reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

A oto Jeremek:)
 

Załączniki

  • P1010305.JPG
    P1010305.JPG
    62,9 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Ja również życzę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Żeby nas ten nieszczęsny kryzys nie dopadł!!!:-D
Dziubasek, pięknego masz synka:) Aż się wzruszyłam mimo, że 3 metry ode mnie leży podobny okruszek:) Powiem Ci, że ja chyba też mam kryzys.. Mam wrażenie, że Jeremi nie chce spać bo jest ciągle niedojedzony. Przypiersi się wierci okropnie.. Karmię go już z dwóch, a mam wrażenie jakby to nic nie dawało. Potrafi domagać sie co godzinę.. Chyba, że źle interpretuję płacz.. Kupiłam na wszelki wypadek mleko, żeby dziecka nie zagłodzić.. Czy jest jakiś sposób na pobudzenie laktacji poza herbatkami i karmi??
ja polecam kapsułki homeopatyczne RICINUS COMMUNIS ja brałam 10ch ale to są bardzo mocne, bo straciłam calkowicie mleko na cały miesiąc i dzięki nim udało się pobudzić laktację tak, ze jeszcze pól roku karmiłam wyłacznie piersią. S jeszcze w stężeniu 4ch, 5ch, 7ch, 10 ch i 100 i 200ch ale te 2 ostatnie sa już na receptę
 
Dzięki Kilolek, jak miałam nawał to też stosowałam środek homeopatyczny i pomógł. Teraz zastosuję żeby pobudzić hihi:-) A dlaczego straciłaś laktację? Mały chciał ssać pierś po takim czasie??
 
Kasia&Kubus - witajcie

kilolek
ale super maluch :-D

Laktacje najlepiej pobudza przystawianie dziecka do piersi, a skoro mały chce co godzine, to nic dziwnego ze czujesz jakbys mleka nie miala. Zresztą u mnie najlepszym czynnikiem zwiekszajacym ilosc mleka w cycach jest zjedzenie porzadnego obiadku :tak: karmi tez dziala, ale powoduje potop mleczny wiec popijam rzadko.

Leków nigdy nie brałam a był taki okres ze mala mi na cycu dosłownie wisiala. Nie dokarmialam, przeczekałam po prostu.

Malina zakupami a raczej ich brakiem sie nie martw. Jula niekiedy w sklepie cyrki odstawia wiec już nawet się nie łudzę, ze z nia jakies zakupy mi wyjada ;-)A przeceny to niestety trzeba upolowac ... :-p
 

Załączniki

  • CSC_2470a.jpg
    CSC_2470a.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 23
  • CSC_2476a.jpg
    CSC_2476a.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 23
Dzięki Kilolek, jak miałam nawał to też stosowałam środek homeopatyczny i pomógł. Teraz zastosuję żeby pobudzić hihi:-) A dlaczego straciłaś laktację? Mały chciał ssać pierś po takim czasie??
ze stresu. Mały był chory i dużo stracił na wadze, a w szpitalu oskarzyli mnie o głodzenie dziecka i wezwali policję :-(to tak ogólnie, historia w skrócie. Straciłam pokarm całkowicie w ciągu kilku minut, a stresu mialam jeszcze 2 tygodnie.
Cały czas dawałam małemu cyca do ssania i ssał nawet na pusto - najpierw 15-30 minut cyca zależy czy był bardzo głodny (bo jak bardzo głody to musiałam krócej) a potem butla i tak za każdym razem. I nie było żadnego problemu - moje chłopaki to straszne cycochy :-):-):-):-)

Witajcie ja też jestem z Warszawy można się do was dołączyć??
witaj!
 
Kilolek, no wcale się nie dziwię, ze pokarm straciłaś!!! co za historia!
Malina, spokojnie przystawiaj co godzinę jak chce, piersi nadrobią z czasem, a Jeremi na pewno nie umrze z głodu :), możesz wspomóc laktację, jak radzi kololek, ja piję bawarkę bo bardzo lubię.
A przeceny rzeczywiście do bani! Musimy poczekać na końcówkę miesiąca, w tamtym roku tak było! A najlepiej byłoby wyjechac gdzieśdo Anglii albo USA - tm to są fajne przeceny :)
a! chciałam się pochwalić, że jednak tracę w obwodzie :))) Czyli może garderoba nie pójdzie do wymiany!
 
reklama
Kilolek, niesamowite! Jak to Policję?? Powariowali?
A talię odzyskasz:) Proponuję dietę ziemniaczaną;-)
Dziubasek, kiedyś lubiłam bawarkę, ale obecnie absolutnie nie toleruję mleka. W ciaży bez problemu mogłam pić, a teraz od razu mam sensacje.
Z tym zagłodzeniem dziecka to się nie śmiej:zawstydzona/y: Ja już mam obsesję na tym punkcie..
Moje zdrowie psychiczne ratuje jedynie fakt, że mały robi kupki;-)
 
Do góry