reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

moniacolinek ja zauwazylam ze jak napase mala na noc np.kasza to napewno obudzi sie bo jest spragniona,a jak dam tylko mleko to przesypia cala nocke.
 
reklama
A ja tak jak obiecywalam postanowilam sie wdrozyc no to forum i niedlugo pewnie bedziecie mialy mnie po dziurki w nosie:-D:-D:-D
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do pisania o wszystkim i niczym:-)
 
Witam z poranną kawką,
my tylko na chwilkę przywitać się i przypomnieć :-D. Podczytuję Was codziennie ale brak mi już czasu i weny na pisanie. Brak mi sił też dla siebie, po całym dniu z Brzdącem nie mam sił na "babskie rzeczy", a brakuje mi tego, bo zaczynam się czuć jak kura domowa :-(. Może nie będę zrzędzić od rana :-D,
miłego dzionka życzymy
 
Hej dziewczyny:-):-):-)
Ja dzis narazie ledwo zywa jako ze dzis 2dzien @ mam.
rano wyprawilam mezusia do pracy i wskoczylam jeszcze do lózeczka,ale sobie pospalam:szok::szok:dopero przed 10 wstalam i jeszcze dochodze do siebie.
szkcja mi sie bardzo podoba a zwlaszcza dziwi mnie to jacy tu wszyscy mili sa dla siebie.Sytuacje gdzie w polsce bylaby awantura na caly autobus np to sie smieja i zartuja z tego:tak::tak::tak:
 
Czesc Mamuski!
Michasia wreszcie zasnela wiec mam minutke dla siebie...:-)!Troszke kiepskawo sie czuje ostatnimi czasy i nie wiem czy to przesilenie wiosenne czy jaki czort bo gardlo mnie boli i w glowie sie kreci!:-(Pewnie wszystko do kupy. Tylko o jednym mysle ostatnio...JEDZIEMY DO POLANDU ZA 3 TYGODNIE-YUPIIII!Nie bylam w domu od 2,5 roku wiec jestem taka "eksajted" ze cus! Boje sie tylko pogody i mam nadzieje ze nie rozchorujemy sie na dobre-zwlaszcza Michasia. Tyle planow mam na ten wyjazd...mmmm :tak:!!!
ZQo - z jakiego miasta w Szkocji jestes? Ja mam sentyment do Szkocji a szczegolnie do Edynburga, bo w sierpniu 2006 bylismy tam na wakacjach i przywiezlismy sobie "na pamiatke" Michalinke...;-):-):tak:!!!Buziaczki
 
Hej laski ja wpadłam sie przywitac.życzyc miłego weekendu. mam nadzieje ze u mnie tez taki bedzie.Jutro z mezusiem mamy rocznice ślubu.chciałabym to jakos uczcic ale nie mam siły niczego przygotowac.no i jakas jestem ostatnio niewyrazna.
Olcia no co ty zobacz jak sie ruszyło. no i przylaczam sie do kawusi.
moniacolinek , Gabids moze to faktycznie od tej kaszy bo ja tez zaczełam podawac kasze na noc bo myslałam ze bedzie lepiej i od poltorej miesiaca mały tez budzi sie raz w nocy ale za to tak sie kreci i marudzi przez sen ze ja i tak nie moge spac.musze chyba sprobowac podawac same mleko.chyba musze zrezygnowac z pdawania kaszy na noc i zobaczyc za jakis czas.
Mamuska no ja ci sie nie dziwie ja tez ostatnio nie mam siły.cały dzien z dzieciakami.a dopiero sie teraz zaczyna bo Natan rosnie i juz nie jest tym bobaskiem co lezał i tylko gaworzył. a do tego doszedł ten duzy dom.
zQo to sobie poleniuchowalas, a co tam nie masz racje.co do tej uprzejmosci to ja tez sie dziwie.ale za to jak pojade do pL to sie robie chora jak mam jechac autobusem.
ostatnio jechałam sama autobusem no i musiałam złozyc wózek to sie kurcze panowie rzucili na skladanie wózka i wnoszenie do autobusu jak psy na kosci.a jak byłam w Pl to kobitka mi musiała pomóc wstawic wózek bo kierowca sie spojrzał tylko z mina "co sie babo guzdrzesz".
Michaga no tyle czasu jakbym nie byla w kraju to tez bym sie nie mogła doczekac.ale masz fajnie.ja tez miesiac sie nie mogłam doczekac a jak pojechalismy w grudniu to wszyscy sie pochorowali bo tam tak zimno.a starszy synek to cały pobyt w PL chorował.
Buziaczek u ciebie tez zmiany na wieksze mieszkanko.powodzenia w przeprowadzce najgorsze to te pakowanie.:szok:
a gdzie sie reszta podziewa wstawac pobudka dziewczyny.
pozdrawiam i milego weekendu
 
No w koncu;-)
izka-nie martw sie ja tez czasem jestem niewyrazna:zawstydzona/y:
my may rocznice w kwietniu i nie mam bladego pojecia co kupic i wogule:-(
mamuska-ja cie i tak podziwiam moj maly bez gipsu ,a i tak mam czasem dosc

A wlasnie od godzinki mam Oskarka!Wiec nawet nie posprzatam,kolezanka w ostatniej chwili zadzwonila
 
Czesc,ja na momencik zyczys wszystkim milego weekendziku i BUZIAKI Z OKAZJI ANGIELSKIEGO DNIA MAMUSKI:tak::-)
My postanowilismy obchodzic teraz a nie w maju,bo i tak planujemy tu na stale zostac,wiec Nika w szkole laurki bedzie robila na marzec a nie na maj...A jak Wy robicie?Majowe swieto czy marcowe?
CALUSKI WIELKIE!!!!!!!!!!papaa
 
katarzyna my tez dzien mamy obchodzimy w marcu.Fabian sie przyzwyczail ,juz drugi rok robi laurki w marcu.
 
reklama
Witam serdecznie,
na forum jestem juz od jakiegos czasu i chyba przyszla pora zeby i do Was zawitac ......oczywiscie jezeli mnie przyjmiecie do Waszego milego grona :tak:.
Moze napisze kilka slow o sobie :sorry2:
Mam prawie 30 lat. Do Anglii przyjechalam 5 lat temu i tutaj poznalam moja "angielska" milosc, mamy poltoraroczna coreczke Casey i mieszkamy w Basingstoke (okolo 2 godzin od Londynu).

Pozdrawiam Was goraco i zycze milego weekendu :tak:
 
Do góry