiłam mu czegoś gorszego jeszcze. No i po rtg okazało się, ze ma zapalenie płuc. Nikt się nie spodziewał. W dodatku to było zachłystowe okołoporodowe bezobjawowe zapalenie płuc a do szpitala trafiliśmy jak miał 13 dni czyli chorował na nie od samego początku. Przez prawie dwa tygodnie widziało go kilku lekarzy, 2 położne i nikt się nie zorientował

A z tą dietą ziemniaczaną to je sie wyłącznie ziemniaki, tak? Może się skuszę, jakos bym przeżyła, bo mam do zrzucenia około 20kg ale to i tak nie teraz, tylko jak skończę karmić
 
taka imprezka byłą :-D:-D
 

Załączniki

  • IMG_4352_lale na kupie.jpg
    IMG_4352_lale na kupie.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 30
Przez prawie dwa tygodnie widziało go kilku lekarzy, 2 położne i nikt się nie zorientował

Właśnie, najpierw stwierdzili, że rodzice potwory bo głodzą, a nie wpadli na to ,że mogli coś przeoczyć:baffled:
A z tą dietą ziemniaczaną to je sie wyłącznie ziemniaki, tak? Może się skuszę, jakos bym przeżyła, bo mam do zrzucenia około 20kg ale to i tak nie teraz, tylko jak skończę karmić
Przeważnie na śniadanie serek wiejski/jogurt z płatkami, na obiad ziemniaki (gotowane z masłem lub pure z mlekiem/ śmietaną/ z przyprawami (dla różnorodności) z surówką - ale całą stertę, żeby się najeść. Na kolację warzywka gotowane, najczęściej mrożonka, bób, fasolka itp. Niewiele kalorii dostarczasz i chudniesz. Co prawda to trwało ok 3-4 miesiące, ale udało się.
Iza, impreza w deskę:) Na trzecim zdjęciu nie wiedziałam, która laleczka to Gaja:)
 
Ja ziemniaki uwielbiam wiec taka dieta by mi pasowała :-). Na szczescie, w ciagu ostatnich 2 miesiecy zauważalnie dla mnie samej schudlam!! (zauważalnie bo, szczęśliwi wagi nie mają ;-))

Co do pogromczyni dzikich zwierzat - na razie swietnie potrafi ułożyć sobie rodziców - którzy chodzą na paluszkach :-p

kilolek - - najbardziej przykre, ze to wina samych lekarzy a najbardziej cierpialas ty! :-( Przeciez wypisanie dziecka z zapaleniem pluc (nawet bezobjawowym - ?? moze jednak sa jakies objawy tylko bali sie przyznac ze nie sprawdzano) to skandal!!! Szczeście, ze dobrze sie skonczylo. A wasze rodzinne zdjecie pod choinką takie cieple:-D

Iza a skad tam tyle lalek-bobasków? Coś przeoczyłam???
 
reklama
kilolek - - najbardziej przykre, ze to wina samych lekarzy a najbardziej cierpialas ty! :-( Przeciez wypisanie dziecka z zapaleniem pluc (nawet bezobjawowym - ?? moze jednak sa jakies objawy tylko bali sie przyznac ze nie sprawdzano) to skandal!!! Szczeście, ze dobrze sie skonczylo. A wasze rodzinne zdjecie pod choinką takie cieple:-D
miał podwyższone crp przy wypisie po urodzeniu chyba 25 ale ponieważ nie umieli znaleźć przyczyny stwierdzili, ze jest to uraz okołoporodowy i kazali iść do domu tylko crp kontrolować. Ich zdaniem powinno maleć. A po niecalym tygodniu miał już 59!
 
Do góry