reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hejo

mam laseczki do was pytanie.........

poszukuje kołderki z podusia do łózeczka nie orientujecie sie gdzie moge kupic????? bo jak narazie to wszedzi jest kołderka ochraniacz i inne pierdoły a podusi nie ma.........


pandorka- wysłałam:tak:
 
reklama
Pandorka no co ty,na co sie obrazac.Kazda z nas wyrazila opinie i swoja nie wiedze na ten temat:sorry2:moze ktoras z nas kiedys to wykorzysta:tak::-p

Ja jestem wnerwiona ze szok....wczoraj odebralam Kondzia ze zlobka i pani powiedziala ze wiekszosc czasu plakal ale zadna nie zadzwonila pinda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:przyszlam do odmu a on mi tu takie zlosci,takie rzeczy wygadywal,wszystko na nie....nie kocha nikogo itd....patrze a tu 39st:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:chyba z tego placzu.jak go odebralam to mial cale czerwone oczy:no:nie omieszkam im powiedziec pare slow we srode:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i tak pojdzie na chwile bo ma urodzinki i tylko torta jakiegos mam w planach zeby zaniesc a potem go zabiore...wkurzaja mnie bo maja dzwonic a tu wychodzi na to ze olaly:wściekła/y::wściekła/y:
 
pandorka- no wlasnie nie sa dobre:sorry2: musze jeszcze poszukac.....

kwiateczek- u nas było tak samo nawet jak wiki zwymiotowała to nik nie zadzwonił ze w obrzyganej bluzce przez 3h chodziła
 
kwiateczek ulala to niezle. Tu chyba we wszystkim tak lajtowo podchodza. Strzelic w leb taka pania przedszkolanke.

Jak sie podobal w ogole slub ksieciunia??:):)Moja Tosia nawet ze mna dzis ogladala:)
 
maddusia- ogladalo sie dzis,ogladalo.... slub jak slub...mieli w stylu krolewskim jak ja to mowie - ale to nie moja bajka, ja takiego bym nie chciala. No i te wyjebiaszcze kapelusze...... :-D

Pinka- nie mam pojecia. Wydaje mi sie ze tu nie dostaniesz takich z
podusia dla malucha bo tu chyba nie robia takich "plackow" . Ja kupowalam dwa kpl z podusiami w PL jak Nastka byla mala ale wogole ich nie uzywalam :cool2: Poduszke dostala dopiero gdy skonczyla dwa latka, a kolderki wykorzystywalam jako playmat na dywanie. Ja wolalam grobagi i przy kolejnym tez tylko grobagi bede stosowac. Jak dla mnie super sprawa.

Ostatnio nachodzi mnie pytanie....CZY JA CIAGLE MUSZE CZUC GLOD I CIAGLE COS JESC ??????????
 
kwiateczek Pinka to ladne sa akcje w przedszkolu, u nas na szczescie jeszcze nic takiego sie nie przydarzylo....pewnie bym wojne tam zrobila....

Gosia to nie ty glodna, a Maly ;)))))

maddusia a ja w pracy wczoraj bylam, nie wszyscy mieli szanse na swietowanie, jak to Cameron obiecywal ;)
 
Pinka jak masz nasza klase to tam wpisz sobie w wyszukiwarce ludzi "materacyki" i wyskoczy ci fima z londynu co sprowadza polskie produkty dziecience. :-)
 
reklama
Do góry