reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Mangie ja wprawdzie od wczoraj na watku ale witam serdecznie:-):-):-)

Co do mamusiowego swieta to ja chyba jeszcze po polsku bede obchodzic a moze dwa razy:dry:
izka0401 oj polscy kierowcy mogli by sie wiele nauczyc od tutejszych:-):-):-)
 
reklama
Hej dziewczyny!! my po dniu w domku(pogoda:dry::wściekła/y:) ale i tak mialam tyle sprzatania ze malo czasu zeby do was zajrzec :tak:

Witam nowe mamuski :tak::cool2::cool2:

Michaga nie martw sie na zapas, napewno bedzie dobrze!! ja pierwszy raz bylam jak maly mial 5 miesiecy(ale bylo lato-mimo to te upaly jakos przetrwalismy), pozniej w listopadzie i na swieta na ponad miesiac i powiem ci ze z tym mrozem nie bylo tak zle tyle ze ja zlapalam jelitowke:wściekła/y::wściekła/y:jak wrocilam po wakacjach tutaj to tez wymiotowalam:dry: nie wiem co to paskudztwo bo ogolnie rzadko choruje!

Mamuska79 nie martw sie, czas tak szybko leci! najwazniejsze ze nozka bedzie zdrowa i wtedy nadrobicie sobie wszystko!! zyczymy duzo zdrowka i cierpliowsci:tak:

Izka0401 udanej rocznicy zycze:tak: nawet jak nic szczegolnego nie zrobisz to i tak pewnie bedzie sie dzialo, same refleksje i wspomnienia juz robia swoje:tak::-)

katarzyna_s my jeszcze sie podlaczamy pod majowy dzien mamy, moze dlatego ze nie dostaje jeszcze laurek i jakos tak bardziej odczuwam ten dzien w maju( to moj ulubiony miesiac:tak:)

olcia23 ja wczoraj mialam dwojke w domu i myslalam ze oszaleje:szok::-D
ale ty juz wprawiona wiec dasz rade:tak::-p

Pozdrawiamy wszystkie mamuski i dzieciaczki!!
 
Halo Mamunie!:-)
Chcialam tak zagadnac i poznac Wasze zdanie na temat telewizji...a dokladnie czy pozwalacie swoim dzieciaczkom gapic sie na tv! Moja Miki zrobila sie okrutna kinomana ostatnio! Wiem ze to fajne, bo kolorki wszystko sie rusza i skacze przed oczami ale no wlasnie oczy - boje sie o nie bo nie usmiecha mi sie latanie po okulistach z bejbuchem w przyszlosci i takie tam...!Sama nosze bryle wiec nie chce tego dla niej!
Oczywiscie nie mowie o gapieniu sie 24/7 w ekran ale jesli tak to jak to jest u Was. Mam kumpele, ktora swoim corkom : 13 i 15 lat:szok: pozwala 2 godz ogladac cokolwiek co uwazam za totalna przesade no ale...co Wy na to?
Buziaki i milej nocki zycze!
 
Ja tylko na chwilke, zeby sie z Wami kochaniutkie przywitac i zaraz uciekam.

Dzis juz zaczynam MEGA pakowanie. 2 miesiace mijaja jak siedzimy sobie w Polsce.
W poniedzialek mamy samolot. Wracamy, tatus sie juz bardzooo niecierpliwi :-), teskni za swoimi kobietkami:-) Ja juz tez nie moge sie doczekac !

Juz zaczelam myslec o podrozy samolotem z mala. Nie wiem jak ona to zniesie. Nastawiam sie pozytywnie, ale jak mi wpadnie w histerie (nie potrafi usiedziec na kolanach pol godziny) ... to zbyt duzego manewru z samolocie nie ma :baffled:

Jak znajde chwilke to wkleje pare foteczek...poki co lece, Nastusia sie obudzila :cool2:
 
mala-gorzatka28 ale fajnie, 6 miesiecy!! pamietam jak Nikus mial tyle(tez bylismy wtedy w Polsce) a teraz juz 14 miesiecy za pare dni:szok::szok: fajnie ze szybko rosna ale szkoda ze te chwile juz nie powroca!!
Fotka super!! milego pakowania a o lot sie nie martw, dacie rade, wez kilka zabawek moze akurat przykuja jej uwage( ja zawsze pelny asortyment mam):tak:

Michaga moj tez jest maniakiek tv od jakiegos czasu, oglada codziennie niedzwiedzia w niebieskim domu, ulice sezamkowa i Noddy'iego. Na reszte nie ma czasu bo albo jest spacerek albo zabawa:tak: Mi sie wydaje ze to nie jest az tak szkodliwe, przeciez nie siedza po 12 godz a ja tez jestem pokoleniem ktore wychowalo sie z tv :-) i nie jest zle z moimi oczkami:tak: a zreszta idzie wiosna wiec wiecej czasu bedziemy spedzac na dworze i samo z siebie ogladanie tv spadnie na drugi plan:tak:

Pozdrawiam mamuski, pije kawke i lecimy na zakupy przed wyjazdem:tak::cool2:
 
Moj synus dostal od pani sklepowej lizaka-traktowal go jak skarb!:-D
 

Załączniki

  • DSCF4640.jpg
    DSCF4640.jpg
    65,1 KB · Wyświetleń: 16
  • DSCF4641.jpg
    DSCF4641.jpg
    57,1 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCF4642.jpg
    DSCF4642.jpg
    57,1 KB · Wyświetleń: 15
  • DSCF4644.jpg
    DSCF4644.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 16
Hej dziewczyny, dopiero co do Was zajrzalam a juz musze sie pozegnac na okolo dwa tygodnie. W ten weekend przeprowadzamy sie do naszego nowego domku. Internet podlacza nam dopiero za dwa tygodnie - bo taka dlugachna kolejka :-(

Pozdrawiam serdecznie i zycze milego weekendu :tak:
Mangie
 
reklama
czesc dziewczyny...
fajnie ze Was znalazlam i postanowilam sie do Was dopisac (jesli mozna oczywiscie :) )
mieszkam z mezem i 8 miesieczna corcia na poludniu anglii od ponad 2-ch lat.
szukalam dzisiaj na necie "pomocy" dla mojej malej bo biedna nie spi w nocy, tak wlasciwie nie wiem co jest tego przyczyna zaczela zabkowac to fakt, ale jest drugi problem ma suche plamy na calym ciele (tylko nie na pleckach) i sie ciagle drapie.
udalysmy sie do GP i powiedzial ahh tak sucha skora nie podajac przyczyny zalecil kapanie w Oilatum i krem Doublebase ale po ponad 2-ch tygodniach to nie zniknelo.
takie objawy zmain na skorze w Polsce bylyby potraktowane jako skaza bialkowa ale tutaj o czyms takim nie slyszeli, wiec chcialam prosic o rade czy mialyscie taki problem???
czekam na odpowiedzi, beda bardzo pomocne
dzieki
 
Do góry