reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Odstawiam Marike od smoczka na dobre.Od wczoraj po poludniu nie dalam. Wcale nie bylo ciezko . Ale musialam ja w nocy nakarmic.
 
reklama
Maja1980-nio to niezle mialas przejscia ale dobrze ze wywalczylas swoje bo nam sie to nalezy!Ja za tydzien jade do Pl i tez chce isc zaszczepic Oskarcia na zoltaczke, zobaczymy czego sie dowiem i czy tez beda jakies problemy!Dobrze ze sobie poradzilas:-)
Patrycja-glowa do gory, nie ma sie co bac, bedzie dobrze!
Fittney-hm no walsnie ciezko jest nam na obczyznie zwlaszca gdy dziecku cso jest a lekarze mowia bzdury.Ale moze sprobuj isc do przychoddni jak synek bedzie nadal goraczkowal.napisz co postanowilas i jak maly sie ma.
Maxin-przesylamy duzo fluidkow ze zdrowkiem dla Stokrotki, kochana bedzie dobrze.Caluski od Oskarcia!
buziaczek-ale ty niecierpliwa jestes, ale coz sie dziwic.Powiem ci ze ja dzis robilam porzadek z za malymi ciuszkami Oskarcia i znalazlam sliczna jego pierwsza malusia czapeczke.Jest naprawde ciupenka.Pachnie jeszcze pierwszym proszkiem ktorego uzywalam jak misio byl malutki.(bo ja za male ubranka tez piore i dopiero chowam).Ja mowie na ta czapeczke "zwirek muchomorek" bo kojazy mi sie z ta bajka i na czubku ma sliczny supelek.Tak mi sie sentymentalnei zrobilo ze schowalam sobie do szafki na pamiatke te czaapeczke.Tak wiec nie dziwie ci sie ze tez chcesz juz trzymac swoje malenstwo w ramionach.A czy dobrze widze, imie juz wybrane dla niuni???
Tamarunia-nie zapomnialysmy o tobie, nie martw sie.A upadki uu naszych dzieci zdarzaja sie szczegolnie gdy zaczely chodzic.Nasz misio tez juz zaliczyl upadek na nosek i mial troszke zdarty.Ja staram sie go ppilnowac ale wiadomo nie da sie lazic za dzieckiem krok w krok i upadkow nie unikniemy.Ale tak juz jest na swiecie.Musimy byc czujne.
U nas ok chco misio cos marudzil dzisiaj wiecej ale to chyba zabki bo widze dolne dwoiki sie przebijaja a gorne dziaselka tez spuchniete.Oj te nasze robaczki sie nacierpia przez zabeczki.Jutro jedziemy na miasto spotkac sie z kolezanka.No i za tydzien do Pl wiec juz pwooli obmyslam cco zabieramy no i w weekend wybieramy sie na zakupy na podroz itp.
Nio nic zmykam bo musze wczesnie wstac a juz pozno!
Dobrej nocki!
 
wowo zagladam tylko aby zobaczyc co tam a tu tyleeeeeeee postowwww wow nadrabiacie super

Maja kurcze ale historia,ja to bym adwano w nerwy wpadla i babie cos powiedziala,po co z taka ironia.wrr.......brawo oduczaj smoczka puki mala nie kupa i sam nie moze go sobie wlozyc poterm, jeste coraz ciezej.

izusia no te zabki sa masakryczne,super wypoczniecie w pl,ale zagladaj do nas bo bedziemy tesknic;-)

parycja bedzie dobrze,zorganizowana z ciebie laska wiec dasz rade bedzie milo zobaczysz.

Fittney adiermu rowniez zycze jak naj mniejszej goraczki,biedka,dziunia miesiac temu tak miala przez 4 dni,bez innych obiawow.

mala-grzechotka ja wozek kupilam po porodzie,jakos tak niechialam.ale wszytsko inne bylo juz przygotowane na 2 tyg przed.

A moja bidulka,budzila sie juz trzy razy,gloda wiec dalm jej mleko i teraz juz chyba pospi,o 1.00 antybioty wiec nawet sie nie klade,nie ma sensu.Dawno juz jej nie karmilam na rekach stojac,boze jaka ona dluga.........roznie rosnie.
dzieki za slowa otuchy pozytywne fluidy na pewnoi sie przdadza:tak:;-)

dobranoc
 
Hehe moja tez krzyczala zeby nic wczesniej nie kupowac. Ale kupilismy wszystko dwa miesiace wczesniej. Tylko wiekszosc ubranek po porodzie . Tylko wyprawke do szpitala przed.

no to prawie jak my:) wozek kupiluismy w sumie ok miesiac przed ale i tak u cioci zostawilismy bo moj maz sie uparl ze wozek w domu przyniesie nieszczescie:szok::no: po prostu glupie przesady i tyle, co ma byc to bedzie, ale jak ktos se wbije do glwy to juz tak zostanie :no:

Maxin to niech stokrotka sie trzyma!!!!!!!!wycaluj ja od nas, od Hafsy i ode mnie i nieh szybko zdrowieje!U nas Hafsa tez cos na zdrowiu podupadla teraz, jakis katar sie lapnal,ech..

Buziaczek a Tobie jakby co dobrego porodu zycze za calego serca!!!!!!
 
maja1980-he he widac ze nie bylam sama w tym tyciu i jak kilosy zrzucone??? bo mi jeszcze zostalo..flaczek wisi:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

a ja waze teraz tyle ile mniej wiecij prawie pod koniec ciazy, pomimo ze po ciazy wazylam tyle ile przed ciaz. AL enamotalam, w kazdym razie teraz waze duzo chociaz po ciazy od razu wazylam tyle ile trzeba bylo. Ale .... jest ok, przyzwyczailam sie do moje tuszy i do tego ze jestem xxl :tak: fajnie byloby schudnac, ale jak nie to tragedii nie bedzie :-D

Izusia dzieki za pamiec:):):):):):) po zdj na suwaczku widze jak Twoj skrab sie zmienil!wow!!!alez on ma fajne wloski, blondynek taki :) sliczny jets
 
wczorajszy poranek u nas był pochmurny. Popołudmiu było lepiej:tak:ale za to dzisiejszy poranek to po prostu cudo.Sobie dzisiaj pospacerujemy.
Za nim spacerek ide z Roszkiem do przychodni, bo mu się jakies afty w buźce zrobiły.
Maja ja powiem tyle,że kiedys kiedys mie nawiedziło i przyszło mi do głowy,żeby do Polski wrócic, tak jakoś tesknic zaczęłam.Musiałam w tym czasie zadzwonic do polskiego urzędu w pewnej sprawie. I zadzwoniłam i mi się odechciało:tak:Facet na mnie nawrzeszczał,że po co ja dzwonię dwa razy:szok: a ja dzwoniłam pierwszy raz.
W każdym badx razie w PL niewiele się jeszcze zmieniło w instytucjach jak urzedy czy przychodnie. Co poradzisz jak tam siedzą frustraci???
Mała gorzatka. ja kupiłam wózek dośc wcześnie3 miesiące przed czy coś takiego. Wszystko było gotowe na przyjęcie maluszka:tak:Nie wyobrazam sobie biegania po sklepach po porodzie, albo wysyłania mojego B. samego po różne rzeczy.To on sie zajmował mną i małym po porodzie.
Nie wierze w takie zabobony i one mnie wkurzaja.
izusia oby ząbkowanie wam za bardzo nie doskwierało.


Dla wszystkich dzieciaczków, które dopadło choróbsko życzę zdrowia.
 
Witam Mamusie!

Zagladam i juz buzka mi sie usmiecha:-)ile postow!rewelacja;-)
Dziewczyny czy ktoras z was moglaby mi podac stronke do kosulatu abym mogla umowic sie przez internet na paszport:confused::-)
i chcialam sie zapytac czy dzieciaczki ktore juz chodza maja zakladane butki w domu:confused::happy2:kiedys wspominalyscie o clarksie ale ja nie moge tego sklepu znalesc u nas.Kupilam Briankowi adidasy adidasa ale w domu jakos dziwnie go tak w adidaskach trzymac bo nozka nie odpoczywa wydaje mi sie ze mu wtedy nie wygodnie w domku w butach to moze jakies pantofle czy sandalki?? no nie wiem jak myslicie czekam na wasze opinie i wskazowki.


Maja1980 no to nie ladnie sie zachowali z ta szczepionka.Ciekawa jestem jak bedzie u mnie bo mam isc podpisac jakis papierek zeby zaszczepili na ostatnia dawke zoltaczki malego bo wczesniejsze mial w pl.
Na dodatek czekam jeszcze czy przyjdzie powtorka tamtego listu na pnaumokoki2 wogole to musze z nimi wyjasnic dlaczego osttaniej szczepionki mi nie wpisali w karte:szok::confused:o jej ale trzeba za nimi biegac.

Mala-gorzatka my kupilismy wozek i lozeczko miesiac przed narodzinami synka:-)tone ciuszkow tez podostawalam paczkami jako prazenty z pl a jak bylam w ciazy to w polowie kupilismy sliczna bluzeczke bo nie moglam sie oprzec:happy:
No a jak sie juz przygotowywalam troszke do szpitala to tez musialam pokupowac co nieco wiec chyba tak sie nie da nie kupowac:-p:-)

Buziaczek widze ze coraz intensywniej msylicie o malej:tak:i juz nie mozecie sie doczekac znam to!Ja patrzylam na lozeczko na wozek i nie moglam sie doczekac kiedy Brianek bedzie tam lezal:-)nawet jego kombinezonik kladlam sobie na lozeczko i wyobrazalam jaki on bedzie malenki:happy2:
no i kochana torbe pakuj!bo ja nie mialam spakowanej do konca a jak mnie bole wziely to byl pelen pospiech na dodatek aparatu zapomnielismy :laugh2:a specjalnie kupilismy go na porod bo chcialam nagrac pierwszy krzyk malego no ale zrobilismy zdjecia komorka.:-)

Patrycja nie stersuj sie bedzie dobrze zobaczysz:tak:fajnie ze bierzecie slub:happy:

Tamarunia o jejku wspolczuje!niezle musialas sie wystraszyc:szok:zycze zeby strupki sie szybko zagoily!;-)

Maxin i Fitney trzymam kciuki aby goraczka spadla!zycze powrotu do zdrowka:-)

Izusia wiesz u nas tez zabkowanie na calego!czasem juz nie daje rady :-(jestem ciagle taka zmeczona ze szok:szok:
Szkoda ze ogrodu nie mam jeszcze wykoszonego to bym chyba tam siedziala ciagle z malym :happy::-)

Olis a ty zrzucasz zbedne kg:confused:bo ja wlasnie zaczynam sie mobilizowac do wago z przed ciazy musze zrzucic 4kg ale chcialabym 6kg:-)jestem chudej kosci i jak przytyje odrazu widac:szok::dull:
wiec musze kupic wreszcie wage i chyba bierznie do domu lub rowerek bo jak narazie nie mam mozliwosci isc na silownie poniewaz nie ma mi kto przypilnowac Brianka.


No ale sie rozpisalam mykam do malego rozrabiaki:happy2:

Pozdrawiam i sle ciumaski!



 
nie ma mojego porannego posta:szok::-:)-:)-(

chcialam tylko napisac ze od wczoraj Adi ma bardzo wysoka goraczke,nie wiem od czego:-( zadnych innych objawow nie ma,na uszy nsie nie skarzy na gardlo tez nie,jedynie ze boli go glowa:-(
zamiast lepiej to dzieje sie coraz gorzej:-(

nie tak mialo byc na tej obczyznie:-(nie tak:-(
Witajcie dziewczyny!Fittney moj maly jakies 10 dni temu tez mial temp przez dwie doby nie moglam zbic a potem i lekki katar ale jak pojechalam do szpitala z nim powiedzieli mi ze OCZYWISCIE jest ok aha i ze to uczulenie nie wiem :no: dziwne ale coz pozdrawiam
 
reklama
Witam Kochane jak sie macie dzis ??
Pogoda wsumie byla dzis ladna ale teraz sie rozpadalo i zmoczylo Mi cale pranie !!:wściekła/y:
Ohh...wlasnie przed chwila usiadlam po calym dniu sprzatania..:tak:
Po poltora tygodnia wzielam sie wkoncu za dom :zawstydzona/y:...Umylam lazienke,posprzatalam w sypialni,odkurzylam kurze i dywany,2 prania i schody,umylam tez szyby a moi lokatorzy zajeli sie reszta:tak::blink::szok:!! Ale powiem Wam szczerze ze dostalam jakiegos kopniaka energiii ktory pozwolil Mi na tyle porzadkow!!
a teraz juz leze sobie po prysznicu i odpoczywam !!

Mala-gorzatka28- ja juz mam wszystko dla Niuni oprocz tam laktatora, wozka ktory kupuja tesciowie i fotelika i tam paru szczegolow,ktore kupie po porodzie!! ja kupilam np. bardzo duzo ubranek i teraz jak robilam pranie to sie zastanawialam czy nie za duzo:szok::sorry: i stwierdzilam ze za duzo kupilam ...rada ode Mnie nie kupujcie tak duzo na sam poczatek bo dzieciatka szybko wyrosna i nie zniszcza!!
Maja1980- To fajnie ze nie masz rozstepow po takiej wadze w ciazy(zazdroszcze) ja bym napewno miala , juz mam na udach tzn..na bokach posladkow ale to chyba dlatego ze szybko przez jakis czas nabralam kilosow,ale smaruej intensywnie kremami zeby zniknely!! wsumie duzo nie przytylam jakies 12-13kg!! ale zawsze cos jak ktos ma 165cm wzrostu!! hehe :rofl2:a ile Mala miala jak jej dalas smoczek ja chce dawac odrazu po porodzie..bo jednak to jest jakis pomocnik!!!na zle chwile:happy2::-p

Izusia -Jestem strasznie nie cierpliwa ale to nie tylko Ja:-) ale takze Moja Rodzinka i Meza a Dziadkowie juz z dnia na dzien mi wywoluja porod..he he juz wszyscy oczekuja z dnia na dzien !!a Mna teraz takie emocje rzucaja ze nie wiem co mam juz robic ...bo bezczynne siedzenie na tylku mnie wykancza powoli chyba wariuje !! Czekam na jaki kolwiek sygnal juz dzis czulam, lekkie skurczyki ale to takie przepowiadajace..i nie regularne ani nic !!takze Mala narazie nie chce wyskoczyc ...chce nas potrzymac jeszcze w napieciu!!;-):-p:-D
tak imie juz wybrane ...ale bedzie Miala chyba dwa bo Maz nie jest do konca przekonany co do tego Imienia a co nie ladne?? napewno nie oklepane i wyszukane i bardzo slodziutkie jak dla malej Czarnej lalusi!!!
Maxin78- jak sie ma twoja pszczoleczka? jak tam chorbsko ucieklo juz czy jeszcze nie??:no::nerd:
Tamarunia- Nie dziekuje bo mam nadzieje ze sie spelnia Twoje slowa !! ohh to moje jedyne marzenia ale wiecie czego sie najbatrdziej boje ?? tego ze nie wiem jak mam oddychac w czasie skurczow a nie chce jej niedotlenic...:no::-:)szok: ??RATUNKU!! wytlumaczcie Mi to jasno i prosto!!:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Kasiulka0901- Ja tez tak uwazam ze lepiej jest miec wszystko przed porodem niz po bo pozniej jest czas na to by sie cieszyc soba nowym domownikiem + dodatkowo wizyty znajomych i rodziny a jak by mialo dojsc jeszcze do zakupow to chyba bym zwariowala !!i nie mialabym takiej radosci z zakopw jak przed porodem to jest cudowne ...:tak::happy: serioo!!
Maggusia - Ja uwazam ze najlepiej jest kupic malemu sandalki,lub takie z dziurkami buciaki gdzie bedzie docieralo powietrze!! mieciutkie i wygodne nie za twarde i dopasowane do stopki i zeby podeszwa sie zginala tam gdzie sa paluszki wtedy maly bedzie sie dobrze czul i taki bucik nie bedzie zaklucal pracy nozki i miesni :tak:stop! pamietaj :cool:ze to co nam sie podoba nie jest dobre dla dzieciatek...bucik musi byc wygodny i efektowny i spelniac swoja role:blink::happy2:!!
Ja juz wszystko robilam co mozliwe tylko z moimi rzeczami dla Lali!!TORBA SPAKOWANA 3 DNI!!
aparat juz spakowalam jako jedna z 1 rzeczy ktora wkladalam do torby!!:tak:
 
Do góry