reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Czesc dziewczyny
Tez mieszkam w UK i udzielam sie na forum ale tylko swojej miescowosci ale postanowilam do was napisac poniewaz kolezanka powiedziala mi o fajnej stronce z darmowymi pieluchami(cala paka)a widze ze niektore z was maja dzieci w pieluszkowym wieku:))zawsze to pare funtow mniej:-D nie zaszkodzi zajrzec.

http://www.freenappies.net/free-nappies-club?referal_id=137811
I jeszcze cale pudelko proszku do prania
http://www.freewashingpowder.co.uk/free-washing-powder/signup.php?referer_id=13355
</STRONG>

Pozdrawiam Was serdecznie
 
Ostatnia edycja:
betsuuu- ja to w te pieluchy to nie wierze juz kilka razy probowałam i nic:no:

kurcze no ja wlasnie chce takie wyrko bez szczebelek bo moja mała wali w nie nogami wtedy sie wystraszy i juz nie spi tylko płacze:-:)-(a łózko planuje kupic jej na roczek jako prezent wtedy juz bedzie chodziła wiec moze nie bedzie tak zle?
 
No ja juz wczoraj poszlam spac...bo was nie bylo laseczki :-D:-D:-D

Kurcze PINKA ja juz tak mysle o tych lozeczkach ze mi czasem (takie mam wrazenie) glowa puchnie :rofl2: :rofl2:Troszke ja, nawet na roczek obawialabym sie moja wsadzic do takiego lozka. Niby dzieci chodza... ale sztuka jest bezpiecznie wyjsc z tego lozka...:nerd: ....kurcze...

no bo z tymi ankietami to jest tak...ze jak nacisniesz na ten link co podaje BETSUUU i wypelnisz ankiete to ONA dostanie pieluszki :-D:-D:-D -czyli ida pieluszki na jej konto.Dopiero gdy ty po wypelnieniu danej ankiety wkleisz swoj link podany na stronie (specjalnie dla Ciebie) na jakies forum i ktos inny wejdzie na ten link podany wlasnie przez ciebie i wypelni ankiete z tego wlasnie linku podanego przez ciebie to wtedy niby ty powinnas otrzymac pieluszki... ale ja nigdy tez nie dostalam :-D

Wpadne do was pozniej...OBYSCIE JUZ BYLY :laugh2:
 
reklama
hejka
ja wczoraj prasowałam do 1:00:szok::szok:ale i tak tylko polowe poprasowalam dzis reszta:-Dmoj mi obiecał ze nowe zelazko dostane w nagrode:tak::-D

kurcze miałam isc z mała do miasta kupic jej kapcioszki jakies do domku oraz kapelusik ale widze ze pogoda sie pitoli i zaraz lunie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam nadzieje ze do czasu kiedy ugotuje obiad wyjdzie słoneczko:tak::tak:

co do tych pampersów to niezła gmatwanina co?? ja tam sie w to nie bawie nie mam czasu na głupoty:-D
pozdrawiam
 
Do góry