reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

izusia- to dobrze kochana ze juz sie lepiej czujesz:-):-) i te paskudne chorubsko odchodzi bo ostatnio na tym forum to albo grypako panuje albo każda ciąże przenasza jakies fatum chyba niedobre:no::no:
maxim- no no no kochana ty tu nie szalej hi hi:-)
bo zaraz sie okaże ze kolejna fasolka rosnie:-):tak::-D
a co do wakacji to masz super!!!!!!!!!!!!!! jak ja ci zazdroszcze:tak::tak:

dzieki ze pytasz moje samopoczucie jest ok no mozna tak powiedziec hi hi:rofl2::rofl2: mała kiedys musi wyjsc na ten swiat prawda?

buziaczku- kochana jestes dziekuje ze wszystko mi tak ładnie opisałas duzo mi to pomogło:-):tak:
a co do Blani to sie nie denerwój pewnie niecierpliwa jest po tobie:-):tak: pamietasz przecięż jak na nią czekałas:tak:

i z pokarmem tez sie wszystko unormuje:tak::-D


ja sie zatanawiam czy ja bede miała bo mam takie małe cycki:szok::szok::szok::szok:

niunka- ty to biedna pół nocy chyba nie spałas biedactwo ale bedzie dobrze a swoja droga dzielna byłas po 15 godzinach bóli dopiero 4cm rozwarcia ja to bym juz chyba uciekła:sorry2::baffled::crazy:

znów połowe laske z forum gdzies wcieło hmmmmmmmmmmmm...................
 
reklama
Spalila mi się suszarka i musialam pojechać po nową, bo ja bez suszarki do wlosów ani rusz:tak: no i odezwal się we mnie zkaupocholik;-) ale ciiii wrócilyśmy z Alą niedawno obladowane i zadowolone:tak:

Maxin78 z Alą jeszcze nie bylam we Wloszech ostatni raz bylam na m-c przed poczęciem Ali;-) Napewno zakochasz się w tym kraju:tak: i jedzeniu ja uwielbiam owoce morza, a tam jest raj pod tym względem:-p.

Pinka25 poród napewno już tuż tuż:tak:

Karolinna tutaj musisz ze wszystkim najpierw zglosić się do GP odpowiednik w Polsce lekarza pierwszego kontaktu i to on w miarę potrzeb daje skierowania do innych specjalistów, aczkolwiek zazwyczaj nie daje, chyba, że sam sobie nie radzi z leczeniem.

Agnes2606 no ja też się cieszę z tej znajomości kobietka jest praktycznie w moim wieku, jest przesympatyczna, jest prawniczką i mówi poprawną angielszczyzną i bardzo wyraźnie:tak: mogę śmialo powiedzieć, że znalazlam bratnią duszę:tak:

Idę coś zjeść, bo zglodnialam na tych zakupkach:tak:

Milego popoludnia:-)
 
karolinna,tutaj z lekazami jest roznie,ale najczesciej staraja sie leczyc dzieci bez abtybiotykow,za kazdym razem kazda podawac paracetamol,tutejszy Calpo.Idziesz do lekarza pierwszego kontakt,ktory nazywa sie GP,jest on lekarzem ogolnym,nic nie potrzebujesz tylko zarejestrowac sie w przychodni.Najlepiej jak by maz sie zarejestrowal bo on juz tu pracuje,a wy zapiszecie sie po nim.

izusia ciesze sie ze u was juz dobrze,Oskarko ma nowe zabki GARTUACJIE,PEWNIE DLATEGO OSTATNIO TAK ZLE SPI.Trzymajcie sie i wyleczcie do konca.Jedziemy izusia pod namiot na objazdowke,nic nie rezerwujemy,poprostu jedziemy przed siebie:-D

Pinka no co ty nawet tak nie mow,ciaza nie wchodzi w gre:no:
o soku z burakow nie slyszalam,moze cos podziala.A sobote o ktorej idziesz?


martwia mnie maja i maggusia czemu nic nie pisza?????????laski odezwijcie sie choc na moment:tak:
 
Czesc jestem nowa na tej stronie i chcialabym sie jakos wtopic w wasze rozmowki.Zaszlam w ciaze i jestem w pierwszym miesiacu.Jak na razie nie mam zadnych informacji ktory to jest tydzien i czy malenstwo dobrze sie rozwija,poniewaz mam problemy z zarejestrowaniem sie u lekarza GP.Za kazdym razem mnie odsylaja poniewaz pani od rejestracji pojechala na holiday i nie ma mnie kto zarejestrowac.Mam wiele pytan i chcialabym zeby mi ktos na nie odpowiedzial.
 
:-Diskerka wlasnie jak z jedzeniem,bo niewiem co malej padac,czy wziasc zapas sloikow,pewnie i tak wezme pare,ale co oni jedza oprucz past i pizzy,bo moja zabardzo nie przepada za takim jedzeniem:baffled:

hehehe zakopowa maniaczka opanowac sie nie moglas,:-Dcos ciekawego kupilas,pewnie cos dla ALI???

ja jutro ide po spiwory,karimaty,widzialm fajna kurtke na jesien i caly tydzien o niej mysle czy kupic czy nie,mamy troche wydatkow,ale podoba mi sie:baffled::sorry2:och my baby
 
agunia Leicester- witaj na forum i gratuluje fasoleczki:-):-) obfity ro mamy hi hi

jezeli masz jakies konkretne pytania to pisz ja i dziewczyny ci napewno pomogą

wiec wal smiało:-)
maxim- na sobote mam termin wg usg jezeli nie urodze do soboty to w niedziele mam połozną a na masaż jestem umówiona we wtorek o 12 stej:sorry2::baffled::sick:
juz mnie dreszcze przechodza jak sobie o nim pomysle:eek:
 
:-)Pinka cos ostatnio dziecieki nie chca wychodzic za wczesnie,wola sobie posiedziec ta gdzie bezpiecznie,moze to i dobrze,bede mniej chorowite;-)

ja sobie tlumaczylam czekalam na mala 9 miesiecy wiec jak poczekam pare tyg dluzej to nic sie nie stanie,a i tak D day nadaejdzie:-)
 
to prawda dzieciaczki sa tak uparte jak osiołki:szok::szok:
raczej bardziej pasuje kangurki hi hi:tak::-D siedza w tych naszych kieszonkach i nawet im sie nie sni na swiat przychodzic:no::no:
 
reklama
Maxin78 no oczywiście glównie dla Ali sobie tę nieszczęsną suszarkę i trochę kosmetyków, Ali w next fajne buciki rajstopki i bluzeczki;-) Ala kilka zabawek nowych wzięla też w posiadanie:tak:.
Co do jedzenia no to tam popularne są też kanpki różnej maści na cieplo i na zimno, pierożki różne, ale robią też pyszne mięsa, mają pyszne wędliny, u nich dzieci to jadą od malego, na pastach, mięsie z królika, oliwa z oliwek do wszystkiego i parmezan (napatrzylam się jak moja kumpela swoim dzieciom pichcila to bylam w szoku czasami), ale wiadomo co kraj to obyczaj. Jane, że wź Natalce jakieś sloiczki, bo lepiej mieć na wszelki wypadek, ale myślę, że spokojnie coś polubi z wloskich przysmaków, aa tam 1,5 roczne dzieci wcinają owoce morza aż im się uszy trzęsą:tak:, ale fakt to bardzo zdrowe;-). Maxin jak kurtka Ci się podoba to brać, bo będziesz żalować, że nie wzięlaś:tak:


agunia Leicester - witaj na forum i gratulacje :tak:


 
Do góry