reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

hej laski!ja na chwilke.maly czuje sie juz lepiej ale w nocy nadal tragedia!
OLCIA ale fajny ten twoj brzdac a co on biedny zrobi jak ten skarb sie skonczy bo go zje?
GOSIA szczesliwego lotu my za 2 tyg lecimy do polski i pediatra podczas startu i ladowania kazal malemu podawac cos do picia
LILYANA moj syn ma prawie 5 i pol msc ma skaze bo bylismy u poskiego pediatry w londynie a do tego czasu gp upieralo sie ze to nie to.polski lekarz mi powiedzial ze oni zadko przyznaja ze to skaza bo musza dac recepte na mleko ktore wtedy jest za darmo!!!!!!!wscieklam sie bo maly jest juz na tyle duzy ze powoli rozpoznaje smaki i nie chce pic nutramigenu(mleka na skaze).a jakie mleko pije corcia?
 
reklama
moja Lily pila Aptamil i niby bylo dobrze ale kupki nie takie wiec postanowilam zmienic na farleys'a no i nadal bez zmian, czy dziecko przy skazie sie drapie???
 
Witam wszystkie Mamuśki
Oj opuszczam się, tak rzadko tu pisze :zawstydzona/y:, ale jakoś nadal czasu mi brakuje na wszystko.
Jakiś czas temu zrobiłam małe przemeblowanie w naszym malutkim mieszkanku, bo Bąbelkowi źle się raczkowało w łóżeczku, a teraz ma troszkę więcej miejsca na podłodze:tak:. Od rana pełno zabawek pląta mi się pod nogami no Szkrabek drepta z kąta do kąta :-D. A gdy stanie przy szafie itp to się puszcza i bęc, robi coraz więcej kroczków trzymając mnie za palce :-). Straszny, słodki rozrabiaka się z niego robi.

Witam nowe forumowiczki, częściej zaglądacie jak ja - to super jest co czytać :-)

Olcia23 super foty, takie łakocie trzeba pilnować jak skarbu bo ktoś mógłby się skusić :-D
Mala_gorzadka ja również miałam stracha przy pierwszym locie, bo szkrabek nie umie spać mi na rękach, ale dasz radę i jak napisała Martuchaa cały asortyment trzeba mieć pod ręką :-D, i najlepiej jak przy starcie czy lądowaniu miała smoczka, bo robi się ciśnienie i sama wiesz pewnie jak zatykają się uszy a smoczek zwalczy to tak jak guma do żucia u dorosłego.
Izka0401 Dużo szczęścia i miłości w Dniu Rocznicy, a która to już? :-)
Katarzyna_s my jak na razie obchodzimy Dzień Mamy w czerwcu , ale pewnie to się zmieni jak tylko Bąbel pójdzie do przedszkola :tak::-D
Martuchaa dzięki, oj żeby ten czas minął jak pstryknięcie palcami :-D
MoniaIcolinek jak tam Twój Szkrabek, nocki zaczął przesypiać, lepiej sie czuje?

oki, ja już zmykam, miłego weekendu:-)
 
Witam z poranna kawka.U nas dzisiaj rodzinna niedziela:-D.Wszyscy maja wolne co rzadko sie zdaza.Ja w zeszlym tygodniu zwolnilam sie z pracy,wiec teraz jestem full mum:-D:tak:.Mezus w koncu zmienil prace i szczesliwy bo robi cos co lubi (przy sprzetach elektronicznych w biurze) a ja szczesliwa bo w porannych godzinach i wieczory bedziemy spedzac razem:-):tak:.Mama za tydzien wyjezdza do Polski i nie wiadomo czy jeszcze przyjedzie:-(.Troche bedzie smutno bez niej,ale jakos dam sobie rade.Jak widzicie pelno zmian:-D.Dominik ostatnio znalazl sobie nowa zabawe.Chodzi do kontaktow i wsadza wtyczki od przedluzacza albo odkurzacza.Nawet blokada nie pomoze bo wyciaga i juz niewiem co robic.
 
;-)Ja tez witam z rana w ten piekny ( u nas jak narazie sloneczny) niedzielny poranek:tak:my za tydzien o tej porze bedziemy juz w PL, tak sie ciesze, mam nadzieje ze znow nie bedziemy miec cyrkow z przekladaniem lotow:no::wściekła/y:

Lily_Zuhal moj synek tez ma takie plamki na nodze i na raczce i ciagle je drapie( juz nawet wyczytalam na necie ze to moze luszczyca:szok::dry:)bo tutaj tez dali Olilatum i powiedzieli ze samo minie a jak bylismy w PL prywatnie u pediatry(tylko ze wtedy nie mial jeszcze tak jak teraz) to powiedziala ze za duzo nabialu:dry:

Teraz zmienilismy pediatre w PL wiec pojde po przyjezdzie do PL i zapytam bo zaczynam sie stresowac:no: a swoja droga to twoj Domis to naprawde niezly majster:-)

Dziewczyny a czy APTAMIL jest tez w PL? bo moze bym sprobowala go przestawic, teraz jestesmy na Hippie3.

Mamuska79 to i tak ruchliwy jest!! jestem w szoku:szok::-) i trzymam za was kciuki!! dasz rade silna mamuska jestes:tak:;-)

Kama83 ale masz fajnie ze wam sie tak wszystko uklada!! tez bym tak chciala:tak:
A bez mamy jakos sobie poradzicie! teraz jak jestes pelnoetatowa nie bedzie zle :tak:
A Dominis to faktycznie niezly majster, moj jeszcze nie odkryl blokad:-D

Jutro mamy szczepienia a ja panikara jak zwykle( boje sie tych powiklan poszczepiennych bo ostatnio gdzies na to trafilam:szok::wściekła/y:)mam nadzieje ze bedzie ok, dzis juz cala noc nie moglam spac:-(

Milego dnia cioteczki!!
 
Czesc Mamunie!
Nie wiem jak Wy ale ja mam juz dosc dzisiejszego dnia:-(...moja Perelka nie spala od 12 w nocy do 3.15 rano...Za skarby swiata nie dalo jej sie utuluc wiec wzielam ja do pokoju obok i ...bawilysmy sie!Jak wreszcie padla to nie na dlugo bo o 6 rano juz sie obudzila gotowa do zabawy i zasnela dopiero 15 min. temu!!!
Ja mam lekkie przeziebienie i boje sie zeby ona nic ode mnie nie zalapala...!Mam pytanie w zwiazku z tym:czy znacie jakis lek, ktory moge wziasc przy goraczce-zaznacze, ze nadal karmie piersia. Pewnie tylko chomeopatia zostaje!?Paracetamol niby mozna ale ulotka mowi ze trzeba unikac i dlatego lekko zakrecona jestem!Pozdrawiam i zycze milego dzionka:-)
 
a to szalenstwa Besia
 

Załączniki

  • 29 02 08 009.JPG
    29 02 08 009.JPG
    75 KB · Wyświetleń: 13
  • 29 02 08 010.JPG
    29 02 08 010.JPG
    50,5 KB · Wyświetleń: 12
  • 29 02 08 011.JPG
    29 02 08 011.JPG
    50,6 KB · Wyświetleń: 17
  • 29 02 08 014.JPG
    29 02 08 014.JPG
    41,2 KB · Wyświetleń: 19
  • 29 02 08 016.JPG
    29 02 08 016.JPG
    40,6 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Witam,
ja tylko na chwilkę by wkleić fotki jak Bąbelek śmiga :-)
1-uwielbia bańki, słodką minkę robi gdy któraś spadnie na nosek :-D
2-często mnie tak szarpie jak śmiga po podłodze i woła -MAM
3 i 5-lubi zaglądać pod stolik bo jest tam koszyk ze słodkościami, gdy mówię że nie wolno, to tak się właśnie śmieje :-D i kiwa głową na "nie"
4-wstaje wszędzie, i zaczyna się puszczać, coraz częściej chwyta mnie za palec i chce chodzić:tak:


 

Załączniki

  • krystian2.jpg
    krystian2.jpg
    69,4 KB · Wyświetleń: 20
  • krystian1.jpg
    krystian1.jpg
    71,6 KB · Wyświetleń: 18
  • krystianek3.jpg
    krystianek3.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 20
  • krystianek4.jpg
    krystianek4.jpg
    79,4 KB · Wyświetleń: 24
  • krytianek5.jpg
    krytianek5.jpg
    75,1 KB · Wyświetleń: 15
Do góry