reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

uwielbia też grać na cymbałkach jak i garnkach, miskach , byle by było głośno :-D
 

Załączniki

  • 20080219_0046.jpg
    20080219_0046.jpg
    73,8 KB · Wyświetleń: 17
  • kry.jpg
    kry.jpg
    70,4 KB · Wyświetleń: 19
reklama
hejka ja tylko na momencik wkleje fotki niuni a odezwe sie jutro bo dzis juz padam na pyszczek pozdrawiam was cieplutko:-)
 

Załączniki

  • mala modelka.jpg
    mala modelka.jpg
    82,5 KB · Wyświetleń: 18
  • SL730984.jpg
    SL730984.jpg
    70,4 KB · Wyświetleń: 23
  • SL730873.jpg
    SL730873.jpg
    72,8 KB · Wyświetleń: 22
  • SL730943.jpg
    SL730943.jpg
    64,6 KB · Wyświetleń: 15
Witajcie dziewczyny.
Ja już w domku jestem sama...bez męża. Mój M w sobotę odleciał do Anglii.
Pierwsze jego wrażenia...to fakt maluśkiego:szok: mieszkania naszych znajomych u których zatrzymał się dopóki nie znajdzie mieszkanka....hehe
Słyszeliśmy że mieszkania w Anglii są małe...ale nie myśleliśmy że az tak...:confused:
Hmm...a może ma takie wrazenia dlatego ze nasze mieszkanko tu w PL ma 90 metrów...
Mam nadzieję ze znajdzie dla nas jakieś fajne i torszke większe mieszkanie niż to znajomych choć oni mają już 2 pokojowe....:sorry2:

Fajne macie dziewczyny dzieciaczki...:)
Buziolki na dobranoc....
 
Czesc Dziewczyny:-)

Komputer mamjuz od kilku dni ale dopiero teraz zebralam sie napisanie.Nie bylo mnie pare ladnych tygodni(widze ze nikt mnie wspominal ,chyba nie zapomnieliscie o mnie ,ale sie nie gniewam).
Napisze od poczatku ,co tam u mnie slychac.
No wiec ,miesiac temu musielismy dac komputer do naprawy ,internet dzialal ale twardy dysk nie ,nie moglam wstawiac zdjec ,nagrywac piosenek ani filmow.Moj maz oddal komputer jakiemus Bartkowi ,myslalam ze to potrwa conajmnej tydzien ,a on trzymal komputer 3 tygodnie i w dodatku nie naprawil go ,jakby tego bylo malo po tygodniu napisal ze wyjezdza do Polski na urlop na tydzien czy wiecej .Nie odbieral telefonow a dzwonilismy do niego kilka razy ,bylam wkurzona :wściekła/y::angry: ze hej ,po tych niecalych tygodniach on laskawie napisal ze moj maz moze odebrac komputer nie naprawiony od jego sasiada ,moj maz pojechal po pracy odebrac komputer a otworzyla mu jego dziewczyna mowiac ze on jest tutaj w pracy i jeszcze n ie pojechal na urlop (moj maz byl niezle zdziwiony ) :szok:.Skubaniec jeden ,siedzial tutaj caly czas i nie naprawil go ,oszust zakichany :wściekła/y::angry::evil:.Po 3 dniach moj maz oddal komputer innemu i po 4 dniach byl juz naprawiony ,dysk wymieniony ,tak sie uwinal ,i teraz jest ok i spokoj.:tak:
a teraz napisze o moim synku.musze sie pochwalic ze moj synus juz duzo mowi ,tak sie rozkrecil jak skonczyl 3 lata a mowi min:
nowe slowa to :
tata ,dziadzia ,ciocia
czesc ,
mis ,autobus ,auto ,zaba
to ,tam ,tu
mam ,masz ,daj
posun sie ,
monte to co lubi jesc
tatus ,dziadzius
jak tata przychodzi z pracy zawsze otwiera mu dzwi i mowi czesc tata ,ciocia przychodzi mowi czesc ciocia ,czesc dziadzia
a z imion mowi:ania ,Kasia ,Aga ,Gosia ,Daria ,Milena (moja siostra)
i niektore slowa powtarza ,jeszcze kilka miesiecy i bedzie chyba wszystko mowil .
To bybylo narazie na tyle ,jutro jeszcze cos napisze ..................
Pozdrawiam Was i Dobranoc ,spokojnej nocy dla maluszkow i dla mam.




.
 
Witam w piekny poniedzialkowy poranek:unsure:,no i oczywiscie lece zaraz pazyc kawke!
Postanowilam ze zaczne chociaz od leciutkiego sniadanka,bo oduczylam sie z rana jesc a to chyba nie zdrowo...
U nas weekend byl naprawde fajny,nespodziewanie lekko wprosili nam sie goscie na sob wieczor ale bylo naprawde bardzo fajnie.
A wczoraj bylismy na zebraniu (to taki nasz kosciol), a popoludnie poprostu laba!!!:-D:yes: i to jest to co lubie.aly nie spal caly dzien wiec padl o 7ej!Ja wiem ze jemu tatusia tez potrzeba ale co z mamusia?
Poprostu lezelismy sobie na sofie masowalismy sobie stopy:sorry2:,ogladalismy telewizje,pilismy likier i tak jest cudnie!
Wiecie co?Tez tak macie: ja wiemz ze mezczyzni to raczej o jednym haha
ale ja oprucz to uwielbiam takie tulenie,drapanie,gadanie itp.
A odkad jest Benus zadko mamy na to czas,zwlaszcza jak teraz zabkuje...
No dobra koniec przemyslen...
Mamuska-swietne fotki,oj widac ze Krystianek to maly rozrabiaka,oj wiem co to znaczy jak juz zacznie pewnie latac po mieszkaniu...
kama83-to fajnie ze mogliscie pobyc razem,nie martw sie dasz rade bez mamy,choc nie ukrywam to ogromna pomoc,ale coz a jesli mozna spytac,dlaczego niewiadomo czy przyjedzie?
Martucha-nie martw sie tym szczepieniem-wszystko bedzie ok!Ja musze w tym tyg isc na badanie krwii z Besiem brr
Michaga-to swietnie ze jeszcze karmisz piersia(ja karmilam 14mies) przykro mi ale poza paracetamolem to tylko czosnek :-( ale moze jedna tabl jest ok 9mies dziecko jest juz duze wiec powinno byc ok.
Przykro mi z powodu nocki taki nasz zywot...mam
Pinka-no sliczna ta twoja corcia!A jaki fryz!Bomba
Madzia8310-uszy do gory!szybko zlaeci i ty tez tu bedziesz
Fakt tu wszystko jest male rozmiary pomiszczen w domach,przychodnie,przedszkola ,ale przyzwyczaisz sie.Zwlaszcza ze z 90metro!
agnieszka1-Witaj!Super ze znowu jestes!!!Pisz nadrabiaj!Bez kompa tyle czasu-fakt przekichane!Musze sie pochwalic ze moj synek -sepleni-ale takie slowka tez mowi,ale to cudne jak taki szkrabek przyjdzie i centralnie cos ci probuje opowiedziec,tylko ja nadal jestem w szoku ze to juz ten etap!
Milego poranka wszystkim
 
Hejka babeczki no to jestem:-)
z kawką i sniadankiem oraz dzieckiem na kolanach:-) pisze hi hi
olcia-smacznego i dołanczam sie do kawki:tak: z tym drapaniem i tuleniem to masz racje minie tez tego brakuje:tak:jak narazie to sie tulimy ale do dzieciatka bo to jest taka nasza mała przytulanka:-) no ale juz niedługo do polandii wiec nadrobimy chyba...:confused:
agnieszka1- no witaj po przzerwie ci do kompa to ja jak bym tak długo nie miała to chyba szału bym dostała hi hi gratulacje dla synka madry chłopczyk:-)
madzia8310-hmm co do tego mieszkania to raczej jest odwrotnie anglicy maja duze mieszkania:tak: niestety sami szukamy mniejszego bo 3 pokoje salon jadalnia kuchnia i łazienka to dla nas za duzo:tak:no ale z mniejszymi jest problem no chyba ze tyulko u mnie tak jest:confused:
mamuska79-synek swietnie daje sobie rade super duzy chłopczyk juz z niego:-)
ok mykam kobitki bo mała sie mleka dopomina wiec trzeba tylek poniesci dac dziecku hi hi jak mi sie uda to sie jeszcze odezwe bo potem ide z mała do baby clinic zmienic mleko na nastepne i sprawdzic wage:-) buziaki paaaaaaaaa
 
My tez sie dolaczamy z kawka! I nasz weekend tez nalezy do barzo udanych, bylismy na super paradzie w centrum Cardiff a wczoraj na przepysznym obiedzie w knajpie wloskiej ze znajomymi i baaaardzo polecamy ta restauracje jakby ktos byl tutaj ( ZiZi):tak::-) jedzonko, desery i winko rewelacja!!!

agnieszka1 najwazniejsze ze juz wrocilas!! mam nadzieje ze juz wiecej ten pseudo informatyk nie stanie na waszej drodze ... jestem w szoku ze ludzie potrafia tak klamac i to jeszcze swoich rodakow:wściekła/y::angry::szok:

Dziewczyny zdjecia super!! dzieciaczki rosna z dnia na dzien!! i wasze takie fotogieniczne, ja jak wyciagam aparat to Niko specjalnie sie odwraca:dry:musze sie niezle nagimnastykowac zeby sie spojrzal heeh:-)

madzia8310 nie martw sie, bedzie dobrze i napewno znjadziecie cos fajnego:tak:my zanim trafilismy na obecne mieszkanko ( mamy domek, dwa pokoje dosc duze, kuchnie, lazienke i ogrod ) to byla tragedia!! no ale jakos trzeba bylo dac rade, teraz juz ponad rok jestesmy tutaj i jest super!! Pamietaj zeby przed wyjazdem przetlumaczyc tez akt urodzenia, to wam ulatwi zalatwienie wielu spraw tutaj ale to pewnie juz wiesz:tak:

Milego dnia kobitki, my dzis to szczepienie:szok: damy rade:-) zajrzymy wieczorkiem!
 
agnieszka1_w@onet.eu - zycie bez kompa to totalna KATASZTRAFA;-).
Olcia23- karmie cycusiem i mam nadzieje robic to ile sie da...nie bez przesady oczywiscie-mysle,ze do 10 roku zycia wystarczy...:-):tak: zartuje oczywiscie!!!! Moje bubis sa lekko obolale bo Michasia ma juz 6 zabkow i 2 nowe w natarciu wiec lekko nie jest!
No i to tulenie, drapanie, gadanie...mmmmm...musze wprowadzic to u nas....:tak:
Kama83 - masz szczescie, ze wogole mialas pomoc Mamy. Ja bylam sama od samego poczatku bo J. musial isc do pracy 4 dni po urodzeniu sie dzidzi.Moja Mamcia ze wzgledu na zdrowie odwiedzila nas tylko na 3 tyg. jak Miki miala miesiac.Dasz rade!!!:-)
madzia 8310 - baaardzo bedziesz zdziwiona rozmiarami mieszkan czy domow tutaj i tym, jak Angole nazywaja "sypialnia" pokoj, ktory rozmiarem nie przypomina nic tylko pudelko kartonowe...zmiescisz tam lozko, stolik i na szafe nie ma juz miejsca!:szok: Kiedy przyjezdzacie? Trzeba bedzie zorganizowac jakies powitalne spotkanko :tak:!
Pinka25 Mamuska79 Olcia23 - super fotki...bo super modele i modelki!!!:-)
 
reklama
Witam wszystkich.Widze że kawusie już zaliczone tak jak u mnie. DZIEN BEZ KAWY TO DIZEN STRACONY.hihi ja tam chociaz jedna ale musze.Ostatnio pisałam ze jakas dobita chodze no i wyszło ...
dostałam @. myslałam ze po dwoch ciazach i porodach to nie bede wiedziala co to .przyjdzie i pojdzie.ale nic z tego jak mam dostac to najpierw brzuszysko boli mnie przez 3 dni no ite moje humory...
Olcia tak tak sniadanko bardzo ważna sprawa.ja to najpierw sniadanko a potem kawka.A widze tez lubisz glaskanko o to moje ulubione.najbardziej lubie jak maz mnie glaszcze po plecach moze wtedy nawet film ogladac aby mnie glaskal.a ja wtedy robie sie szybko sennna.
Mamuska ale ten czas leci twoj babelek rosnie no ale juz moj ma 6 miesiecy w koncu a niedawno szłam rodzic.ale te włski ma długasne.Ja sie smije Ze Natan to nie bedzie miał długo obcinanych bo jakos tak mało ma.Za to kolin ma ich tyle ze on juz byl obcinany jak miał 10 miesiecy.
A wlasnie zapomniałam sie pochwalic.Nie wiem czy pisałam ze kolin bardzo nie lubił obcinania włosów zawsze byl placz itp. wiec dalismy temu spokoj no i chodzil z takimi dlugimi wlosami.
w zeszłym tyg kolin sam powiedział ze musimy isc do fryzjera wiec nie czekajac na drugi dzien poszłam z nim. byl taki spokojny i grzeczny ze szok.
Madzia oj juz pewnie sie nie mozesz doczekac az polecisz do mezusia.a co do mieszkanek to chyba zalezy co sie znajdzie.my najpierw mielismy male (1 sypialnia i salon )ale teraz sie przeprowadzilismy i mamy 3 sypialnie i salon.salon jest wielki a co do sypialni to sa rózne bo dwie male n jedna duza wiec nie jest zle.zycze szybkiego wyjazdu i dolaczenia do mezusia.
Agnieszka o to sie naczekaliscie troche nieładnie ze strony tego goscia.moim zdaniem to mogl lepiej powiedziec ze nie naprawi i go oddac.my z moim mezem nie przezylibysmy tyle czasu bez kompa.bo my takie nalogowce dwa ale na szczescie jak nam siadl to mezus sam wymienil czesci.bo on to juz wogole jest maniak.
Martucha twoj synus tez sliczniutki tak słdko wyglada na zdjeciu. moje brzdace tez jak widza aparat to ten mlodszy przestaje sie smiac a ten starszy robi glupie minki specjalnie.
Kama no no same zmiany u was.pewnie dasz rade bez mamy.
Pinka ale rosnie mała widze ze juz była na wiosennych zakupach.a jak smieszka mojego ciezko utrafic z usmiechem.
jak kogos pominełam to sorki ale tyle nas tutaj.pozdrawiam pa
 
Do góry