reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Doveinred wspolczuje,wiem co przechodzisz:-(
Pinka nie wiedzialam ale potem mowili juz:-(Teraz ogladam jej przylot.takie to smutne.Nie mozna przygotowac sie na takie cos,tylu mlodych ludzi zginelo,Putra osierocil ponoc 8 dzieci:-:)-:)-(
 
reklama
ja tez patrzyłam jak samolot z kaczynska przylecial......najbardziej dla mnie wzruszajacy moment to jak sie rodzina na lotniska z nią witała(żegnała) oraz jak podczas drogi do pałacu ludzie rzucali zołte tulipany..jej ulubione.........

cos strasznego ja nadal nie wierze wydaje mi sie ze oni zyja bo jakos trudno mi sie z tym pogodzic.... i zaakceptowac fakt ze juz ich nigdy nie zobaczymy
 
Hejka. Dzieki dziewczynki. No coz bywa, lepiej jak fasolka niz pozniej. Dzis bylam znowu na badaniu i dowiedzialam sie ze powoli juz ten hormon ciazowy mi sie pomniejsza. Chca miec pewnosc czy wszystko jest ok wiec za tydzien znowu mam wizyte na badanie krwi. Spytalam sie czy cos dalej beda sprawdzac ale powiedziala mi pani ze nie , organizm sam wydalil i nic nie beda dalej mnie sprawdzac ani jak w PL robic zabiegu. Powiedziala ze moge odczekac miesiac, poczekac na okres i potem mozemy juz probowac.
 
doveinred a bedziecie juz za miesiac probowac?? zawsze myslalam ze pol roku sie czeka
im szybciej tym lepiej pewnie dla ciebie ale kurcze czy to oby nie za predko dla organizmu? tak sie zastanawiam
buzka dla Was


a ja dzis znow borykam sie zbolem glowy:-(
 
minisia no zobaczymy albo za miesiac albo za dwa napewno nie bedziemy czekac pol roku to odpada bo nie mam zaniaru siedziec w nojej pracy tak dlugo zreszta do PL wracamy prawdopodobnie w czerwcu nastepnego roku a trzeba jeszcze policzyc macierzynski.
Z tego co sie orietowalam to jak sie nie mialo zabiegu lyzeczkowania i samoistnie sie tam wszystko odbywa to mozna po miesiacu. Dla organizmu to spoko , ale zawsze jest ryzyko ze znowu sie poroni.
U nas prawdopodobnie przyczyna bylo zatrzymanie jajeczka i sie nie rozwijalo i nastapilo to wczesniej.
 
Pewnie poczekamy do 2 okresu by miec pewnosc ale jeszcze zobaczymy . Pojedziemy do PL pod koniec maja wiec chce sie zbadac u ginekologa bo nik we mnie nie zagladal od roku :(
 
reklama
Dzis byłam na sesji z ciezarną oto kilka zdjec .....
 

Załączniki

  • IMG_0793.jpg
    IMG_0793.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_0743.jpg
    IMG_0743.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 27
  • IMG_0868.jpg
    IMG_0868.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_0785.jpg
    IMG_0785.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 24
Do góry