reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

PINKA


Z okazji urodzinek,
Przez cały rok wesołych minek,
Uśmiechu, radości i wielu gości.
Zdrowia, szczęścia i pomyślności,
Byś znalazł szybko tą swoją jedyną,
By była piękną i mądrą dziewczyną.
By Cię szanowała, by nigdy nie zdradzała,
by tak jak ja, o Tobie pamiętała.
 
reklama
czesc laseczki

Doveinred- dziekuje serdecznie alez mnie zaskoczyłas ehehheh

a tak wogóle to wczoraj sernik piekłam i mi se nie udał:cool::cool: po raz pierwszy:eek::eek: wiec musiałam dzis polecic kupic gotowac:-D:-D:-Dmęzo dzis zaskoczył mnie ogromnym bukietem kwiatów:szok: a ogolnie nie wyprawiam urodzin ani jakos tak specjalnie nie obchodze ale miło jak ktos pamieta:-D:-D


głowa mnie cos boli:-p:-p:-p
 
kwiaty.jpgPINKA

[FONT=&quot]Nie życzę Ci tego co wszyscy, bo to już wiesz. Życzę ciekawych pomysłów i oczywiście ich realizacji też. Byś potrafiła cieszyć się z każdej chwili - nie tylko z tych cudownych, jak jest w zwyczaju. Dobrego wyboru, gdy okaże się, że jesteś na dróg rozstaju. Byś spotykała tylko ludzi - aniołów. By te z Twoich marzeń, które spłonęły, powstały z popiołów. Optymizmu od stóp po czubek głowy, byś cokolwiek robisz angażowała się w całości, a nie do połowy. By udało Ci się to, o czym inni by pomyśleć się nie ośmielili. Wiedz, że tylko Ci, którzy mieli ponadprzeciętne pragnienia szczyty zdobyli.[/FONT]​
 
Witam
Ada bedzie dobrze,powoli sie ulozy.UiDZ MOZE DO COUNSILU Z TYMI RACHUNKAMI moze pomoga.
Gosia kurcze tak sobie stwierdzil ze to swinska grypa?my sie nie szczepilismy.Kondzio dostal na szczepionke ale tez sie nie szczepilismy.wiedzialam ze lekarze tez nie beda:no:chcieliwetknac swistwo byle ise pozbyc:angry:idz moze do innego albo zadzwon.przyjdzie do domu.Wiem ze nie mozna do osrodka chodzic.nawet wczoraj dzwonilam do lekarza to najpierw byla info zeby w razie swinskiej grypy nie przychodzic:no::no:zadzwon co masz robic,lepeij to potweirdzic bo moze do szpitala trzeba:baffled:

PINKA kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,ostatnia pewnie jestem:sorry:spelnienia marzen,zycze abys rozwinela skrzydla z fotografia i zaczela zarabiac:-)buziaki....
 
Czesc Wam
Pinka nie ma sprawy :)

A co u nas w skrocie.....
W piatek Barnimek mial goraczke chyba na zabki ale potem podwyzszyla sie do 40 stopni i jechalam do GP. Tam go zbadali i powiedzieli ze moze byc urine infection ale jeszcze dla pewnosci wyslali nas do szpitala. W Sick Children zbadali go i pediatra powiedzia ze ma tonsillitis czyli zapalenie migdalkow zwane angina.............
No podali mu przeciwgoraczkowe, pobrali swap z buzki i przepisali antybiotyk.........

Kurcze zawsze cos. Jak nie urok to .......

Zycze milego weeekendu-ja dzis do pracy ide.
 
hejo laseczki;-))))))))

ja wlasnie wcinam sniadanko i lece z aparatem w lener bo dostałam zamowienie od Angola na kilka krajobrazów i musze pochodzic i poszukac hihihi


a tu nadal cisza ale sie nie dziwie piekna pogoda wiec każda was pewnie korzysta:tak:podobno do niedzieli ma tak byc pozniej juz słoneczka nie bedzie oby sie mylili:-):-)

Kwiateczek-
daj znac jaka dietke dali małemu i co wogóle babka powiedziała
doveinred-i jak tam synuś??? juz lepiej sie czuje??
 
Pinka ty sama sie nauczylas tak pieknie fotografowac czy masz jakies przeszkolenie w tym kierunku?
pamietam jak opisywalas ze kombinowalas dlugo ale nie pamietam czy pisalas cos o kształceniu sie w tym kierunku ;)
potem sie pochwal tymi fotami :)
mi sie marzy jakas suuper sesja moich dzieci ale jak jak malutka nie ustoi sekundy

Izka jak powrot do UK??

ja to sie powaznie martwie o moj wylot 5go
 
reklama

Minisia
- nie nie uczyłam sie fotografowac tzn zadnych kursów nie ukonczyłam jestem samoukiem ze tak powiem mam kilka ksiązek duzo czytam oglondam itp..... co prawda moim zdjęciom jeszcze duzo do ideału ale kiedys moze będą super........

a o wylot sie nie martw bedzie ok;-)))

a to moje dzisiejsze prace nic ciekawego w sumie......
 

Załączniki

  • 11.jpg
    11.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 25
  • 4.jpg
    4.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 26
  • 3.jpg
    3.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 27
  • 10.jpg
    10.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 25
  • 9.jpg
    9.jpg
    7,1 KB · Wyświetleń: 24
  • 1.jpg
    1.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 24
  • 7.jpg
    7.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 27
Do góry