reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Sluchajcie ...nie pamietam czy juz o tym pisalam.
Jak przylecialysmy do PL to poszlam zaszczepic mala na od zoltaczki bo w Uk nie szczepia. Wyrobilam sobie karte upowazniajaca nas do leczeniaw krajach uni. A tu najpierw pani o jakiwjs rejonizacji mi mowi. Wrezszcie jak trafilam do swojej przychodni to baby na mnie nawrzeszczaly ze tylo w naglych przypadkach moge korzystac z pomocy lekarskiej, ze trzeba sie rzymac jednego kalendarza szczepien i wogole ze my ( emigranci) to chcielibysmy wszystko za darmo tam pneumokoki i meningokoki a tu zoltaczke.Ja im na to ze dlaczego w takim razie tyle kasy za pneumokoki biora skoro jednego kalendarza trzeba sie trzymac. Wkur wilam sie i mowie ze w dupie mam te 50 czy 100 zl za szczepionke tylko niech mi dziacko zaszczepia i ze czytalam regulamin tej karty i wiem ze nalezy mi sie szczepienie. A one ze to jest zaplanowany zabieg wiec sie nie nalezy.
Wkur wiona poszlam do NFZ i mowie co jest grane. Tam pani z usmiechem powiedziala ze ona nie odpowiada za lekarzy ze nie ma zadnej rejonizacji i ze wszystkie swiadczenia lekarskie nam sie naleza.
Wczoraj dzwonila pani z przychodni i zapraszala na szczepienie.Widocznie zadzwonili do nich z NFZ.
Pominelam fakt ze dziecko juz dawno w innej przychodni zaszczepilam. Tam panie byly lepiej doinformowane
 
reklama
nie ma mojego porannego posta:szok::-:)-:)-(

chcialam tylko napisac ze od wczoraj Adi ma bardzo wysoka goraczke,nie wiem od czego:-( zadnych innych objawow nie ma,na uszy nsie nie skarzy na gardlo tez nie,jedynie ze boli go glowa:-(
zamiast lepiej to dzieje sie coraz gorzej:-(

nie tak mialo byc na tej obczyznie:-(nie tak:-(
 
Fitney moze to od upalow ale z tegoco woem to chyba slonca za bardzo nie ma.
Dawaj mu duzo pic. Zycze szybkiego powrotu do zdrowka.
 
Patrycja dlowa do gory. Wszystko bedzie dobrze,
Napewno kazda z nas denerwowala sie przed slubem. Niedlugo bedziesz sie z tego wszystkiego smiala. Powodzonka
 
a jeszcze chcialam spytac kiedy kupiliscie wozek dla maluszka ?????

Moja mama nalega zebym nie kupowala przed porodem bo to jakis przesad....:szok: A ja juz sie ogladam i jakby mi sie cos fajnego trafilo z checia bym kupila...


Hehe moja tez krzyczala zeby nic wczesniej nie kupowac. Ale kupilismy wszystko dwa miesiace wczesniej. Tylko wiekszosc ubranek po porodzie . Tylko wyprawke do szpitala przed.
 
maja1980-he he widac ze nie bylam sama w tym tyciu i jak kilosy zrzucone??? bo mi jeszcze zostalo..flaczek wisi:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
fittney-zdrowka i slonka synusiowi...tu u nas panuje wirus i stad te chorubska lapia nasze dzieciaczki
dobranoc kobitki!!!!!
 
reklama
Do góry