reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

u nas kolejny dzien niespodzianek,nocka masakryczna,polowa nie przespana,a od rana ma biegunke i kaszle.Rece opadaja,choc tyle dobrze,ze goraczki nie ma.........

dzis powinni przyjsc wymienic pralke,bo juz duzo nazbieralo sie brudow,ciekawe czy sie pojawia????? znajac tutejszy stystem...
 
reklama
Olis to super,ze z nowa laska sioe dogadujecie i dzieci maja sie z kim bawic super:-)

Maggusia ja nie pamietam strony na necie wpisz konsul w londynie i powinno wyswietlic ci

dorcia pisz pisz bo ciuhco siedzisz,jak bombelek maly i duzy?

maja superasie sie smieje MARIKA:-)

jeszcz raz dzieki za troske:tak:
 
Buziaczekdoznalam szoku !!! Alez mialas naplyw energii na to sprzatanie !! Podziwiam. Tyle pracy wykonac naraz bedac z brzuszkiem. Jam mam takiego nygusa, ze musze sobie sprzatanie rozkladac na raty. Jednego dnia sypialnia, drugiego kuchnia z jadalnia a kolejnego living-room. Lazieneczka nalezy do narzeczonego. Nauczylam go sprzatac lazienke na wysoki polysk (od chemikali glowa mnie boli w ciazy) a teraz mu mowie ze nikt nie potrafi tak posprzatac idealnie lazienki jak on
Ubranek nie mam duzo :-) Juz mam poprane,poprasowane i ladnie ulozone w komodce.
Ogolnie jeszcze jestem pod wrazeniem, ze przytylas 12-13kg w calej ciazy ! Normalnie ksiazkowo ! Idealnie ! Pozazdroscic !
Ciekawe z jaka waga ja bede pod koniec ciazy… ale skad moge wiedziec jak mnie nikt nie wazyl do tej pory hahahahaha

Maxin78- jak malutka ? Juz jest spokojna i uszka nie bola? Zerknelam na strone stokroteczki i powiem ci, ze stronka jest przesliczna, sliczne zdjecia…grafika…no wogole fantastyczne !

Maja_1980ale slodka ta malutka, smieszka niesamowita!
Powiedz mi gdzie sie starac o National Health Insurance Card???? u GP ???

A jesli chodzi o sprawe paszportow, tez mnie bardzo interesuje ten watek podobnie jak buziaczka. Bylam w tym watku co polecacie, jest bardzo ladnie opisane, i z tego co widze wyrobienie paszporu tymczasowego to zaden wielki problem, ale wyrobienie paszportu 5-letniego… daje mi duzo do myslenia. Ja np. nie moge wyrobic w ten sposob jak tam jest opisane paszportu 5 –letniego dla dziecka gdyz zadne z nas nie jest od dawna ZAMELDOWANE z Polsce ani nie jestesmy wlascicielami zadnego mieszkania, domu w Polsce (mieszkamy tutaj). Wiec maluch tez nie bedzie zameldowany w Polsce, wiec jak wyrobic passport 5 –letni bedac tutaj ????



Ja wogolenie kupuje smoczka :-D twardo postanowione!!! Pewnie moja mama bedzie ostro nalegac zeby kupic przy kazdym najmnijszym placzu dziecka,ale bede trzymac sie swojego postanowienia :tak: To jest najlepsze wyjscie,postaram
sobie poradzic i wyobrazic ze produkcja smoczkow zostala zatrzymana hahahahaha i nigdzie nie maja ich w stocku :-D

 
Kama dziekuje ci bardzo!;-)
wiec wchodze na ta strone i zalogowalam siebie wiec dobrze czy mam zalogowac Briana:confused:bo w sumie o Briana paszport chodzi:confused::-)bede wdzieczna za odpowiedz.
 
Maxin dzieki;-)
wiec zarezerwowalam ale terminy sa tak odelgle ze szok!dopiero na listopad mam nadzieje ze wyrobimy pojechac na swieta do Polski:-)
 
Buziaczek trzymaj sie cieplutko i odpoczywaj duzo!;-)

Maxin oj bidulka ta wasza corcia duzo zdrowka zycze jeszcze raz a tobie duzo sil!:-)

Ciagle u nas pada deszcz :baffled: poprostu leje trzeba w domu siedziec kurce!

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
reklama
czesc dziewczyny
Byla ladna pogoda teraz jest troche cieplo ale i co z tego jak jestem uziemniona bo Ola teraz ma ospe,:sorry2: a Lukasza prowadzi sasiadka razem ze swoimi dzieciakami to choc dobre ze Lukasz nie opusi szkole. Najlepsze jest to ze moja mama znalazla prace jako opiekunka nad dwojka dzieci a miala wraca do Polski. I tak jakos czas leci, pomalu powoli ale od nastepnego wychodze z domu mam juz dosc siedzenia- masakra. Co do prawka to siedze i sie ucze ale chyba musze w koncu zamowic testy bo wtedy bede zmuszona siedziec i sie uczy a nie po internecie latac:tak::tak:

maggusia ja rejestrowlwm Ole tez na spotkanie paszportowe gdzies na poczatku maja to mam termin na poczatek pazdziernika:szok:, a tak po za tym jak dlugo jest wazny tymczasowy rok czy 9 m-cy???:confused:

maxin wspolczucia :tak:dla Natalki, biedactwo tyle sie na cierpi, tez z ola mielismy nie przespane nocki przez ospe, nawet moj P. przeniosl sie do salonu bo musial wyspac sie do pracy ale sutuacja opanowana i powrocil do loza malzenskiego:tak::tak::-D:-D:-D

Tamarunia nikt o Tobie nie zapomnial tylko sie zastanawilam co sie dzieje z toba, ale fajnie ze znowu jestes, po prostu zycie czsami jest czas ze mozna siedziec i wszystko sledzic na biezacao a czsami jest cos innego

mala-gorzatko wydaje mi sie ze jak nie masz meldunku to wtedy trza wsyslac papiery do warszawy do centrali, albo zameldowac gdziec dzieko u dziadkow i na tej podstawie to zrobic????? tzreba by bylo glebiej to poszperac....a co do smoczkow to Lukaszowi dawalam jak chodzilismy na spacre bo wtedy potrzebowal a Oli dawalam do malenkosci i sama sie go pozbyla bo sie wsciekala:wściekła/y::wściekła/y: ze w nocy gubi, wiec to zalezy od dziecka i twojego podejasia, powodzenia:tak:

Olis fajnie ze oli tak ladnie sie rozwija i nie zla ma wage, my dopiero sie wazyc jak Ola wyzdrowieje ale na poczatku maja wazyla 10.200kg:szok:

oj buziaczku cosik mi sie wydaje ze twoje dzieciatko szykuje sie do wyjscia, :-)

maja33 jak tam Martusia i jej rehabilitacja, mamnadzieje ze wszystko gra i nie bedziesz sie juz tak marwtic

Milego dnia zycze i pozdrowienia dla reszty dziewczyn-forumowiczek:-):-):-):-)
 
Do góry