reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

no witam! widze że tu same panie z małymi dziećmi .ja mam córke w wieku szkolnym i chciałam się coś dowiedzieć na temat szkół w anglii.
 
reklama
Witam wszystkich serdecznie.ale pogoda ja pol nocy nie spalam.zawsze jak tak wieje i pada na dowrzu to ja spac nie moge.
my wlasnie wrocilismy z przedszkola.kolinowi sie tak spodobalo ze nie chcial isc do domu.chyba bedzie dobrze.dzis bylam z nim ale on i tak sie mna nie interesowal.

Malagorzatka to chyba malo ale widze ze zupki za to Nastusia zjada z apetytem.Natan wypija okolo 700 ml.ale on bardzo malo zupek i deserkow zjada.
lece dalej bo ostatnio nie wyrabiam na zakretach. ale tu cisza przez weekend.papa
 
ruda kita no nie tylko z malymi ale nastolatkami tez ale moje corki dopiero jutro zaczynaje edukacje takze zawiele nie pomoge:tak::tak::tak::tak:

No u nas wkoncu sie cos ruszylo ze szkola ale to po mojej interwencji w councilu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:juz bylam taka wsciekla:szok:
 
Witam
ja na chwilę, Bąbel nadal nie za dobrze się czuje, już nie gorączkuje i nie wymiotuje ale jeszcze lubi pogonić go biegunka. Popołudniu myślałam że może pojedziemy do szpitala jak tylko M wróci, ale biegunka chyba zestopowała, o 15.00 wypił mleczko i zrobił tylko troszeczkę kupki, wieczorem wypił mleczko i jak na razie jest dobrze :) . Myślę że jak jutro to się powtórzy to pójdziemy do GP. Dobrze że bardzo i to bardzo dużo pije, leki cały czas bierze. Jest już dużo żywszy, bo przez ostatnie dni tylko spał :-(.
Miłego wieczorka
 
Witajcie dziewczyny....a ja sobie smutam dzisiaj....
Myślami jestem w Poznaniu..w szpitalu gdzie leży mała Zosia i gdzie leżała MAjeczka....:-(.....echhh
Jakie to zycie bywa niesprawiedliwe....
Chciałabym być już z mężem....tylko tak bardzo sie boję jaka tam jest tak naprawdę służba zdrowia-dokładnie kardiologia....mam nadzieję ze lepsza niż u nas!!!
 
Hej dziewczyny ja wpadlam sie przywitac po dlugiej nie obecnosci , i pewnie znowu znikne zaraz na kilka tyg bo nam internet beda przenosic , w czwartek odbieramy klucze do domciu :tak:takze jestem zajeta ciagle pakuje nasze szpargaly ....:szok:a ile tego jest :szok:a jestem tu dopiero 2 lata :-D ciakwe co bedzie za 10:-D:-D:-D tiry chyba przyjada :-D
Po za tym wszyscy zdrowi , Mala rosnie ma juz dwa zebolki, slicznie staje , siada raczkuje , madra jest duzo rozumie , wloski ruszyly sie na glowce :-D wazy 7.06 kg :tak: ma 66cm i 43 w glowce, zebolkia nam dokuczaja troszke ale mam nadzieje ze to tylko te piwrwsze 4.

Ok uciekam sie polozyc juz spac bo jutro znow bede pakowac z Blania caly dzien , moze wpadne pozniejszym wieczorkiem . Buziaczki wielki dla wszystkich , a dla chorych zdrowka :tak:

Papapa
 
My tez sie pokazujemy, caly czas was podczytujemy tylko czasu malo, wszyscy chca sie z nami zobaczyc:szok::szok: jak troche sie wszystko ustabilizuje to napewno bedziemy czesciej z wami:tak:
 
reklama
Czesc Dziewuszki!
Ja tylko na momencik...wlasnie konczymy ryz z jablkiem i cynamonem...mmm...!!! Pozniej uciekamy na spacerek, moze nam nie urwie glow!:szok: Jutro i do konca tygodnia ma byc deszcz i zawierucha :-(, trzeba wiec korzystac z tej malenkiej ilosci sloneczka, ktora mamy teraz!

Ja juz o niczym innym nie mysle jak o poniedzialkowym wylocie do PL! Pakowanie mnie czeka - nie cierpie tego!!!Nigdy nie wiem co brac ze soba!!!Koszmarek to dla mnie!
No a teraz spadamy na polko!
Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Dzidziusie!;-):tak:
 
Do góry