reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

Cześć dziewczyny, 2,5 ms temu zostałam mamą i chętnie spotkam się na wspólnych spacerkach i innymi mamusiami. Bez problemu dojadę metrem na miejsce spotkania. Dajcie znać.
 
reklama
cześć :)
Jestem młodą mamą, mam prawie 20 lat i synka prawie 2 letniego. Mieszkam na kabatach :)
Chętnie poznam inną młodą mamę, chętną po wspólnych spacerów i wypadów na basen z dzieciaczkami, a może czasem same na jakieś imprezy ;) :)
Pozdrawiam
 
Czy wiecie, że na ursynowie działał klub mam ,który był pierwszą taką organizacją skupiającą rzesze matek z dziecmi. NIestety przestał działać. Ja jednak zainteresowałam się tematem i po odwiedzeniu innych klubów mam w Warszawie zdecydowałam, że to wspaniała rzecz i warta realizacji. Sama jestem matką rocznej dziewczynki.Pomyślałam więc, że fajnie byłoby spotykać się z rodzicami i ich dziećmi. Porozmawiać z innymi mamami na temat macierzyństwa a w tym czasie nasze pociechy mogłyby się zaprzyjaźnić. Myślę tu także o warsztatach dla mam .Spotkaniach z psychologiem a także o wielu wykładach m.in. na temat żywienia dzieciaczków.
Pdjęłam już pewne działania i skontaktowałam się z założycielką klubu mam na ursynowie, która jest chętna komuś to przekazać.
Dlatego zachęcam osoby zainteresowane o kontakt ze mną i wspólne
podjęcie działań.
 
Witam świeżo upieczone mamy :) Piszę w nietypowej sprawie - mianowicie poszukuje kilkudniowych maluchów z Ursynowa lub bliskich okolic do artystycznych zdjęć w tym stylu: newborn phtography - Szukaj w Google. Sesja jest darmowa - chodzi o rozbudowanie portfolio. Szczegóły oraz moje dotychczasowe zdjęcia prześlę na maila. Zapraszam zainteresowane panie do kontaktu, najlepiej te z was które są jeszcze w ciąży żebyśmy mogły wszystko obgadać i dokładnie zaplanować :) michalska.info@gmail.com
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja za 3 tygodnie tez bede Ursynowską mamą - przeprowadzamy się z mężem z Łodzi w te właśnie dzielnicę. Wprawdzie szukam pracy, ale również chętnie poznam jakąs mamę z Ursynowa, żeby wyskoczyć do parku wiecorkiem lub w weekend z dzieciaczkami. Fajnie, gdyby się ten wątek ożywił. Moja Amelka ma 3 latka i jest bardzo towarzyska - uwielbia bawić się z młodszymi dziećmi :)

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
Do góry