reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

mi po każdej ciąży coś zostawało, zwłąszcza po pierwszej :-( wydaje mi się, że to naturalne...
do nas przyjdą dwie rodziny z dziećmi, jeśli jeden z tatusiów się wykuruje... a jeśłi nie, to będziemy sami w piątkę :baffled::-D z pewnością będzie wesoło :tak:
dziś mieliśmy rocznicę ślubu i w piątkę pierwszy raz poszliśmy do knajpy :cool2: Gaja całą imprezkę przespałą w wózeczku :-D nie bardzo imprezowa jest :-p
czyli co??? większość ciuchów do wywalenia :( straszne!!!
o! fajne takie wyjście do knajpy :) my chyba też niebawem gdzieś wyskoczymy :)
Olaf dziś w dzień nie spał 7 godzin, w końcu usnął niedawno, jak jutro tak będzie to nigdzie nie pojedziemy... wydaje mi się, że jakiś kryzys laktacyjny mnie dorwał. A poniżej przedstawiam Wam moje zdenerwowane i uśmiechnięte dziecko :)
 

Załączniki

  • Kopia Obraz 183.jpg
    Kopia Obraz 183.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 22
  • Kopia Obraz 374.jpg
    Kopia Obraz 374.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
reklama
kilolek - rzeczywiście, lepiej w walentynki idźcie gdzieś między ludzi, bo inaczej na bank zasilisz szeregi listopadówek 2010 :-D

dziubasek - zdenerwowany? no wściekły po prostu na tym pierwszym zdjęciu :-D
Ja po pierwszej ciązy musiałąm wymienić garderobę w całości ...
 
Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!
 
Niech Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości,
A składa się z sukcesów i samych radości!!!
Wszystkiego najlepszego !!!!:biggrin2:
 
Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijmy wraz.
Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża nas.
Silni Wiarą i Nadzieją miłość nieśmy w świat,
a dni lepsze zajaśnieją, każdy będzie rad.
 
życzę Wam udanego 2010 roku, pełnego miłości i szczęśliwych chwil ! Niech będzie spokojny i pogodny:-)

My spędziliśmy te noc wyjątkowo. Znajomi nie przyszli z powodu choroby, więc byliśmy w piątkę. Najpierw Gaja dałą nam koncert sylwestrowy :baffled: więc faworki skońćzyłam smażyć o 23 :baffled: a chwilę po północy poszliśmy wszyscy odpalać fajerwerki, nasz tatuś odpalał, a my podziwialiśmy :-pnawet Gaja poszła w wózeczku :-D było super, Gai nie przeszkadzały gwizdy huki i błyski :-D poleżała i zasnęła :cool2:
Jagoda - te najfajniejsze fajerwerki od strony lidla to nasze były :-) a włąśnie.. jakoś dawno Cię nie czytałam
 
reklama
Ja również życzę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Żeby nas ten nieszczęsny kryzys nie dopadł!!!:-D
Dziubasek, pięknego masz synka:) Aż się wzruszyłam mimo, że 3 metry ode mnie leży podobny okruszek:) Powiem Ci, że ja chyba też mam kryzys.. Mam wrażenie, że Jeremi nie chce spać bo jest ciągle niedojedzony. Przypiersi się wierci okropnie.. Karmię go już z dwóch, a mam wrażenie jakby to nic nie dawało. Potrafi domagać sie co godzinę.. Chyba, że źle interpretuję płacz.. Kupiłam na wszelki wypadek mleko, żeby dziecka nie zagłodzić.. Czy jest jakiś sposób na pobudzenie laktacji poza herbatkami i karmi??
Iza, nie poluję na nic konkretnego, muszę zaspokoić głód zakupów.. Po ciążowej przerwie.. Ale zapomniałam, że w Polsce nie ma prawdziwych przecen:baffled::sorry2::confused:
Absolutna kiszka.. Tłum ludzi i papierowe przeceny.. Może pod koniec stycznia będzie lepiej. Moja wyprawa była bezowocna i baaardzo krótka, bo dziecię urządziło mojemu tacie piekiełko i musiałam wracać żeby karmić:baffled: A bjusta puste:-(
To, że weszłam w spodnie to szok, bo jeszcze tydzień temu nie było o czym marzyć.. Wydaje mi się, że gareroby wymieniać nie będę musiała, chociaż mam ewidentnie okrąglejsze biodra.. I wcięcie w talii:-)
 
Do góry