reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Pinka sliczne fotki:-)
Co do dietetyka to wszystko bylo nie na temat alergii tylko tego ze jest nadpobudliwy:baffled:mam wyeliminowac wszystko co zawiera E102,E104.E110,E122,E124.E129
POszukalam i nic takiego nie mam i jesli nie mam to mamy przez jakis czas nie dawac mu mleka i nic na mleku:baffled:jak on rano tylko mleczna buleczke,kaszke ma na wieczor ale tez wcisnieta,poza tym chleba nie je,zadko tylko na dworze,co ja mu dam:baffled::no:mam tak 3 tyg i sprawdzic czy beda zmiany w zachowaniu:no:nie wiem co robic.
 
kwiateczek-

ja ci powiem ze ten dietetyk to chyba jakis idiota co za pierdoły gada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: z tym mlekiem ze to niby go pobudza???????? nie na masakra pierwszy raz o tym słysze!!!!!!!! ale sie zdenerwowałam no:angry::angry::angry::angry:
a moze zasmakuje mu ciemne pieczywko??? moja tez za bardzo chleba jesc nie chce to albo bułki jej daje albo robie z tych kanapek kolorowe myszki np.......i ona wtedy takie kolorowe wcina ale uprzednio musze sie nagadac ze myszko do niej przyszła i bedzie dumna z niej jak zje te skibeczkę i bleee bleee....:rofl2::rofl2:
http://www.google.pl/images?hl=pl&q...esult_group&ct=title&resnum=1&ved=0CBQQsAQwAA

minisia -dam ci znac wczoraj mu zaniosłam zgrane na płycie i zobaczy ktore mu sie podobaja albo nie i da mi znac........

a ja spadam na sniadano bo jestem strasznie glodna
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny pamietacie jeszcze mnie? u nas wszystko sie pomieszalo i nie wyszlo tak jakbysmy chcieli, no ale zyje sie dalej i trzeba sobie jakos radzic. Pinka zdjecia pierwsza klasa. nie pamietam gdzie mieszkasz ale jesli niedaleko mnie to moze sie umowimy na jakas sesje zdjeciowa, no wiesz taka rodzinna, odplatnie oczywiscie ;o)
U nas tez byla jakis czas temu wysoka goroaczka 38-40C przez 2 dni. Czopki, paracetamol, nurofen i chlodne kapiele nic nie pomogly i okazalo sie ze to wina 5 zabkow ktore w tym samym momencie wyszly. Przy okazji Natan mial straszny katar i kaszel ale po jednodniowym wypadzie nad morze po katarze ani sladu;o)
Dziewczyny ja na obecna chwile nie pracuje. mam w przyszlym tyg wizyte w job centre i spytali sie mnie co wole job seekers czy Income Support. na czym lepiej wyjde? jestem samotna matka, mam ctc i cb i nic poza tym.
 
ostraszka- szkoda ze wasze plany nie wypaliły:-:)-:)-( wiem cos o tym jak los krzyżuje nam plany.......ehhhhhh

a co do tego gdzie mieszkam to w swansea;-))) waliia jak masz ochotke na sesje zapraszam.......



a mnie jakos dzis glowa boli kawke sobie zrobilam ale nic nie pomaga:-p
 
Witam
Ostraszka najlepeij INCOME support,to tyle samo co Job seeker ale nie bedziesz latac za praca a tak bys musiala bo JS jest dla poszukujacych prace inaczej zabiora..Moja kolezanka IS bierze.Ty jestes samotna???cos przeoczylam czy cos nie wiem?!:baffled:a wy bywacie czasem w Skegness???
Pinka ja nie wiem co robic.on w ogole chleba nie chce chyba ze pasztetr jest bo tak wszystrko wyjmuje i je samo:bffled:
Uciekam bo do pracy za godz.jutro sie odezwe.
 
Ostaszka pamietamy
ja ci nie powiem bo sie nie znam :-(

Pinka i jak klient zadowolony:tak:

Kwiateczek
oj biedaczko co ci poradzic:no:
on ma na cos uczulenie tak?
czy nadpobudliwy bo nie wiem jak rozumiec tego alergologa??
mozesz mi w skrocie przyblizyc o co kaman
:zawstydzona/y:

a my za 2 tyg lecimy do Pl
a ja od srody zaczynam prace
zadna specjalna bo na produkcji ale juz mam dosc siedzenie w domu
 
hejo

no ja dzis kłade nacisk na sprzatanie pranie itp.....co by na weekend miec wolne;-)))

Minisia
- sprzedałam mu tylko jeden obraz ten z czerwonym statkiem dlatego ze pod kolor biura mu pasuje bo ma w czerwieni;-)))))))
Izka- to super ze dolecieliscie cali i zdrowi jak juz sie wyrobisz to zapraszamy do rozmowy


no wlasnie laseczki a wy co niec nie piszecie?????????
 
reklama
Witam.
U nas zinmo a aktualnie pada ....brrryyyy . Barnimek dostal antybiotyk a migdalki i juz niedluko przestanie go brac wiec mam nadzieje ze bedzie zdrowy. Pozatym sie dobrze czuje, biega po mieszkaniu i broi tylko to co sie da :) - takie uroki. Ostatnio go wazylam i aktualnie ma 7,400 kg..... wiec nie bedzeie 9 kg na roczek ......

A u mnie jakos jakos, robiono mi znowu badanie hormonow norma z przed ciazy jest 0-5 (tutaj) a mi po poltora tyg po poronieniu spadlo do 6 wiec nie beda juz badac bo wszystko wraca do normy takze za jakis czas znowu rozpoczniemy statanka. Pytalam sie czy cos beda jeszcze sprawdzac (typu usg) ale powiedzieli ze nie ma takiej potrzeby. Za jakis czas jade do Pl wiec tam sie zbadam u ginekologa.

Kwiateczek- no to tez masz kurcze przeboje z twoim malym...... ja juz nic niestety kochana Ci nie poradze, Barnim je wszystko wiec nie wiem co powiedziec. A ten dietetyk to tez jakis patalach!!!!!
 
Do góry