reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

a z zadnych bo ja piersia karmie :-Dbeda warzywa (hm?) tykwa, awokado, marynowana marchewka. A co mi tam, niech narzekaja ci co moga rybke:-p

hmmm... ja jem ryby :szok: ale nei surowe.. jakkolwiek sushi zawsze robiłąm z łososia wędzonego na zimno - prawie surowy, a jednak nie surowy :sorry2:no i z paluszków krabowych...
 
reklama
fajne prezenty, widzę, że dominuje kasa i perfumy :)))
ja dostałam tunikę, do tego pasek i naszyjnik i pełno ciuszków dla Olafa :)
W 1 dzień świąt robiliśmy chrzciny, diabełek już wyganany, a my wczoraj dopiero do domu wróciliśmy.
Olaf już się fajnie uśmiecha i dużo reaguje na nas, bawi sie i taki dorosły się zrobił. Kiedy???
Pozdrawiam Was dziewczynki :)
Kiedy do Jeffsa lecimy z wózkami?
 
fajne prezenty, widzę, że dominuje kasa i perfumy :)))
ja dostałam tunikę, do tego pasek i naszyjnik i pełno ciuszków dla Olafa :)
W 1 dzień świąt robiliśmy chrzciny, diabełek już wyganany, a my wczoraj dopiero do domu wróciliśmy.
Olaf już się fajnie uśmiecha i dużo reaguje na nas, bawi sie i taki dorosły się zrobił. Kiedy???
Pozdrawiam Was dziewczynki :)
Kiedy do Jeffsa lecimy z wózkami?

o! ale ta tunika dodatkami to byłą niespodzianka, czy uczestniczyłaś w wybieraniu? ;-)
w Jeffsie się spotkamy w przyszłym roku dopiero :tak:
 
o! ale ta tunika dodatkami to byłą niespodzianka, czy uczestniczyłaś w wybieraniu? ;-)
w Jeffsie się spotkamy w przyszłym roku dopiero :tak:
niespodzianka :)
niestety trochę jeszcze brzuszka musze zgubić, a dziwne, bo już wróciłam do wagi sprzed ciąży a obwód w brzuchu większy i w biodrach bo tylko w wybrane spodnie sprzed ciąży się mieszczę :(
---
a jak spędzacie sylwestra?
My do znajomych się wybieramy, aczkolwiek Olaf dziś nie śpi od 14 do tej pory :( jak jutro tak będzie to zostaniemy w domu we trójkę
 
niespodzianka :)
niestety trochę jeszcze brzuszka musze zgubić, a dziwne, bo już wróciłam do wagi sprzed ciąży a obwód w brzuchu większy i w biodrach bo tylko w wybrane spodnie sprzed ciąży się mieszczę :(
---
a jak spędzacie sylwestra?
My do znajomych się wybieramy, aczkolwiek Olaf dziś nie śpi od 14 do tej pory :( jak jutro tak będzie to zostaniemy w domu we trójkę

mi po każdej ciąży coś zostawało, zwłąszcza po pierwszej :-( wydaje mi się, że to naturalne...
do nas przyjdą dwie rodziny z dziećmi, jeśli jeden z tatusiów się wykuruje... a jeśłi nie, to będziemy sami w piątkę :baffled::-D z pewnością będzie wesoło :tak:
dziś mieliśmy rocznicę ślubu i w piątkę pierwszy raz poszliśmy do knajpy :cool2: Gaja całą imprezkę przespałą w wózeczku :-D nie bardzo imprezowa jest :-p
 
a propos wypadów do knajpy...
mozęcie polecić jakieś fajne miejsce na kolację z dziećmi??? Takie naprawdę przygotowane na przyjęcie dzieci - żeby miały jakiś kąpik do zabawy i żeby się wszyscy na nie krzywo nie patrzyli. No wiecie o co mi chodzi? Teraz to niby modne takiej knajpki ale jakoś o zadnej konkretnie nie słyszałam.
 
a propos wypadów do knajpy...
mozęcie polecić jakieś fajne miejsce na kolację z dziećmi??? Takie naprawdę przygotowane na przyjęcie dzieci - żeby miały jakiś kąpik do zabawy i żeby się wszyscy na nie krzywo nie patrzyli. No wiecie o co mi chodzi? Teraz to niby modne takiej knajpki ale jakoś o zadnej konkretnie nie słyszałam.

ja byłam na branchu w blue cactus i tam były zajęcia dla dzieci prowadzone przez specjalne panie i clownów i nawet teatrzyk był.. no ale to nie była kolacja :-D
i w Folk Gospodzie na Waliców w niedzielne wczesne popołudnia są opiekunki któe bawią się z dziećmi... to też nei kolacja....
 
a tam, może byc i wczesny obiad :-);-)

:-D a z jakiej okazji się wybieracie?
a ja już wiem, że jednak jutro w piątkę spędzamy sylwestra :dry: szkooda, ale zasmarkany biorący antybiotyki gość ze względu na Gaję jest szczególnie nieatrakcyjny towarzysko :baffled: wcześniej się położymy najwyżej :sorry2: zaraz po fajerwerkach, któe ledwo się mieszczą pod choinką :tak:
 
reklama
:-D a z jakiej okazji się wybieracie?
a ja już wiem, że jednak jutro w piątkę spędzamy sylwestra :dry: szkooda, ale zasmarkany biorący antybiotyki gość ze względu na Gaję jest szczególnie nieatrakcyjny towarzysko :baffled: wcześniej się położymy najwyżej :sorry2: zaraz po fajerwerkach, któe ledwo się mieszczą pod choinką :tak:
mąz ma imieniny pojutrze tak sobie pomyslalam że fajnie by bylo się wybrać, nawet w trochę późniejszym terminie. A już na pewno na walentynki!! W końcu moi obaj chłopcy walentynkowi :-)
 
Do góry