reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Karolinka właśnie zasnęła :), więc w koncu mam chwilę czasu żeby poczytać i coś napisać. Byłam we wtorek zważyc małą i waży 5640, na języczku porobiły jej się takie białe plamki, położna powiedziała,że to pleśniawki ??? i dała żel do smarowania, mam nadzieje, że szybko zejdą, a tak poza tym to Karolinka nie lubi spacerów,nie mam pojęcia dlaczego ??? Poszłyśmy dzisiaj do apteki i oczywiście całą drogę był płacz,  w aptece też :-[

EVOSKA pytałam o to ciemiączko u lekarza i położna powiedziała, że jest prawidłowe i nie wiem co o tym sądzić, bo oni to tu zazwyczaj mają wszystko okey, a witaminki nie daję, bo boję się tak na własną rękę dawać, podobno nadmiar tez szkodz :-[, staram sie po prostu codziennie na słoneczko wyjść z małą, choćby do ogródka

MAGGUSIA do mnie położna przychodziła przez pierwsze 3 tygodnie,visitor była tylko raz, ale u nas jest takie miejsce, nazywa sie communite centre, czy cos takiego, i tam w każdy wtorek są położne i można co tydzień chodzić żeby zważyć dzidzie i w razie jakiś wątpliwości skonsultować się z nimi, jak coś jest nie tak

MAXIN miłego pobytu w Polsce i żeby Natalka była grzeczna w samolocie :)

KASIULA MATULA śliczną masz córeczkę :)

Pozdrawiam wszystkich,papa
 
reklama
Czesc Dziewczynki!
Maxin-zyczymy milego pbytu i wypoczynku w Polsce, baw sie dobrze ale wracaj do nas szybko:)
Evoska- witaj kochana, ciesze sie z masz sie dobrze i Rocco takze.Jak ten czas plynie, jeszcze tylko 6 tyg i maluszek bedzie z wami.Fajnie ze juz masz wszystko ale czy nie za wczesnie pakujesz torbe?Nio chyba ze przeczuwasz ze may bedzie chcial wyjsc wczesniej.A z tym remontem to niezle, z tego co piszesz to jest to gruntowny remont wszystkiego.Uwazaj na siebie i nie przemeczaj sie teraz zbytnio bo wiesz jak to bywa w tych ostatnich tygodniach, lepiej poczekac do konca.Buzki:):):)
tigger-jaki cudny maluszek,wzruszylam sie tym zdjeciem bo pamietam jak ja pierwszy raz zobaczylam naszego synka:)
Maggusia-sprobuje z przegotowana woda.A co do Brianka to chyba najlepiej na team jedzonka pogadaj z lekarzem.U nas byla ostatnio health visitor pogadac o jedzeniu,co mam dawac malemu po 6 miesiacu bo teraz nadaj je piers.Ale generalnie to nie wiem czy ona ma jeszcze przyjsc i wogole jak czesto bedzie przychodzila.Popytaj w przychodni.A swoja droga hm dziwne czemu Brianek nie chce soczkow,przeciez takie rzeczy powinny mu smakowac:)
Kasiula-slicznie wygladacie ty i corcia, o i jaka malenka byla gdy sie urodzila:)
Pozdrawiam was wszystkie, przepraszam jesli o kims zapomnialam:)
Dobrej nocki!
papatki
 
tez sie dziwei czemu Brian nie pije soczkow z regoly sa slodziutkie i dzieci chetnie je pija
a moze dla niego sa za slodkie moze sprobowac je rozcienczyc z woda ::)
 
Maggusia- widzisz, moj Josh nigdy nie lubil soczkow! Ba, on nawet wody nie chce. No i z jedzeniem to taka bitwa, ze czasem juz mi sily brakne na tego mojego Tadzia :-(

Evoska- jak super, ze do nas zagladnelas. Od razu BB zaczelo tetnic zyciem :-)

Josh jakas taka marudka dzis, wlasnie ciagnie mnie za spodnie, wiec sie nie rozpisze ::)
 
AHA! Ale jeszcze musze dodac, ze potrafi juz sam stac!!! Bez zadnego podtrzymywania! Wczoraj, gdy zobaczylam go pierwszy raz jak utrzymal rownowage bez podprki to niemal zakrztusilam sie jedzeniem z wrazenia :laugh: :D ;) :) Och, moj maluszek robi takie postepy!!! Niedlugo pewnie ruszy do przodu i jak juz pojdzie to mama w ogole nie usiedzi.
 
Witam Mamusie!
Dzis postanowilam ze zrobie sama papke Brianowi wiec starlam na tarku jabluszko z gruszka i nawet z tych owocow zrobil sie soczek gdzie niegdzie wyobrazcie sobie ze zjadl dwie lyzki tak normalnie a pozniej zebralo go na wymioty no i ja naprawde nie wiem dlaczego on papek nie chce jesc nawe mamusinych?
Moze zrobie tak ze nie bede mu dawala ich codziennie poprostu co kilka dni i zateskni za jedzeniem ich?

Evoska dziekuje za polecona ksiazke skorzystam chetnie a teraz obecnie czytam "Jezyk niemowlat".
Wlasnie jak pojechalam do Londynu do pracy to zostawilam moich mezczyzn razem i przyznal mi racje ze to naprawde ciezka robota przy dziecku.Na dodatek jak Briana daje do niego to Maly woli do mnie i ciagle chce zebym ja go nosila usypiala w sumie to jest slodkie ale tez czasami wyczerpujace.
Nie powiem ze mi nie pomaga no ale czasami nie daje juz rady na dodatek wiekszosc obowiazku spada na mnie jesli chodzi o synka ale to chyba juz taka rola kazdej Mamy. :)
Jsli chodzi o moj taniec to bardzo bym chciala do takiej szkoly i wogole no ale nie wiem czy teraz znalazlabym czas do Londynu dojezdzac ciagle do takiej szkoly na weekendy oczywiscie lecz w tygodniu chyba nie bo ciagle jestem z malenstwem moze u siebie cos poszukam? ::)
Hehe a moji sasiedzi rzeczywiscie to swiry ale takich swiro jest duzo malo sie teraz pokazuja na ogrodzie i na osiedlu wiec spokoj trylko ta muzka mi dudni wiec ostatnio obudzilam sie o godzinie siodmej rano wlaczylismy wielgasne kolumny i dalismy je na podloge i na caly regulator puscilismy techno i byla cisza przez pare dni wiec troche pomoglo ;)
Jak juz wyzej pisalam do ciebie Evosi wyslij nam swoje zdjecia bo dawno nie widzialam cie.
Becik to swietna sprawa mi nadal sie przydaje a Brian ma juz tyle miesiecy :)
Tak samo uwielbiam kaftaniki ktorych raczej tutaj w Anglii nie mozna dostac po kompieli sprawdzaja sie rewelacyjnie!

Asia o jej to swietnie ze tak mieszkano wyremontowane bylo ladnie bo u nas to takie krzywe sciany byly ze szok.
A wy dostaliscie mieszkanko?
Ja wlasnie zastanawiam sie nad mebelkami do pokoju dzieciecego i nie mam pojecia jakie kupic wybieram i wybieram i ciagle mysle ze nie beda pasowac zadne wiec dylemat mam.
Dobrze ze juz z kotem lepiej.

Maxin zycze udanego urlopiku i lotu!
Bedzie tutaj ciebie brakowac koniecznie porob duzo zdjec ;)

Izusia wlasnie chyba wybiore sie z Brianem do lekarza w sparwie tego jedzonka.Co do soczkow to nie wiem dlaczego ichj nie pije jedynie opocz mleka pije od czasu do czasu rumianek lub koperek i musze troche poslodzic.Mam nadzieje ze twojemu synkowi pomoze ta woda przegotowana trzymam kciuki! :)

Maja prosze o zalaczenie tutaj waszych foteczek kochana :)

Kaisula Matula ja tez nie wiem?tak jak ci pisalam na gg. ::)

Anya o jej no ladne Josh robi postepy Gratulacje!
Wody tez Brian nie pije tak samej.
Mysle ze kiedys Tadek Niejadek(Josh)zapragnie jedzonka.
Wyslij nam zdjecia waszego syneczka no i Anyu twoje :)tak malo nam tu wysylasz zdjec.

Pozdrawiam i sle ciumaski ;)


 
Ale tu postow .....no no, ale nadroblam , nadrobilam a jakzeby inaczej:)

Evoska witaj spowrotem!Naprawde milo sie Ciebie czyta:) A wybralas juz wozek?jesli tak to jaki?Wiesz ja teraz gdybym miala jeszcze raz kupowac, to chyba bym sie jednak zdecydowala na mamas and papas z gondola, chociaz...pewnie gdybym kupila mamas and papas to bym pewnie powiedziala, ze wolalabym jane, i wes dogoc kobiecie:):):):) ;)

Maju, a ty juz wybralas typ wozeczka???? trudny wybor co?

Agnes, wiesz ja kiedys przeczytalam , ze dzieci sie nudza na spacerze,a wiec trzeba wychodzic w porze spania i wtedy dziciaczki spia, albo moze ma niewygodnie?albo boi sie czegosv?np Hafsa boi sie witru i jak za mocno wieje to placze, moze cos jej przeszkadza?

no dobrze, a to my:)

 
no wlasnie, jak to z tymi wozkami jest?

mozecie cos polecic?

bo z tego co zauwazylam, raczej rzadkoscia sa tu tradycyjne glebokie wozki, takie jak w Polsce

jak wasze doswiadczenia?
 
Tigger w katalogu Mothercare jest wozek ktory ma trzy opcje :Gondola plus nosidelko i mozna go zrobic zeby byl tez gleboki ale chyba duzo kosztuje podaje ci strone w katalogu:68.
Ja mam wozek z gondola ale nie z Mothercare pisalam o tym na forum zakupki i wyslalam tam zdjecie jestem z niego zadowolona bo jest leciutki i mam w nim wszytsko nosidelko jak wyciagne robi sie spacerowka no i ma koszyk na dole na dodatek jest bardzo pojemny :) No i cena oczywiscie o wiele mniejsza niz w Mothercare lub Mamas&Papas a podobne wozki tam sa bardzo i kosztuja fortune.
 
reklama
witam :)

Tigger my mamy wózek z mamas&papas, taki właśnie głęboki + fotelik samochodowy + spacerówka, jestem z niego bardzo zadowolona, ten fotelik też można załączyć zamiast gondoli i nie trzeba wyciągać dziecka jak zaśnie podczas jazdy samochodem. Te wózki co są tutaj modne, czyli fotelik, który zakłada sie na spacerówkę mi osobiście się nie podobają, z tego względu,że są zazwyczaj głębokie i dziecko w nich praktycznie siedzi zamiast leżeć. Jedyna wada tego wózeczka co mam to wydaje mi sie że jest troszkę ciężki, a poza tym Maggusia ma racje, że są one drogie, więc może lepiej poszukać z innej firmy

Tamarunia, ja już praktycznie wszystkiego próbowałam i nie wiem co jej może przeszkadzać na spacerze, może faktycznie się nudzi, bo jak ją wezmę na ręce to przestaje płakać, a na spacerku niestety nie chce mi w ogóle spać.
Hafsa rośnie jak na drożdżach:) ile już waży?
 
Do góry