reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

pinka moja sie jeszcze nie przemieszcza bo jeszcze nie siedzi,ale juz widac ze ma tyle energii.Nie wiem co to bedzie jak zacznie raczkowac:szok::szok::szok:
 
reklama
dziewczyny mam pytanie!czy mozna cos dodatkowego wziac dla dziecka procz wozka?czy trzeba wszystko wlozyc do naszych toreb?a co z lozeczkiem?lece za tydzien wizzairem

Lecialam wizzair'em z mala i Uk-Pl mialysmy ok22kg i bylo bez problemu a w drodze powrotnej 25.5kg i tez nic nie powiedzieli, ale nie bylam poinformowana za bardzo jezeli chodzi o te przepisy z plynami, kremami itp, i niestety musialam wyrzucic kremy, bylam w szoku ze nawet nappy cream w opakowaniu 150g, gdzie bylo doslownie kremu na dnie :angry::angry::angry:

I sie tylko nastresowalam:wściekła/y:

A wiecie jak jest w centralwings???
Bo jeszcze z mala tymi liniami nie lecialam...
 
witam kobietki
U nas dzis piekne słonko.wlasnie wrocilismy z przedszkola.nie wiem czy pisalam wam ale moj Kolin od poniedzialku idzie do przedszkola.az sie boje co to bedzie.pewnie bardziej ja panikuje bo jak poszlismy tam to on odrazu poszedl do dzieci i nie chcial isc do domu.no ale jak bedzie mial sam zostac to nie wiem co bedzie.
Pinkano to faktycznie sie masza ja zawsze myslalam ze dziewczynki sa spokojniutkie, tak jak ja.HeHe
Moj Natan to tylko sie smieje do wszystkich no ale tez wymusza krzykiem zeby go nosic wszedzie ze soba.on te jeszcze sie buja jak siedzi a pelza do tyłu.a ostatnio zauwazylam ze zaczyna podnosic pupe jak do raczkowania. smiesznie to wyglada bo narazie sie podniesie i tylko podskakuje ale udaje mu sie odbic do przodu.
Malgorzatko to masz dobrze z tym BA. ja niestety tez tylko tanie linie bo z Wawy za daleko mam i lepiej mi do Gdańska latac.wystarczy mi ze tu musze pare godz jechac na lotnisko.a co dopiero po polskich drogach.a z dojsciem do ladu nic sie nie martw. ja z dwojka dzieci doszlam dopiero po miesiacu do ladu po powrocie z PL.a do tego zaraz po powrocie musialam jeszcze myslec o przeprowadzce bo juz mielismy znaleziony nowy dom.a u as tez jest placz jak wychodzimy z wanny. ale to chyba normalka u wszystkich dzieciaczkow.

widze ze duzo dziewczyn do pl leci.my dopiero w sierpniu.
my ostatnio lecielismy z Bristolu easyjetem tez bagaz dla niemowlat nie przysluguje.ale ja sie nie przejmuje bo lecimy zawsze w czworke wiec mozemy wziasc trzy bagaze.
najgorszy byl powrot na gatwick bo po wyjsciu z samolotu nie dostalam mojego fotelika.dopiero na tasmie z bagazami latal.no icala droge musielismy niesc Natana na rekach a troche tam sie szlo tymi korytarzykami.Uff
ok zmykam bo jeszcze dzis nic nie zrobilam.pozdrawiam wszystkich pa
 
Michaga – ale blondyneczka !!!! Widze ze chyba laptop to jeden z zywiolow Michalinki J Moja jak sie dorwie to klawisze lataja !!!!
Dokladnie 23 kg na dziecko w BA + wozek+ fotelik (bezplatnie przysluguje) . Czasem te tanie linie wcale nie sa tanie, ale wlasnie jak tobie tylko pasuje to nie masz za bardzo wyjscia.

Pelzanie malej mnie nie ominie wiec im wczesniej to sie zacznie to szybciej sie skonczy ;) Ale tym hooverowaniem toz mnie rozsmieszyla ! Dobre!
A jutro – dobrze bedzie, zobaczysz ! Tata da sobie rade na szostke a mala bedzie uchachana. Ja jakos nie mam problemu zeby mama z Danielem zostawic. Raz w tygodniu zawsze robie sobie „maly” wypadzik i co mnie tylko moze martwic to to czy malutka ma dobrze spedzany czas jak ze mna, bo z facetami to roznie bywa ;) My, mamy ducha bysmy wyzionely aby wszytsko bylo jak najlepiej a oni ... raczej biora wszytsko na miekko.


PINKA – moja cos zaczyna z tym waleniem, ale jak poloze ja do lozeczka J)))) ale nie tyle nozkami co raczkami – unosi je do gory i trach obie o materac. I co mnie nad ranem budzi...WALENIE !
Jeszcze z jedzeniem nie mam problemu ale uwaznie sie nam przyglada jak my jemu heheehhe Staram sie zeby byla najedzona – czyli ona pierwsza potem My;)
A jak rozrabia to wsadzam ja w fotelik, sliniaczek, w miseczke wkladam jej troche deserku a ona sobie macza paluszki i jest w 7-ym niebie. Co jest potem ubrudzona to ...eeehhhh ...ale jaka radocha hehehe

Dobranoc
 
Witam,ja na chwilkę
Bąbel od 3 dni ma biegunkę, gorączkę i co zje to wymiotuje. Byliśmy wczoraj u lekarza, przepisał leki i dał skierownie na badanie. Teraz gotuje mu ryż, mam nadziej że po tym nie będzie wymiotował. Oj mój bidulek, cały czas śpi, tuli się...
 
Mamuska79 kurde biedny ten twoj Krystianek:-(wiem co czujesz bo przechodzilismy to z Nikusiem jakies 3 tygodnie temu.trzymam kciuki zeby szybko mu przeszlo:tak:

Dziewczyny my latalismy zawsze easyjetem z Bristolu a jak wprowadzili lotu Ryanairem to zmienilismy(bo blizej w Pl mamy) i nie jest najgorzej.
Bilety bukujemy zwykle tydzien przed wyjazdem i zawsze wychodza grosze, na dziecko co prawda nie ma dodatkowego bagazu ale my latamy bez wiec to dla nas nie problem. Zawsze mam cala torbe jedzenia(mleko, soki, danonki, paluszki, ciastka itd- przezorny zawsze zabezpieczony hehe) i nigdy nie bylo problemow z zabraniem tego na poklad.No i obowiazkowo pierwszenstwo z dzieckiem.Co prawda juz dwa razy odwolali nam lot po odprawie(raz z easyjetu):wściekła/y:a jak kumpela leciala wizarem to wyladowali w Gdansku zamiast w Wawie i transportowali ich busem:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y: dodatkowe 5h meczarni dla jej synka no ale ogolnie ujdzie:-)
 
Czesc Dziewczyny :-)
Wszystkiego Naj,Naj z okazji Dnia Kobiet
Wszystkie zyczenia sa dla kobiety
ktore bywaj czasem niestety
Troche niechciane i nielubiane
Ale sa za to Bardzo kochane
Male dziewczynki ,bardzo lubimy
wiec im duzo szczescia zyczymy
Niewazne przeciez jaka uroda
Jaka w ubiprze dziecieca moda
Wszystko niewazne jest w zyciu waszym
Badzcie radoscia wiec w zyciu naszym
Wieksze dziewczynki te nastolatki
Ładne sa nieraz wsrod nich gagatki
Im juz zyczymy sczescia wielkiego
Pieknej milosci no i do tego
Sukcesow w szkole ,pracy i w domu
Marzen spelnienia nie po kryjomu
Radosci wielkiej tutaj i teraz
Bysmy cieszyli sie z wami nieraz
A mlode mamy to tez kobiety
Ktore czasami ale niestety
Dla siebie samych czasu nie maja
Bo caly swoj czas dzieciom oddaja
O nich to wlasnie tez pamietamy
Piekne zyczenia wiec im skladamy
Zyczac duzo szczescia i milosci
Do swoich dzieci moc cierpliwosci
By je chowaly na dobrych ludzi
I niech sie to im nigdy nie znudzi
Wszystkim mamom Tym mlodym i tym starszym oto te zyczenia .:-)













Pozdrawiam sedecznie i do uslyszenia :-)
 

Załączniki

  • dzienkobiet3.jpg
    dzienkobiet3.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 14
reklama
Witam ponownie ,ja tylko na chwile .
Co tutaj tak pusto :blink: .Wiem dziewczyny ,ja tez nie zawsze mam czas zeby tutaj pisac,roznie to bywa.Zycze Dobrejnocy dla mam i spokojnej dla maluszkow.Innym razem do was napisze ,jak bede miala chwile czasu .Pozdrawiam pa:-)
 
Do góry