reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Czesc!
Ja tez prasowalam do prawie 1 w nocy!Ale nie dokonczylam Naszych rzeczy prasowac,no ale niunka ma wszystko poprasowane...a nastepne sie suszy:wściekła/y::zawstydzona/y::-p
Moje dziecko nie chce jesc owocow ostatnio a tak je kochala!Nawet musy owoceowe nie przechodza:crazy:No i narazie sprawdza sie genialny plan:otoz kupilam foremki do ciasteczek i zamrazam jogurciki na patyczkach i wyjmuje w smiesznych ksztaltach jako lody:-D:-DA moje dziecko szybko wcina wszysciutko:-p:laugh2:Ciekawe jak dlugo da sie nabierac:laugh2::rofl2:
Znalazlam polaczenie samolotem do Pl 13/12 - 29/12 za 200£ za Nas dwie:-)Az mi serce szybiej zabilo i sie lezka zakolysala,ze pojade:tak:A mezus z powodu panicznego strachu na latanie jedzie autokarem i na ten termin za 140£:tak::-)Tragicznie nie jest...Choc i tak troszke zal takiej kasy na te kilka dni:baffled:Ale wszyscy razem bedziemy i mamcia sie ucieszy no i juz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mocno tesknie za braciszkiem,ze szok!!!!A Wy lecicie na swieta?Czy tylko ja taka glupia,ze tyle wydac chce?:confused:
 
reklama
Katarzynka -a w jakich liniach znalazlas taka tanioche?
Tez bym chciala poleciec... jestem w Londku od 6 lat i kazde Boze Narodzenie spedzalam tutaj - wrrrrr.......:-(!!! Teraz mnie jeszcze bardziej ciagnie ze wzgledu na Michasie...tyle ma kuzynek i kuzynow w PL a nie widuje sie z nimi wcale! :-:)-:)-(

Moja Miki zabkuje...juz 2 raz dzisiaj spi-marudna bidulka, jesc nie chce...czekamy na zabeczki-czworeczki!

Ja zmykam bo mam kuuupe papierow do wypelniania...a prasowanie to sobie na sobote wieczor zostawiam...czekam az sie wiecej uzbiera!;-)
 
Michaga- w Ryan Air,bo tylko to lata do Bydgoszczy a z tamtad godzinka i w domku jestem:tak: Tylko szybciutko kupic musze a tu jak narazie nawet tyle takiej 'luznej' kaski nie mam:no:I jak na zlosc wszystko na raz:malej trzeba nowego lozeczka,paszport, w sierpniu moi rodzice przylatuja,urodzinki.....Ehhh...Tak to jest:zawstydzona/y:Ale cos wykombinuje byle tu nie byc 3ci rok...z tesciami:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::laugh2:
Masz czas jutro na wypad do parku albo WW?Moze jeszcze Ania da sie wyciagnac:tak:;-)
 
Pogoda ma byc spoko,a po 12 mi jak najbardziej pasuje,bo M idzie do pracy na popo;-)To moze na tym samaym przystanku co ostatnio o 13?Polazimy gdzies,ok?Bo jak juz jestesmy z Nika na placu zabaw,to sama widzialas,ze nie bardzo moge nawet na 5minut w spokoju ustac i pogadac:baffled::laugh2:To do juterka w takim razie:-)
 
Pinka - zmobilizowalas mnie i wysprzatalam kuchnie lacznie z myciem podlog ..padam z nog :-p

Katarzynko- my lecimy juz w lipcu a na swieta juz zapowiedzialam ze Nas nie bedzie ze wzgledu na zawrotne ceny biletow :rofl2: Oczywiscie zaraz uslyszalam ze tak nie moze byc , ze musimy byc w Polsce na BN, zaraz kazdy nos na kwinte bo chyba sobie zarty z nich robie i wogole, ale ze zadne argumenty na nich nie dzialaly to powiedzialam ze bedziemy na BN, ale musza juz zaczac zbierac po najblizszych kaske - jakies £600-£700- na bilety lotnicze na nas trojke i sie stawimy na miejscu w wyznaczonym przez nich terminie :-) albo jak tak bardzo chca spedzic z nami BN to zapraszamy do Nas !
Ja rozumiem ze kady chce zebysmy byli najlepiej 10 razy do roku, tym bardziej ze teraz jest Nastusia, ale kasa, kasa, kasa... kazdy mysli ze kasa tutaj to sypie sie z nieba a my to mamy wlasna mennice...szkoda gadac. I tak jestesmy w Polsce 2-3 na rok.
Tak wogole to mysle ze Polacy pwonni dac popalic liniom autokarowym i lotniczym i "zastarjkowac" i wlasnie na swieta nie kupowac biletow. Przeciez ceny sa masakryczne.
 
Pinka - mnie tez zmobilizowalas:-DPosprzatalam gruntownie cale mieszkanko i podlogi tez pomylam:laugh2:Tylko w kuchni szafki mi w srodku zostaly,ale malutka nie spi wiec nie chce wlazic na blat i wyjmowac wszystkiego:-p
Mala-gorzatko - no wlasnie u Nas to jest tak,ze w ciagu roku nie jezdzimy do Polski,raczej w urlop staramy sie gdzies indziej wyruszyc,bo w Pl zawsze sie majatek wydaje...I zostaje ta jedna Wigilia na ktorej mi najbardziej zalezy zawsze...Dlatego ciesze sie,ze takie w miare bilety znalazlam:rofl2:No i moja siorka jest tez w Londynie ale na swieta wszyscy zjezdzaja sie u mamy i jak pomysle,ze Oni by byli razem a ja tu z tesciami to ....ehhhh..... juz nigdy wiecej:baffled:Ale mi te zkasy zal zwlaszcza,ze jej nie ma za bardzo:no:
Michaga - przepraszam,ale jutro nie wypali,bo siorka dzwonila,ze chce pogadac,bo cos nie tak jest....:confused::zawstydzona/y:Zgadamy sie jakos mam nadzieje wkrotce;-)
 
Ostatnia edycja:
hehe no to sie ciesze dziewczeta
ze tak mnie ładnie słuchacie:-D:-D:-D:-D
to teraz przedstawiem wam kobiete mobilną i jej skarbka:tak::tak::tak:
 

Załączniki

  • wika.jpg
    wika.jpg
    120,8 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Oh Pinko , az mnie obudzilas tym swoich rejwachowaniem :-D:-D:-D Do pozna siedzisz...ja juz o 23 poduche gniote na maxa :-D
Zdjecia...mama super kobitka, a Calineczka... cukiereczek ze hej.

Wlasnie mam dzisiaj sie zmobilizowac i wkleic pare nowych fotek, ale najpierw poki Nastusia spi musze zrobic liste zakupow, pomyc gary i poprasowac ile sie da :-D

Katarzynko- calkowicie cie rezumiem :tak: Swieta sa swietami i nic nie zastapi tych dni z rodzina. A my za przeproszeniem dupy nigdzie indziej nie mozemy ruszyc bo ciagle do Polski i do Polski i juz mamy dosyc bo tez chcielibysmy gdzies pojechac, cos zobaczyc a nie tylko do Polski...no ale sie teskni ...

Macie jakis pomysl na obiad ???? :baffled::baffled::baffled:
 
Do góry