reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

maxin- ja nie wiem skad wy bierzecie czas na BB?! Dla mnie dzien jest za krotki. A co do szefowej to niestety, ale poniekad ...nie ma racji :-), dlatego, ze wszystkich traktuje nierowno, sa ludzie ktorzy naprawde przeginaja z wolnym, ale wtedy nie ma zadnego ''ale'' tylko kobieta dzieci nie ma i jej podejsie w stosunku do nich jest naprawde naganne, bo otwarcie mowi, ze woli ''psy anizeli dzieci'' i za kazdym razem lsyszy sie z jej ust jakies negatywne komentarze na temat dzieci. Sprawa jest jednak zamknieta, od dluzszego czasu nie podobalo mi sie w pracy, ze ma swoich ulubiencow a po innych lubi 'jezdzic'. Jak Twoja Natalinka? Musze zerknac w watek ze zdjeciami i nadrobic zaleglosci!
 
reklama
Witam Mamusie!

Ja znow na chwile :sorry2: przez ta chorobe Brianka kompeltnie czasu nie mam na BB.
Wieczorem jestem padnieta i marze tylko o swojej kompieli i odprezeniu sie.Robie wszystko zeby Malemu dogodzic:happy2:
Moge juz dzis napisac jest poprawa Brianek CHODZI! :-) wiec nie musimy jechac w poniedzialek do szpitala ;-)odpukac i wypluc:rofl2: temperatura spadla natomiast nadal dziasla napuchniete czasem tak jest ze zwija sie z bolu i nic nie chce:baffled:
Podaje nadal antybiotyk.

P.S. Jak bede miec wiecej czasu obiecuje ze poodpisuje teraz zmykam sie pluskac.
Wszytskim chorym zycze powrotu do zdrowka!:tak:a mamusia cierpliwosci i wytrawlosci bedzie dobrze:-)

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Witam Was wszystkich w ta paskudna pogode;-)

niby sie lato zaczelo a w ogole go nie widac jak patrze na pogode w Plosce to troche jestem zla ze u nas do kitu. Ospa minela, dzieci zdrowe po za tym ze Ola ma chrypke i glosik jej troszke zaniknol a tak po za tym to ok. Lukasz do szkoly a w tym tyg tylko do czwartku bo szkolenie nauczycieli wiec dzieciaki maja dluzszy weekend...ahah chcialam sie pochwalic Ola zaczyna uczyc sie sama puszczac i stawiwc pierwsze kroki a co najlepsze najpierw zaczyna na lozku i jak co opanuje to wyprubowuje na podlodze- zdolna ta moja Mycha:confused::szok::-D

Witam nowe forumowiczki Aga22 i Justyna170979

Anya24 wiem cos o tych spotkasnich paszportowych bo sama mam na 11 pazdziernik, i powiedziawszy jezeli potrzebujesz wolnego to powinnas go miec szefowa laski nie robi a gdyby mi powiedziala ze dziecko nie moze byc wazniejsz niz praca to chyba bym ja udusila golymi rekami, wiec glowa do gory i olej ja a praca nie zajac nie ucieknia znajdziesz se lepsza:tak::-)
maggusia przykro czytac ze Brainek znow chory- biedactwo ale nic nie jest lepszego jak dzieciaczki zdrowieja to od razu lzej na sercu:-)
maja33 super ze wracasz i nie zly mialas urlop:tak:

Oki spadam i milusnego wieczorku:tak: zycze
 
czesc BUZIACZEK widze ze sie zdecydowalas na BLANECZKE , to tak jak moja kochana coreczka tez Blaneczka, powiem ci ze z Blaneczkami to roznie bywa , ALE MOJA TO WCALE SIE NIE SPIESZYLA, i czekalam na nia z niecierpliwoscia i czekalam a ona sobie w brzuszku czekala, bo jej bylo fajnie, w koncu po 13 dniach po terminie , poszlam do szpitala na wywolanie bo juz mialam stracha , kazdego dnia tylko budzilam sie rano i jak ona spala w brzuszku to ja budzilam i czekalam na pierwsze kopniecie.to bylo straszne dla mnie, ale udalo sie z duzym trudem. I teraz mam mala Blanciare, hihi:-p, taka lobuziara sie z niej robi , ale bardzo lubi dzieci .

mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i szybko z twoja Blaneczka.
pozdrawiam,:-):-):-)
 
Aga22 WITAM SERDECZNIE,PISZ CO U CIEBIE I MOZE PARE SLOW O SOBIE NAPISZ;-)


hej

ja od dluzszego czasu juz tu jestem razem z moim mezulkiem z ktorym pobralismy sie we wrzesniu zeszlego roku:-) razem jestesmy juz w sumie 6lat:szok: a w 10 marca tego roku narodzilo sie nasze szczescie:tak::-D

a wogole to zalatwiamy wlasnie chrzciny dla Vaneski na wrzesien bo do pl jedziemy:happy2::tak:
 
w weekend odpoczywalam na maxa zeby zebrac sily na nowy pracowity tydzien, dzis probny dzien Krysi w przedszkolu 2h bedzie, posiedze troche z nia na poczatku, ale i tak mam stracha jak nie wiem

stwirdzilismy z mezem, ze jak mamy wziac taki duzy kredyt to chyba lepiej kupic sobie cos ladniejszego niz takie mieszkanko, jakis domek nad kanalem albo co :-) bedziemy sie teraz rozgladac

Krysia na szczescie zdrowa, ida nowe zeby bo sie znow slini, wczoraj nie mogla zasnac, bo bylo bardzo glosno na miescie, jakis koncert, pozatym nasze Słoneczko zaczyna chodzic z rączkami na dole (nie macha juz tak w powietrzu jak na poczatku), z dnia na dzien jest coraz zmyslniejsza, wogole musze sie przyznac ze pierwszy rok byl dla mnie ciezki, ta ciagla opieka, bieganina i niewyspanie, nawet nie zauwazylam jak to sie wszystko unormowalo i jest po prostu cudownie!! nawet chcemy nastepnego dzidziusia :tak: ale starania zaczniemy gdzies za rok

Maggusia jeju straszne takie zabkowanie, w zyciu bym nie pomyslala ze mozna miec problemy z bioderkami, ZDROWKA DLA BRAIANKA!! zyczymy zeby szybko wyszly te zeby

Anya24 ja bym takiej szefowej chyba wygarnela, pozatm jak ktos woli psy niz dzieci, to moze woli koty niz pracownikow? co za poglady! krew sie gotuje w zylach

anulka99 ciesze sie ze ospa przechodzi :-) lepiej teraz niz w pozniejszym wieku, wiem bo z bratem przechodzilam jako nastolatkowe, koszmar, a Olenka jaka szybka do chodzenia!! zdolne dziecko,

Witam nowe forumowiczki Aga22 i Justyna170979
 
Witajcie dziewczyny!Ja ciagle nie moge nadrobic!Przyjechal do nas moj brat w ostatni wtorek to weselej tzn na nude z malym nie narzekam kochany urwis z niego ale jest weselej,pogoba do d...wiec i humory takie sobie!Ale coz angielska pogoda moze po urlopie jak wrocimy (z polski)to sie poprawi?oby BUZIACZKU 38 to juz nie zle tylko czekac ja w 38 rodzilam haha kiedy to bylo!Zleci ci szybciutko !Patrycja witam sama jestem nowa! Ale wiecie co milutkie jest to forum Pozdrowionka pa
 
dzien doberek
co za pogoda normalnie mozna dola zlapac tym bardziej ze w polsce codziennie 30...nawet z domu sie nie chce ruszyc!!!
Mamy wspanaiala nowinke Oli zaczal chodzi ot tak normalnie sie puscil i sobie poszedl...wychodzi mu to calkiem niezle alez jestem dumna jako matka wow!!!! tym bardziej ze pierwsze kroczki postawil w dzien ojca moj P szalal z radosci,takze jest powod do radosci.Mamy tez 8 zabka...ach ten synek wszystko tak szybko sie dzieje...
maggusia-ciesze sie ze z briankiem lepiej...oby szybko zebole sie przebily!!!to straszne co moga zeby???trzymaj sie cieplo choc zdaje sobie sprawe jak strasznie ci ciezko,i jaka jestes bezradna i napewno strasznie zmeczona
anulka99-super gratuluje postepow Olenki,bedziesz na spotkanku???
justyna170979,aga22,patrycja25-milo was poznac!!!fajnie ze nasze grono sie powieksza
buziaczek-a ty kobitko gdzie sie podziewasz???urodzilas juz???
maxin-co u was???jak samopoczucie???jak minal dzien taty,samopoczucie licze ze lepsze,bylas juz u lekarza w sprawie tych tabletek???dzieki za podanie programu bede sciagac w wolnej chwili,pozdrawiam i sciskam was mocno,trzymajcie sie
maja33-a ty juz pewnie w ladku??? jak minela podroz,fajnie ze juz wrocilas
oki mykam zjesc sniadanko....
papatki
 
reklama
Przepraszam ze tak strasznie was zaniedbuje ale te dwie moje pijawki:rofl2::wściekła/y: wysysaja cala moja energie.Niemam nawet chwili dla SIEBIE. Wieczorami jestem juz tak padnieta ze aby lozeczko mi sie marzy.
ok.koniec narzekania.
U nas wszystko w porzadku,w tamtym tygodniu Patryk poszedl do nowej szkoly i ciesze sie ze obylo sie bez problemow,jest zadowolony i to najwazniejsze.Z Lucy ganiam sie po calym salonie i ledwo nadazam,straszny z niej urwisek:rofl2:.Ja nadal walcze z moja waga i niestety narazie przegrywam:no::wściekła/y:

maxin-mam nadzieje ze humerek juz lepszy
maggusia-caluski dla Brianka i zdrowka zycze
justyna-ja tez mieszkam w SE a dokladnie se28
olis-wielkie gratulacje:tak: dla dumnych rodzicow

niedam rady kazdej odpisac,bo juz sie gubie:crazy: ale zycze wszystkim zdrowka, buziaki dla naszych malenstw i brzuchatek
 
Do góry