reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

nadrabiam zaleglosci urodzinowe

£UKASZ JUZ MAM 7 LAT DUZY Z CIEBIE CHLOPAK,ROSNIJ ZDROWO,BADZ DZIELNY I ODWAZYN,NAJ NAJ NAJ ZYCZYMY:-)

CZARNULA I AGNES DZIS WASZE SWIETO WIEC SPIEWAM DLA WAS STO LAT STO LAT,ABY KAZDY DZIEN BYL RADOSNY,ZYCIE BYLO USLANE ROZAMI,MIOSCIA I ZDROWIEM;-)

ORAZ DLA TAMARUNI I MEZA NAJLEPSZE ZYCZENIA Z OKAZJI ROCZNICY SLUBU:tak:
 
reklama
Heja w kolejny pochmur dzien,laski moze sie zbierzemy i wspolnymi silami jakos przegonimy ta wstretna pogode.......wrr...........zimno.....

My od tego tygodnia walczymy z nocnym budzeniem sie.Natalka juz zdrowa wiec odzyczajamy od spania w naszym lozku,Wczora obudzila sie o 11.30 i przez pol godziny podnocilam tulilam,wychodzilam z pokoju,az w koncu usnela i przespala do 7.00,jak sie obudzila chwile bawil sie w lozeczku,a potem juz mnie wolala,kiedy zobaczyla,ze tata jeszcze wdomu przyleciala do niego i tak mocno go ukochala,slotkie sa dzieci.Najgorzej bedzie jak wstanie o 3.00 w nocy,niewiem czy bede miala sily aby przez pol gdziny podnosci i klasc Natalke,ale zmobilozowalm sie i trzeba pare dni przemeczyc.

Karolinka ma goza bidulka,niestety bedzie coraz wiecej taki wypadkow

jak Brianek,lepiej sie czuje,a ty Maggusia pewnie zmeczona jestes jak niewiem.A jak tam maz w pracy???Szkoda,ze nie wyszlo z twoja robota,nietrac nadziei na pewno sie cos znajdzie

buziaczek ty kocha juz o niczy innym nie mozesz myslec,czekanie jeste meczace,ale wiesz ciesz sie brzuszkiem puki jeszcze mozesz,za pare tyg,bedziesz za nim tesknic.Mnie najbardziej brakowalo kopniakow,ale teraz Natka,kopie mnie w brzucha,ale na zewnatrz:-D

mala-grzechotka,tak to wciazy bywa kobieta bardzo uczuciow sie robi,ja to na widok dzieci,przykrych reklam,fimow,ryczalam jak bub,.Jak dobrze pamietam mozna bylo uslyszec bicie serca dziecka przez kartke paieru zwinieta w rulon,maz moze uslyszy i jeszcze jedna sztuczka pewnie wiecie,jak dziecko sie nie rusza i sie martwicie,mozna je pobudzi,albo obudzic(wyrodni rodzice czasmi znas;-)) wypijajac szklanke zimnej wody lub latarka swiecie w brzuch,moja zawsze sie wzdrygala

Olis wow wlasnie doczylalam dokladnie,ale sprytny z niego chlopczyk,10 miesiecy i juz smiga super,gartulacjie i buziaczki od NATALCI.a JAK U WAS SAMOPOCZUCIE,kiedy nas odwiedzicie?Zaprawszamy:tak:

Kasiulka ale juz zatwiony paszport,teraz tylko czekac,oby nocki byla spokojniejsze,czesto musiecie jezdzic na badania,jak sie to wogole leczy??Czy mu to przeszkadza???

milego dnia babeczki
 
Witajcie dziewczyny w ten piekny:baffled: angielski poranek! Jak wy to robicie ze odpisujecie wszystkim ?Sprubuje ile sie da aha z gory sorki za wszelkie bledy ortograficzne przeszle,terazniejsze i przyszle (w szkole podejrzenie o dyzortografie mialam wiec chyba to mnie tlumaczy:sorry2:)
BUZIACZKU-nie martw sie ta koncowka wszystkim sie tak dluuuuzy!Juz tylko chwilka!A twoj mezulek tobie mowi zeby nie czekac a sam nie moze sie powstrzymac!haha
MAXIN78-kurcze nie chce cie martwic ale to moze wieki trwac (u nas tak bylo) mowili 3 dni i sie przestawi a Benji i po 2 tyg potrafil 5 godz plakac :wściekła/y:wiec jestesmy na etapie zasypia i do pierwszego budzenia spi u siebie (moze to byc 5ta,4ta,albo i 3cia)ale potem idzie do nas wygral lobuz a moze to rozejm nie wiem :rofl2:
MALA GORZATKA28-nie martw sie moja midwife tez byla wyluzowana o wszystko mosialam sie upominac:dry:ale coz oni tu zupelnie inaczej do ciazy podchodza!a jesli chodzi o bicie serduszka to cudowne jak juz mialam skucze ale jeszcze pod ktg mnie podlanczali nagralam se ten dzwiek na komurke CUDOWNA PAMIATKA:-)!
AGNES2606-nie martw sie nasz kaskader malutki jak dziennie kilka razy nie upadnire to cud ja nie wiem czy on ta glowe z gumy ma czy co?
A tak ogulnie to moj zboj maly popisal ostatnio cala wersalke dlugopisem ludzie dobrze ze szybko zauwazylam bo ze lzami w oczach i cifem zeszlo prawie...na nude nie narzekam:tak:A teraz bigos robie mamusia produkty wyslala wiec zmykam kochane!Pozdrawiam was wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
STO LAT DLA SOLENIZANTEK

maxin-mam nadzieje ze natalka odzwyczai sie od spania z wami i zacznie przesypiac cale nocki,musisz byc cierpliwa;-)

buziaczek
-moze to juz dzisiaj? trzymam kciuki:tak:

agnes-biedne te nasze maluszki ciagle sie rozbijaja,moja mala ostatnio sobie warge przygryzla zebami(a ma tylko dwa)tak sie przewrocila.

kasiulka-biedny maluszek,zycze zeby zabki szybko wyszly:tak:
Ja bylam w konsulacie 12 czerwca,zastanawiam sie po co oni karza nam ciagnac ze soba te maluszki.Niedosc ze mala miejsca to jeszcze duchota:no:

olcia
-ale masz urwiska w domu:-D dobrze ze wszystko zeszlo z tej wersalki:tak:

pozdrowienia dla wszystkich :-)
 
Normalnie się wkurzyłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
!1 czerwca Naric otrzymał ode mnie dokumenty do nostryfikacji mojego dyplomu. Mają na to 10-15 dni roboczych. Obliczyłam,że dokumenty będą w minionym tygodniu, ale nie było:no:
Zadzwoniłam i miła pani powiedziała,że przyjdą we wtorek ( czyli dzisiaj), w między czasie sprawdziłam na ich stronie internetowej postęp w mojej sprawie. Pokazało,że sprawa zakończona:tak:
dzisiaj jednak dokumenty nie przyszły:no::wściekła/y:
zadzwoniłam tam, i ta sama babeczka powiedziała,że ndal trwa proces nostryfikacji i dzisiaj ma być zakończony:wściekła/y:a dokumenty powinnam dostać może w piatek:wściekła/y::wściekła/y:.
Tyle,że ja tych papierów potrzebuja na wczoraj. jak najszybciej:-(
Pozostało mi tylko czekać i wierzyć,że to co mi przyślą będzie super extra i przycmi mój niesmak po współpracy z tym urzędem:baffled:

maxin Roszek jako tako refluksu nie odczuwa, alemusi cały czas brać antybiotyk uniemożliwiający rozwój bakteri i infekcji układu moczowego.
To się leczy tak,że czeka się,aż dziecko podrośnie i obsewuje sie, bo czasami refluks sam się cofa, jak się nie cofnie to konieczna jest operacja.
My właśnie jedziemy jutro na konsultacje chirurgiczną, choć na 100% na tym etapie na operację się nie zgodzimy.:no:

wszystkim świętującym zyczę wszystkiego najlepszego:tak:;-):-)
 
Witam wszystkie mamusie :-)
Jestem tu nowicjuszką i podziwiam że tak się dziewczyny zżyłyście tutaj. Mam nadzieję że ktoś w ogóle zauważy że się tutaj pojawiłam.
Jestem z okolic Oxfordu, może jest tu jakaś mama z okolic. Mój Adrianek skończył już 9 miesięcy, też rodziłam w Anglii. Mam bardzo dobre wspomnienia z pobytu w szpitalu. Teraz brakuje mi jedynie babskiego towarzystwa, czasem dobrze się też wyżalić...
Mam chwilkę dla siebie, Adrianek śpi.....
 
Witam Mamusie!

Mam chwilke dla siebie Brianek spi:happy2:
Jak narazie jest duza poprawa antybiotyk dziala to mnie cieszy najbardziej ze chodzi i temperatury juz nie ma:-)natomiast jest bardzo marudny a dziasleka napuchniete ida dwa nastepne zeby!uf musze przetrwac to szkoda mi tylko maluszka:sorry2:ale zyje nadzieja ze jeszcze troszke i bedzie po wszytskim bedziemy miec zabeczki hehe:laugh2:

Wszystkim solenizantom zyczymy:
Spelnienia marzen,duzo milosci i radosci,zdrowia bo to najwazniejsze!WSZYTSKIEGO CO NAJLEPSZE:tak:

Znow musze mykac Brianek plakusia!obudzil sie o jej:eek:

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
Hej!!!

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJWSPANIALSZE:-):-):-)

ja tez mam chwilke bo Martusia spi

Justynko-witamy cie serdecznie na forum napewno bedzie ci sie podobac

Mxin-powodzenia wam zycze oby Natalcia przesypiala cale nocki u siebie

Olis- Gratulacje jeszcze raz dla Oliwierka

Maggusia- i wam duzo zdrowka oby zabki szybko wyszly i juz nie bolalo Brianka

Agnes- ja tez caluje w guzka Karolinke aby sie szybciej zagoilo

Buziaczek- jak dzis sie czujesz jak malutka, a moze to juz dzis

czytalam ze na forum ze so ogromne kolejki do konsulatu i zamowilam juz sobie spotkanie o paszport bo mala ma tymczasowy i wiecie ze mam dopiero na 7 styczen a wolne terminy byly dopiero pod koniec grudnia szok o malo co bym sie nie spoznila z zaklepywaniem miejsca

wczoraj bylam w szpitalu zalatwic ta rehabilitacje i jestem totalnie nie zadowolona poniewaz kobitka ortopeda dzieciecy zbagatelizowala totalnie moj problem wyjasnilam jej dlaczego pojechalam do pl i jaka mala przeszla terapie mialam wszystkie dokumenty od lekarzy przetlumaczone prze zlekarza przysieglego a ona owiedziala ze w angli jest calkiem inny system leczenia jak w pl i dla niej mala jest zdrowa:crazy:, owszem jest ogromna poprawa ale to wszystko bylo przez wypracowanie prze rehabilitacje :angry: powiedzialam jej ze potrebuje po prostu aby mala byla pod kontrolo, zgodzila sie ze mna i przekaze nasza sprawe do zespolu pediatrow mam otrzymac list za miesiac:szok::szok::szok::szok::szok: oczywiscie jestem wsciekla bo mialo byc inaczej ide jutro do GP jeszcze raz do lekarza odpwiedzialnego za ten caly balagan:crazy: zyczcie mi powodzenia, czaem mysle czy tylko polskie dzieci sa takie rozwiniete ruchowo czy ta baba przesadzila bo powiedziala ze dziecko w wieku 7,5 miesiaca nie powinno sie przekrecac co mnie zszokowalo :angry: ale cuz odebralam wrazenie ze byla troche zla na mnie ze wszystko zalatwilam w pl a ich sluzbe zdrowia sprowadzilam do parteru, ale ogolnie bylam zla i przyznala mi racje ze GP to lekarze zadni:rofl2: narazie stanelo na niczym mam czekac na list do teamu pediatrow:sick:

bylam dzis tez zwazyc mala wazy 6955gm:-)

pozdrawiam pa
 
reklama
Do góry