reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Dziewczynki a ja mam do was pytanie o szczepienia.Czy wasze dzieci byly szczepione na pneumokoki i meningokoki i czy te oba szczepienia sa w kalendarzu szczepien?
Moje malenstwo bylo szczepione tymi skojarzonymi i miedzy innymi jest tam taka nazwa Pneumococcal i Meningococcal C.I czy to jest wlasnie to?
Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
 
reklama
hejka witam z kawusią:-)

Gabids chyba te szczepienia są tutaj w kalendarzu , bo nasza mała też była szczepiona na pneumokoki i meningokoki:tak:

zQo witaj, jasne, że Cie przygarniemy, pisz śmiało

Buziaczek cieszę się, ze wreszcie będziecie mieli swój kącik:tak: i to daleko od teściowej:-p

katarzyna no to niezła pobudka dzisiaj ;-)

życzę miłego dnia:happy2::happy2::happy2:
 
No to witam!!!!
Mam na imie Basia i 3 dzieci
Magda 15 lat,Marta 14 no i Konrad prawie 3:-):-):-)
Jestem swiezo upieczoną emigratka przylecielismy do Szkocji 1 lutego:tak::tak:
Takze jeszcze wsystko dla nas nowe jest:-):-):-)
Wczesniej mieszkalismy w Kłodzku:-):-):-)
Dziekuje za mile przyjecie:-):-):-)
 
My tez sie pokazujemy na chwilke i zaraz zmykamy na park bo pogoda calkiem ladna:tak:

witamy zQo! i jak wam sie podoba zycie na obczyznie?? pierwsze wrazenia?
moje z tego co pamietam byly mieszane hehe... ale kiedy to bylo ... teraz to juz tylko do Polski mnie ciagnie tak jak kiedys tutaj:dry:

Gabids my tez mielismy te szczepienia wiec napewno sa u nas w kalendarzu:tak:
 
Mile spacerki byly?
My przesiedzielismy w domku strach Besia brac mimo ladnej pogody:-(
Porobilam wiecej niz mialm w planach patrze na zegarek a tu 11ta:szok:
Jak sie siedzi w domu z marudzacym synkiem do tego to jeden dzien jak trzy schodzi.
zQo-Swietna nazwa:-D haha,oj to ty niezly masz dorobek:tak:,no poczatki nie sa latwe ale z czasem coraz lepiej.
gabis-z tego co wiem to oni te szczepienia maja w obowiazkowych nie jak u nas dodatkowe,wiec automatycznie beda,w "ich" kolejnosci,no trzymamy za slowo ze bedziesz czesciej haha

No to czekam na relacje z milego mam nadzieje dzionka
 
reklama
czesc dziewczyny!
ja na chwilke.maly chory dostal wczoraj antybiotyk;-(bylismy u polskiego pediatry poza tym w dzien jest strasznie zywy musze mu "asystowac" caly czas a w nocy.......ta noc jest tragedia ja juz nie mam sily!maly chodzi spac o 20 i caly czas sie budzi tzn nie otwiera oczu ale poplakuje i albo trzeba mu dac smoka albo pic i tak co ok pol godz i co 3-4 mleko choc je ok200ml kaszy na noc ja juz nie wiem co robic nie mam na niego sposobu.od dzis chyba zaczne mu dawac mleko na noc i tak co 3 godz i nie bede kabinowac z kaszami i woda w nocy to moze bedzie sie budzil jak kiedys a nie tak jak teraz jeszcze 20 razy pomiedzy.a najgorsze jest to ze nie moge sie pocieszyc ze to przez chorobe bo zaczelo sie przed:wściekła/y:
pozdrawiam was wszystkie mocno!
 
Do góry