reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
No laski witam,

Doveinred - przykra wiadomosc, az mi sie smutno zrobilo. Ale nim sie obejrzysz bedziesz nosic kolejna fasolke. MY stratujemy z koksem tuz po slubie :-D


NO a ja co dzien otwieram kompa i mowie... musze wejsc na BB... ale otwieram i czytam wszystekie portale odnosnie tej tragedii w Smolensku i to moja cala przygnebiajaca rozrywka wieczorna. Po tym juz mam dosyc.
Normalnie trudno w to uwierzyc co sie stalo, ze az tyle waznych osob w jednej tragedii, koszmar.


A ja staram sie zamykac sprawy slubne czyli kupic bizuterie, gatki lub rajstopy wyszczulajace hehehehehe,itp Jedne gatki kupilam w M&S i jak tam kupuje zwykle 8ki tak te niby wyszczuplajace kupilam 10tki i sa za Male !!!!!! Nie wiem co maja w tych sklepach z tymi rozmiarowkami wrrrrr

Mojemu kupilismy juz Gajerek do slubu...tylko male £500 wydalismy, a do tego koszula jeszcze , krawat,buty.... ehhhhh, no ale jak ma sie nie wymiarowego chlopa to sie trzeba liczyc z kosztami hehehehehe

A do tego Nastka od 3 taka chora, ze chyba jeszcze tak chora to nie byla. Kaszel okropny, katar zalegajacy w gardle i do tego non stop temp min 39 az do 40 stopni.
Wczoraj miala 40 stopni przez 3 h, dostala wczesniej nurofen ktory zadzialal dopiero po okolo 3 h. BYlam wsciekla na te leki z bezradnosci. Nie moglam jej rozebrac zeby ja ochlodzic bo miala okropne dreszcze, raczki i stopki lodowate, reszta plomien...oczy jej lecialy a ja stalam i wachlowalam ja kocem i zastanawialam sie czy wezwac pogotowie. Srasznie sie balam ze dostanie drgawek....dzis idziemy do lekarza. Pewnie uslysze ze jej nic nie jest, dlatego mysle ze chyba mojego wysle zeby sobie nerwow nie psuc.

No ale sie rozpisalam.....uffff...lece.
 
minisia- dzięki ty to zawsze wychwalasz pod niebiosa hihihi
Maggusia- dzieki za komplement
Gosia- ja pamietam jak sama si niedawno szykowałam do slubu a teraz juz 8 miesiescy po zaraz rok bedzie;-))))


kurcze ale mi sie dzis nic nie chce a jeszcze po produkty na sernik leciec musze:-p:-pa tu cisza straszna sie zrobila..... gdzie wy wszystkie mamuski jestescie
 
cześć babeczki!
niestety nie mam czasu czytać wszytskiego co napisałyście , tylko tak po łepkach zaraz lece z małą na spacer
małagorzatka te wszystkie przygotowania , zakupy fajna sprawa ale o silnych nerwac i cerpliwości wiem sama po sobie ile czasu pochłoneły zakupy na ślub, ale gratuluje !!!!
Pinka sesja bombowa,a zarazem jaka pamiatka:)
A dziś mi przyznali becikowe uwierzycie mała ma ponad 4 miesiace a papiery Maternity Grant wysyłałam dwa razy tydzien przez skończeniem 3m-cy, i Udało sie -oczywiście dostałam odmowe a zaraz po tym otrzymałam Tax credit i znowu wypełniałam wniosek kserowałam etc. no ale opłacało sie:)
Dziewczyny jakieś nie całe 2 m-ce temu dostałam w kącikach ust cos podobnego do liszaji , taki placek suchy , i nie moge tego niczym zwalczyć używałam maść na opryszczkę bo nie znam sie jakie tu moge kupić maście - na cos takiego:(
wiecie może co mogłoby mi pomóc , a nie chciałabym zeby mała zaraziła sie .Byłabym wdzięczna:)
 
Iza na onecie pisza o tym wulkanie.wspolczuje ale lepiej bezpiecznie doleciec,ciesz sie jeszcze urlopem:-)
Lucy idz do lekarza z tym,.nie ktore takie wypryski nie sa bezpieczne dla niemowlat.Powiedz ze juz tyle staralas sie zaleczyc ale nic nie pomaga.radze szybko.
Pinka super sesja:-)
Ja tez ciagle patzre w tv.....nie miesci sie w glowie.teraz nastepnych przywiezli:-(
ide jeszcze na zamkniety.
 
hej
ale daaawno mnie tu nie bylo, troche mam do nadrobienia;-)
doveinred jejku starsznie mi przykro :-:)-:)-:)-(to musi byc koszmarne przezycie, trzymaj sie kochana!!
izka no ja tez bym sie wkurzyla ale przynajmniej dluzej z rodzinka posiedzisz i bezpiecznie wrocicie do UK;-)
a u nas srednio, M znow nie pracuje:-(tzn pracowal juz w paru miejscach, ale albo okazuje sie ze potrzebuja kogos z doswiadczeniem albo ma problem z plecami:-:)-(na szczescie jutro mamy umowione rozmowy o prace, w tym samym miejscu, M idzie na 9 a ja na 16:-):-) prosze o kciuki!:-) mamy szanse, praca jako sprzedawca, przygotowywanie napojow, kanapek itd, a w tym juz mamy doswiadczenie:tak:
denerwuje sie tylko bo juz za tydzien w sobote urodzinki Kondzia a ja mam zalegajace do zaplaty rachunki:-:)-(juz mnie glowa od nich boli:-( nie wiem czy bede miala za co Kondziowi prezent kupic, a chcielismy sprawic mu hustawke...

ok mykam, postaram sie wpadac czesciej;-)
 
adastrasznie mi przykro ze macie tak ciezko :(
a nie mozesz zadzwonic i poprosic o rozlozenie na raty tych rachunkow jest taka opcja
trzymam mocno kciuki za meza!!!
bedzie dobrze pamietaj z dna zawsze droga ku gorze ja zawsze sie tym pocieszam :) albo tym : po zmroku zawsze wychodzi sloneczko czego i wam z calego serducha zycze!!!

Izka
a jak sprawy te przykre z pl cos sie wyjasnilo ??
co do lotu cierpliwosci kochana i nie denerwuj sie

my lecimy do pl 5go maja mam nadzieje ze nic sie nie wydarzy
 
Czyli sami lekarze sie nie szczepia.....

Bylismy dzis z Nastka u lekarza do poludnia. Lekarz zajrzal u jedno ucho, przytknal sluchawke dwa razy z przodu na piersiach (z tylu juz mu sie chyba nie chcialo) spojrzal w gardlo.... i mowi tak.... No a jak ma takie objawy jak panstwo mowicie to albo to jakis wirus, ale prawdopodobnie to swinska grypa :eek: wiecie zadnego z nami ze tak powiem wywiadu nie przeprowadzal wiec nawet nie wiem skad takie wnioski. No ale mniejsza z tym. Gdy skonczyl na tym ze to pewnie swine flu dodal, ze jak objawy sie beda utrzymywac kilka dni (a u nas juz byly 3dni) to zeby przyjsc znowu do GP bo pewnie to ta grypa. No zdziwilam sie bo kiedys kazali dzwonic na infolinie i leczyli ze tak powiem przez telefon,a teraz mozna chodzi z ta grypa do GP :szok:
Troszke sie zjerzylam bo potraktowal nas po omacku ze tak powiem, a stwiedza ze to moze byc ta grypa.
Jeszcze powiedzial zeby sie nie martwic bo u niego prawie cala rodzina byla chora na swine flu procz kilku osob. Wiec go sie pytam czy rodzina sie szczepila na to, a on ze nie.


Poki co Nastce goraczka dzis nie przekroczyla 38 a w wiekszosci miala 37.4, wiec chyba ku dobremu idziemy.....uffffff....ale tak strasznie kaszle, az sie dusi.


IZKA - no jaja z tym wulkanem. Pokrzyzowal plany duzej ilosci ludzi.... szok, co to sie dzieje na tej ziemi.... ehhhhh
 
reklama
Ada- nie martw sie, jak nie kupisz mu na dzien urodzin to kupisz mu po urodzinach - taki nieco spozniony. Tez widze po znajomych ze borykaja sie z praca , a za tym idzie z kasa... a w PL mysla ze jak sie mieszka za granica to wszytscy maja miod... takie czasy, wszedzie trudno o prace.
 
Do góry