reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Czesc Wam mialam napisac wczesniej ale moj komputer cos wariuje i caly czas wylaczal mi strony i nie moglam nic napisac ,ale moze teraz sie uda .Wydaje mi sie ze wymienimy laptopa na stacjonarny ,bo te laptopy to sa slabe ,juz 3 razy byl naprawiany.U mnie jest w miare ok ,ale Kamilek od wczoraj ma katarek i troche kaszlal i nawet nie poszlam z nim do przedszkola ,ja tez cos czuje sie nienajlepiej ,a dzisiaj Kamilek lepiej sie czuje choc troche marudzi .Za 8 dni wrescie powoli bedziemy sie wyprowadzac do nowego mieszkanka,ale jak sobie pomysle o tej przeprowadzce i tym balaganie ,wyniesieniu tych wszystkich rzeczy lacznie z meblami i sprzetem i na nowo pozniej rozpakowywac i poustawiac te rzeczy ,oj bedzie duzo roboty ale ciesze sie bo bedziemy mieli wieksze mieszkanko ,no i swoje to najwazniejsze a nie wynajmowac i bedzie tez wiekszy ogrodek ,oj juz nie moge doczekac sie lata..
Na razie koncze ,Pozdrawiam was wszystkie pa
 
czesc dziewczyny
jak co sobote sprzatnie, zakupy ogolne jezdzenie, nie wiem ale jakos lewiny ten dzien

maggusia to prawda trza miec pesel i polski akt urodzenia aby dostac drugi paszport na 5 lat, ewntualnie jezeli masz ten pierwszy to spytaj sie czy mozesz jechac na nim do poski i tam wyrobic wszystkie papriey razem z paszportem, w polsce przynajmniej czekasz ok. trzech ttg a tutaj ok. czterech miesiecy:szok:

katarzyna_s tak jak i my dorosli odczuwamy wszelkie zmiany to i tak samo odczuwaj dzieci, olka tez czasami jest nie znosna- to musze ja troche rozweselic przez lasoktki i wyglupy i przechodzi

mamuska79 maluchowi mozesz podac syropek MELTUS jest on od 3m-cy mozna go kupic w normalnej aptece
oki spadam robic kolacyje i dzieciaki do spania, milego wieczorku i niedzieli:-):-):-)
 
Witam
Jednak malutki dostał porządny kaszelek, bardzo suchy :-(. Koło łóżeczka dałam gorącą wode z olejkiem kamforowym, troszke mu ulżyło i sobie pospał popołudniu.
anulka99 nie dziękuje ;-), jutro kupie i podam. Bidulek ma chwilami problem wykasłać się.
maggusia niestety do następnego trzeba mieć ten akt, ale na pewno możesz jechać do kraju bez paszportu, ale jak już anulka99 wspomniała długo się w polsce czeka na paszport. A to jest fragment z e-maila który dostałam od konsulatu:
Na podstawie ustawy z dnia 13 lipca 2006 r. o dokumentach paszportowych dzieci poniżej 5 roku życia otrzymują paszporty tymczasowe na 12 miesięcy. Dla dziecka przed ukończenie 5 roku życia prawo nie przewiduje paszportu na powrót do kraju.
to samo pisze u nich na stronkach.

agnieszka1_w@onet.eu Zdrówka dla Kamilka

Kolorowych snów papapa:-)
 
Witam z kawką
ale tu spokojnie, nie tylko w weekend.... tak jakoś tu ucichło :-(.
A my mieliśmy ciężką nocke, Bąbelek przebudzał się kilka krotnie bo ciężko mu sie kaszlało:-(. Katarek nie męczy go , choć tyle dobrze. Jak dziwnie jest siedzieć w domu, z jednej strony gdy on śpi to i ja mogę się drzemnąć ale brakuje tych spacerków:tak:. W sumie to może się w końcu wezmę za książki z ang. a przydałoby mi się duża nauka języka :zawstydzona/y:

mały już wstał...musze ucikać
 
Witam Mamusie!

Dziewczyny dziekuje za wszelkie odpowiedzi teraz nie wiem czy mam jechac:confused:moze jednak w skrajnych przypadkach dadza co:confused:powiem ze musze do lekarza czy cos.W sumie ja nie mam nikogo w pl takiego co moglby mi to zalatwic bo kazdy z agranicami kraju siedzi:sorry2:i co mam zrobic?:zawstydzona/y:a czeka sie troche na ta wizyte ja czekalam ponad pol roku i teraz mam nie jechac:confused::confused:
Ja sie staram o paszport tymczasowy dla malego.
Doradzcie cos!:-(
 
maggusia moim zdaniem jezeli nie masz nikogo kto ci pomoze w polsce przy papierach to moze jedz do polski i zrob tam to wszystko, ewentualnioe jedz do ambasady i porozmawiaj czy oni tego nie zrobia czyli pesel, akt urodz. i paszport i zapytaj sie jak dlugo bedziesz czekac i ile kosztowac, ...sama tez mowilas ze twoj nie bedzie mial urlopu aby jechac do polski to moze raczej wszystko zrob w konsulacie:-)
 
Anulka99 dziekuje ci bardzo za odpowiedz mysle ze pojade bo musze to jakos zalatwic a do polski dokladnie nie mam jak jechac to wszytsko zalatwic bo moj ciezko ma z urlopami:baffled:na dodatek nie wiem czy ja zameldowana nadal jestem u mnie w domu:confused:
Dzis mam takiego stersa ze szok:dry:nerwowa przez to chodze bo tam sa tacy niemili ludzie ze az nie chce mi sie o tym wszystkim myslec wrrrrrrrrr:wściekła/y:na dodatek ta dluga podroz z malym to bedzie szok termiczny:cool2:bo on nie usiedzi w miejscu ale licze na to ze troche pospi:-p

 
reklama
Mamsuka79 tak wiem tylko ja mowie ze jesli mam juz termin to po co mam czekac na nastepny moze lepiej to wszytsko w konsulacie zalatwic przez nich papiery wypelnic pesel itd itp tylko jaki koszt wogole bedzie tego:confused:masakra:nerd:
 
Do góry