reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Hej laski u nas ciezko,mala caly dzien sie meczylam,plakal,za uszak sie lapala,co najdziwniejsze glowa obijala o wszytsko,uffff mega padnieta jestem........:-:)zawstydzona/y:

nie mam sily odpisywac sorki,ale przeczytalm wszytsko mykam pod prysznic i klade sie

dobranoc
 
reklama
a ile Mala miala jak jej dalas smoczek ja chce dawac odrazu po porodzie..bo jednak to jest jakis pomocnik!!!na zle chwile:happy2::-p

Z tym smoczkiem to jest troszke inaczej.Jesli dziecko jest karmione piersia to wogole sie go nie zalca . Ja Mariki nie uczylam.Kilka razy dalam wiec nie byla bardzo uzalezniona. Uwazam ze jesli dziecko nie potrzebuje to nie trzeba go na sile uszczesliwiac.Nie moge potrzec na matki ktre wpychaja smoczki swoim usmiechnietym dzieciom.A im dziecko starsze tym trudniej oduczyc.
Tez wzielam smoczek do szpitala jak rodzilam.Jak polozna go zobaczyla to powiedziala ze nie powinnam przyzwyczajac. Tylko w awaryjnych sytuacjach.
 
A my dzis caly dzien na dzaleczce u mamy.
Miunia drugi dzien bez smoka. W sumie to ona nie bardzo byla od niego uzalezniona wiec nie bardzo zauwaza jego brak. Wogole to aniol nie dziecko. Cala rodzinka sie dziwi. A ja zastanawiam sie jak dlugo to jeszcze potrwa. Moze po 15-stce da nam w kosc tfu tfu przez lewe ramie!

View My Video

4v8mt5y.jpg
 
I Marika wciagnela dzis deserek marcwe, jablko i winogrona. Smakowal bardziej niz sama marchwe i jablko bo caly zjadla.
 
wiesz mi sie wydaje ze szczepia tutaj na zoltaczke. ja mialam szczepienie po 2 tygodniach i chyba na zoltaczke?, a na jakie jeszcze szczepionki w polsce mala szczepilas i jak to wyglada z tym placeniem? bo ja jade na 2 miesiace i nie wiem co mam robic?pozrowienia dla buziaczka.
 
Maja1980 - Ja chce dawac smoczek tylko w awaryjnych sytuacjach nie chce zeby caly czas miala w buzi,bo potem jak sie za bardzo przyzwyczai to jeszcze gorzej bedzie ....ja nie biore do szpitala !!Moja Tesciowa strasznie nalehga bym nauczyla mala smoka a potem mysli ze uda jej sie odrazu go zlikwidowac...bo jej dzieci odrazu zapomnialy o smoku!! co wy o tym myyslicie? oby Ci nie dala w kosc ...|!! hehe

Maxin78 - Biedactwo to Twoje Malenstwo !! Strasznie CI wspolczuje ...i niepotrafie sobie wyobrazic jak Tobie jest ciezko patrzec na Mala jak cierpi to najgorsze ...dla Rodzicow !! Zycze Wam duzo zdrowka i pozytywna energie wysylam !! Bedzie dobrze czekamy na relacje Zdrowka!!!!!!!!!Odpoczywaj nie przejmuj sie odpiszesz jak bedzie juz oK!
 
Tu napewno nie szczepia na zoltaczke. Mozesz sprawdzic w red book. Chyba ze sama sie upomnisz tak jak ja to zrobilam. Zobowiazali sie ze trzecia dawke podadza w UK. A w Pl za nic nie musisz placic. Tylko musisz okazac National Health Insurance Card. Upowaznia Cie ona do podstawowej opieki medycznej w krajach UE.
 
Buziaczek ja na Twoim miejscu bym nie uczyla. A zapytaj tesciowa w jakim celu uczyc skoro czasami nie ma takiej potrzeby.
 
reklama
Dziewczyny a jak sie Mala urodzi to co ze sprawami typu szczepienia,imie,paszport, co i jak mam zaczac wyrabiac??czy dostane jakas ksiazeczke z nhs jak to bedzie ?? kiedy ja dostane?? czy sa jakies szczepienia odrazu po urodzeniu??
 
Do góry