reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Agnes czytalam juz wczesniej ta historie,przykre to bardzo,tyle kasy trzeba nazbierac ,szkoda dziecka,aby sie tk meczylo,ale silna z niej dzewczynka i walczy wiec nie nalezy sie poddawac.My wplacilismy juz kaske niewiele 5 funtow,ale zawsze cos;-)

Pinka glodomorek z Coreczki ,a jak ma na imie bo w koncu niedoczytalam chyba:baffled:Wylecz suteczki,a potem probuj dalej,moze przez nakladke skoro masz tak delikatne sutki?zdrowka dla was,nie moge sie doczekac fotek

nafnia,niunka fakt pomylilam wasze dzieci,tyle nowych bobaskow,ze maly metlik sie robi:confused::-Dale milo,juz niedlugo sie polapiemy czyje jest czyje:tak:

nafnia moze ona nie potrzebuje tyle snu i wlasnie woli takie krotkie drzemi,z czasem jej sie to unormuje:tak:A jak wy mowicie do Natalii,bo my rozniasnie caly cza wymyslamy cos nowego:natalinka,natusia,natka,nataleczka,oprocz innym zdrobniem typu,dziunia,niunia,stokrotka,zabcia,perelka
 
reklama
Mam troche przywiezionych z PL aktualnie na przeczytanie czeka "Cien wiatru" i "Kraina chichow" czytal ktos? l
ja czytalam:tak:
"Kraine chichow" juz wieki temu, ale bardzo mi sie podobala - ogolnie lubie Jonathana Carrolla, chociaz moim zdaniem 2-3 jego ostatnie ksiazki sa juz o wiele gorsze :-)
"Cien wiatru" tez czytalam, bardzo wciagajaca powiesc, nie moglam sie od niej oderwac;-) i tez bardzo mi sie podobala:-)
 
moze przez nakladke skoro masz tak delikatne sutki?
No wlasnei dobrze Maxin napisalas, bo ja zapomnialam na smierc. Kaputrki mozesz kupic Pinka, sprobuj, a noz sie uda. Po ang. to nipple protectors.

ja czytalam:tak:
"Kraine chichow" juz wieki temu, ale bardzo mi sie podobala - ogolnie lubie Jonathana Carrolla, chociaz moim zdaniem 2-3 jego ostatnie ksiazki sa juz o wiele gorsze :-)
"Cien wiatru" tez czytalam, bardzo wciagajaca powiesc, nie moglam sie od niej oderwac;-) i tez bardzo mi sie podobala:-)
Ooo to fajnie, wymienie sie spostrzezeniami, jak poczytam.;-) ja ogolnie lubie czytac bardzo tylko czasu mi brak:rolleyes2:
 
Witam z popoludniową kawką

mala-gorzatko i izus gratuluję:-)

Justyna .W wszystkiego Naj Naj Naj z okazji urodzin 18-stych:tak::-)

u mnie w domu szpital póki co wszystkich nas rozlożyl jakiś wirus, więc nie mam ani sily, ani weny do pisania wybaczcie:zawstydzona/y:

Napisze jak trochę wydobrzejemy:tak:

Pozdrawiam Wszystkich i milego wieczorka:-)
 
Bardzo dziekuje za gratulacje dziewczyny :-)

Jestem tak pochlonieta ta malutka osobka ze trudno jest mi nawet spac pomimo ze padam, bo sie patrze na nia i patrze i nie moge uwierzyc ze w koncu mamy juz nasze szczescie. Jest poprostu przeurocza :tak:
Wkrotce napisze o porodziku,wysle pare foteczkek uroczej Nastusi :-) ale musze zlapac rytm bo w domu ciagle taki haos :shocked2: pomimo ze mamcia jest z nami i bardzooooo nam pomaga.

1 wrzesnia to data pierwszej randki z Moim 10 lat temu - powiem szczerze ze cicho marzylam zeby urodzila sie wlasnie tego dnia i sie udalo.:-):-):-)


Nafnia - Nastusia to zdrobnienie od Anastazji :tak:
Izka - ty tez 1 wrzesnia... :-) Gratulacje !!!
Pinka - Ja tez mam problem z piersiami. Trudno jest mowic o technice prawidlowego dostawiania dziecka... my mozemy sie starac ale maluszki nie umieja i tu tkwi problem zanim sie dobrze naucza. Malutka w ciagu jednego dnia tak mi pocharatala brodawki ze az krew leciala.
Zakladalam potem te oslonki na brodawki do karmienia i powiem szczerze ze zamisat mi ulzyc brodawki mam totalnie pocharatane ze nawet nie jestem wstanie odciagnac pokarmu :sorry2:
Mam problem bo "nie mam brodawek" jak to sie mowi tzn sa bardzo plaskie a nie wystajace ... i nie wiem co mam zrobic bo bol jest nie do zniesienia a tak bardzo chce karmic piersia :sorry2:

Oki teraz uciekam, malutka spi wiec ja lece sie umyc...chwila wolna ;-)
 
gratuluje mamusia nowych czlonkow rodziny!!!!!

Pinka - nakladaj sobie na sutki plastry z Jelonet sa dostepne w kazdej aptece mi uratowaly zycie bo po tygodniu chcialam zrezygnowac z karmienia, Jelonet to czysta parafina tniesz pasterek nakladasz na sutek i na to plaster normalny ktory przytrzyma ta parafine na cala noc i w ciagu dnia przed karmieniem umyj sutki po 1 dniu poczulam tak wielka ulge ze i tobie kochana tego zycze!!!!!
 
witajcie, ja tutaj dzisiaj tylko tak momentami zaglądam, bo jestem troszkę zajęta, zresztą jestem dzisiaj bardzo niewyspana, mała spać nie chciała, dopiero koło 4 zasnąła a o 7 jak zwykle pobudka:no:, wydaje mi się , że był to brzuszek
Dlatego zaraz zmykam do łóżeczka, Dużo się tutaj dzisiaj dzieje, mam nadzieje, że jutro nadrobię:sorry2:

Dzięki dziewczyny, że troszeczkę zainteresowałyście się sprawą Majeczki:tak:

Maxin super , ja też postaram się wpłacić jakąś kaskę, każdy grosz się liczy nawet 5 funtów, mam nadzieje, że więcej ludzi to zrozumie, że nie trzeba dużo wysyłać, liczy się gest a ziarnko do ziarnka i pieniążki się nazbiera:tak:

Iskierka życzę duuużo zdrówka dla Was:-)

Martusia postaraj się mężusia przekonać, na pewno się uda:tak:

PINKA25 a Ty kochana odpoczywaj i ciesz się swoją małą kruszynką, my na zdjęcia poczekamy jeszczcze troszkę:-)


no nic życzę dobrej nocki papa buziaczki dla Was:-):-):-)
 
HEJKA!:ninja:
Martuska- ...zapamietam jak ja bede chciala Blanie nauczyc na nocnikczu:-)zlote rady:tak:
Czarnula83- Ja tez zamierzam robic sama zdjecia Blani do paszportu :-) na bialej poscieli:tak:
Tigger - Udanego pobytu w PL i wracaj do Nas szybciutko ;-)Wszystkiego Naj z OKazji 5 miesiaczka:tak:Rewelacja fotki :-D:-D
Olcia 23- Co u Was nowego , oprocz nauki siusiania do nocniczka, zycze wytrwalosci i szybkiego rezultatu!:cool2:jak tam kac,super ze sie wyluzowalas Mi tego potrzeba....:sorry2:tez
Maxin78 - TY to masz ciekawie z tyloma Dziciaczkami :-D:-) ciagle musisz byc aktywna i wymyslac cos nowego ,podziwiam Cie:tak:
JustynaW - Wszystkiego Naj spoznione ale szczere:tak: Super ze Wam sie uklada..:sorry2:
OLis - Jak tam zakupki w Oxfordzie udane?
Kasiulka - Trzymam kciuki bedzie dobrze napisz jak poslzo;-)
Agnes2606- Tez czytalam ten artykul i ciezko bylo przelknac sline, postaram sie cos wplacic, grosz do grosza i sie uzbiera..
Nafnia - Ja mieszkalam na gorkach, osiedle czuby :-D:-):tak:Blaneczka spi rewelacyjnie polozylam ja o 20 jak zawsze i obudzi sie o 4 lub 5 na karmienie potem o 6 i o 8 i koniec spania:-)he he bedzie krzyczec piszczec wariowac w lozeczku :tak::-Da jak sie wkurzy na karuzelke z misiami to placze ...:sorry2:rano jest taka slodziutka ,najedzona wyspana i z humorem :cool2::laugh2:extra dziecie:-)
w dzien to roznie, ma drzemki gdzies o 11 lub 13 potem o 15 lub 16 i o 20 juz spi nocym snem:tak:spi krociutko , a jak jestesmy na zakupach to spi:tak:


A swoja Mala musisz zmeczyc ..he he zabawa, laskotaniem, lezeniem na brzuszku,grzechotkami spacerkiem,masazykiem:tak:i wtedy bedzie spala;-)tak jak Moja Blania,sprobuj;-)
Pinka - Jak sobie dajesz rade Kochana?? przemywaj czesto krocze, i staraj sie wietrzyc i zmieniac czesto podpaski ja tak robilam i szybko Mi sie wygoilo uzywalam tez tego olejku tee tree :tak: rewelacja.Polecam
a na brodawki proponuje krem sa specjalne w bootsie, tez mialam na poczatku rany:tak:bolalo cholrenie ale przeszlo dzieki kremowaniu pare razy dziennie :tak:czasem nawet teraz smaruje zeby nie wysuszyc i nawilzyc:tak: a na obolale piersi od mleka przykladalam zimna kapuste - ale na brodawki nie kladz . zycze zdrowka
Maja33- Dziekuje ze pytasz! Poszlo Mi tak sobie stres MNie zjadl:wściekła/y::-( ale to Nic lepiej od nizszego poziomu niz od wyzszego, popowtarzam sobie:-) 18 o 9 wrzesnia juz zaczynam, dwa razy w tygodniu wtorek i sroda od 9-11 i od 9-12 , huh zobaczymy jak to bedzie, jutro jade wyrobic legitymacje:-)a Ty placisz Maju? BO Ja nie wiem wkoncu ...jutro sie zapytam (ps. dostalam sie ledwo byly ostatnie 2 miejsca i sie zalapalm , tyle ludzi:szok::szok::eek:) Ja zabralam Blaneczke ze Soba bo nie mialam jej z kim zostawic, a Moj tez byl na egzaminie ale On na wyzszym poziomie :dry: Jaka druga czesc Maja masz jeszcze jutro? moze to co ja wyrobienie legitymacji?? tak??Biedna Martusia:-(tesknila za Mamusia
Iskierka55-Wracaj do zdrowia
Mala-gorzatka- Mialam tak samo nie chcialam spac wolalam patrzec ciagle na NIa z nie dowierzaniem ze jest Moja coreczka i ze jest ze Mnie , ze czlowiek potrafi stworzyc taka istotke Malenka, minelo MI po tygodniu gdy juz powieki mmialam na zapalkach:baffled::-D i podsypialam he he w dzien.

Tez nie mialam brodawek ale przystawialam mala i podraznialam sutki przed karmieniem..:yes:i pomagalo zlapala i trzymala a potem juz sie piers wyrobila, czasem zakladam nakladki (tylko awaryjnie)

DOBRANOC
 
reklama
hej kasiulka0901 - wybacz , tak zapytalam o to bezmyslnie zamiast najpierw sprawdzic na stronie konsulatu:-p, a z profila rzeczywiscie nie widzialam i nie wyobrazam sobie zdjecia w paszporcie, ale ja nic nie pisalam o profilu:no:, natomiast lewy polprofil i owszem, obowiazywal do niedawna , sama mam takie zdjecie w swoim paszporcie:tak::-p:tak:,
pozdrawiam
 
Do góry