reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witajcie Mamunie!
Wracamy na watek z Michasia:-)! Dwa dni temu wrocilysmy z PL i przystosowujemy sie na nowo :-);-)!Innym razem napisze jak bylo bo dzis czasu malo a jeszcze duzo do zrobienia!
Mam nadzieje ze Blania juz lepiej sie czuje!!!!!Trzymam kciuki zeby szybko temperatura spadla!!!
Buziaki!
 
reklama
dziewczyny dzieki za pochwały dla Nikusia, ja tez sie martwilam jak on wytrzyma bo też nawet sekundy bez ruchu nie wytrzymywał:no: lekarze mnie pocieszali,że małe dziecko szybko sie przyzwyczaja i faktycznie tak jest, jak leżeliśmy w szpitalu na wyciągu to myślałam o naszym dzielnym Krystianku, jak Mamuska pisała że zaczął sie poruszać z gipsem i że tak dobrze sobie radził i to mi dodawało siły:tak:

buziaczek az mi dreszcze przeszły jak przeczytałam twojego posta, wyobrażam sobie co musisz czuć, nie martw sie pewnie już zaraz ten koszmar sie skończy, my to przechodziliśmy w lutym, co prawda temp troche niższa ale ogólnie strach niesamowity... trzymam za was kciuki z całego serca i żeby Blania już dzis była zdrowiutka:tak:

PINKA25 my tez zanim trafilismy do tego naszego pediatry trafilismy na kilka madrych lekarzy - jedna dała nam antybiotyk na zeby:szok::szok::szok:
 
Buziaczku strasznie wspolczuje Blani-biedula musi sie tak meczyc...trzymak kciuki zeby szybciutko doszla do zdrowia...Tak to jest-rodzice zawsze woleliby "wziac na siebie" choroby swoich dzieci zamiast patrze jak maluchy cierpia...Jestem pelna podziwu dla Was-my nie mielismy takiej sytuacji nigdy ale wiem ze gdyby bylo cos takiego zaczelabym panikowac...nie wiedzialabym co robic...bo ja to jednak panikara jestem....Slodkie calusy dla malej zeby szybciutko wyzdrowiala i znow usmiechala sie szczesliwa...

U nas dzisiaj pada:-(...strasznie marudny dzien...i nie mamy co robic...na spacer nie, kuzynka pojechala do swojej mamy-tak to by sie dzieciaki razem pobawily...DAwid jak wstanie to bedzie rzadzil na calego a ja przez ta pogode to najchetniej caly dzien bym przespala...a tak chcialam zeby te ostatnie kilka dni w Polsce byly cieple zebysmy na dluuugie spacerki mogli chodzic...jak zwykle wszystko na zlosc:-(...a jak wyjedziemy to pewnie cieplo sie zrobi...


 
Nikolasek - dzielny z ciebie chlopaszek

Blaniu - mamy nadzieje ze jestes juz zdrowa i znow rozrabiasz w calym domku

A ja sie dzis chwale... w koncu mamy pierwszego zabka ! A raczej dwa ! Ida dwa naraz, na dole ! :szok: Dzis ugryzla tatke swoim szpikulcem a ja nie wierzylam :-D patrze a tam dwa ...!!!! A Nastusia grzeczna caly dzien :szok: Jest taka dzielna ze ho ho. Troszke ma dziaselka napuchnieta ale bardzo ladnie to wszytsko znosi. Bardzo jestesmy z niej dumni. Bedzie miala prezencik...juz nie wspomne ze musze cos Mojemu kupic za odkrycie zeba :-D Ale co ???? :rofl2:
 
Witajcie kochane!
Oj chyba trudno mi bedzie wskoczyc na obroty!

Buziaczku-To straszne ze Blania tak sie meczy ,ale tak jak Pinka pisala podawaj czopki,raz ze zadzialaja,a dwa ze ja juz nie bedzie ciaglo bidulke
Ucaloj ja od cioci:-(

Martucha i mamuska-mam nadzieje ze wasi chlopcy juz lepiej...
Oj postaram sie wrocic:zawstydzona/y:
milego wieczorku papa
A to moj krolewicz:
 

Załączniki

  • DSCF4876.jpg
    DSCF4876.jpg
    72,6 KB · Wyświetleń: 14
  • DSCF4878.jpg
    DSCF4878.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 14
Gratulujemy Nastusi pierwszym perelek:tak: to wazny dzien wiec cieszymy sie razem z wami;-)
Tez sie zastanawialam co sie kupuje za odkrycie zeba(kiedys gdzies czytalam ze sukienke:laugh2::szok:) ale u nas to ja odnalazlam:sorry2:

Mam nadzieje ze z Blania juz ok, czekamy na wiesci ...

Olcia23 jaki sliczny ten twoj spiacy krolewicz:tak:

My dzis szykujemy sie na spacer bo wreszcie troche slonca wyszlo wiec zyczymy wszystkim milego dnia:-)
 
mala-gorzatko- gratulujemy zabali:-):-):-):-):-):-):-)

olcia-fajnie ze juz jestes no i mam nadzieje ze conajmniej raz dziennie poscik bedzie:tak: syncio cudby jakie rzeski ma długie hi hi
buziaczku -jak tam Blania daj znac bo wszyscy sie martwimy:sorry2:
martuchaa- u nas tez słonko swiecie ale chmur tez przybywa wiec.....???moze spacer sie uda i zanim sie wygrzebiemy to pogoda sie nie popsuje.....hi hi

a ja musze sie wam kochane pochwalic ze moje dziecko po raz pierwszy 3 dni tem wstało na proste nózki trzymajac sie brudniaka...................ale sie strachu najadłam miałam wrazenie ze zaraz sobie nóżki połamie he he:-):-):-)


ok sciskam was mocno i na sniadanko pedze bo w brzuszku burczy:rofl2::rofl2::rofl2: potem na spacer a potem w koncu blogaska uzupełnic hi hi....

milej nedzieli moze jeszcze dzis zajrze do was,pod warunkiem ze cos napiszecie:tak::-)
 
buziaczku wszystkiego naj z okazji urodzinek, spelnienia marzen, samych radosnych dni i przede wszystkim zdrowia dla Blaneczki i dla waszej calej rodzinki!!
 
Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogę
By złożyć Ci życzenia!
Lecz wzywam los i proszę go.
Niech spełnia się dziś, Twe najskrytsze marzenia.
Jak co roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może.
Więc i ja korzystając z tej sposobności.
Życzę Ci mile szczęścia i radości.
By to o czym marzysz się spełniło!
A to co kochasz... TWOJE Było!

wszystkiego naj naj dla ciebie Ewelcia:-)
 
reklama
Cześć Wam
Buziaczku bardzo mi przykro z powodu choroby Blani ,biedne maleństwo musi sie tak męczyć a ci niby lekarze:wściekła/y:z Emergency nie potrafią pomóc ,niech się lepiej douczą jak nie maja pojęcia jak w takich sytuacjach udzielić jak najszybszej pomocy i pomóc dziecku i mamie .Mam nadzieje jednak że z Blanią jest wszystko dobrze i że lepiej się już czuje,Dużo Zdrówka dla niej ,to taka słodka dziewczynka :-).


A teraz życzenia dla Ciebie
Z Okazji twoich Urodzinek Zyczę ci Dużo Szczęścia, zdrowia,radości ,uśmiechów na twarzy ,spełnienia marzeń i wszystkiego dobrego dla Waszej Rodzinki.
POZDRAWIAM SERDECZNIE BUZIACZKU I WSZYSTKIE DZIEWCZYNY PA:-)
 

Załączniki

  • birthday_presents.gif
    birthday_presents.gif
    55,7 KB · Wyświetleń: 21
  • get_well_roses.gif
    get_well_roses.gif
    43,1 KB · Wyświetleń: 45
Do góry