reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Hej mam pyatnie. Nie chce tu zbytnio zasmiecac ale w przyszłym roku planujemy przenieść się do UK z narzeczonym i synkiem ( obecnie ma pol roku) i czy by znalazła się mila mama i powiedziała mi co się obecnie pozmienialo i ma się po zmieniać dla przyjeżdżających obcokrajowców tzn. Odnośnie mieszkań socjalnych, dofinansowania do przedszkoli itp.. Jak to teraz wyglada ogilnie. Chce się jak najlepiej przygotować do wyjazdu. :) pozdrawiam serdecznie :*
 
hej Towicz!

No pewnie!!! jak tam Twoj prawie dwulatek??? Mam nadzieje, ze ze zdrowkiem lepiej i ze wszystko pod kontrola!
Lilith jak tam Dexterek?

U nas dzidzius nr 2 w drodze! wczoraj byl skan, ma byc coreczka tym razem!
Teraz burza mozgow jak ja nazwac....

Pozdrawiam
 
To po raz pierwszy witam się tutaj i Ja :)
Mieszkamy w Northampton i ogólnie jesteśmy zadowoleni z życia tutaj.

Jedyne co mnie drażni to puszczanie chorych dzieci do szkoły... walczymy właśnie z owsikami... koszmar i zgroza... Czeka mnie dzisiaj pranie, gotowanie pościeli, mycie wszystkich zabawek i powierzchni z którymi dzieci mają kontakt - czyli w sumie mam totalną dezynfekcję domu :/ Mam nadzieję że lekarka nas nie zleje dzisiaj bo będę zła... po nieprzespanej nocy jestem raczej w kiepskim nastroju...

LILITH - kiedy ta herbata/kawa? Bo już półtora roku to planujemy XD
 
Hej mam pyatnie. Nie chce tu zbytnio zasmiecac ale w przyszłym roku planujemy przenieść się do UK z narzeczonym i synkiem ( obecnie ma pol roku) i czy by znalazła się mila mama i powiedziała mi co się obecnie pozmienialo i ma się po zmieniać dla przyjeżdżających obcokrajowców tzn. Odnośnie mieszkań socjalnych, dofinansowania do przedszkoli itp.. Jak to teraz wyglada ogilnie. Chce się jak najlepiej przygotować do wyjazdu. :) pozdrawiam serdecznie :*



Nie znam dokładnych szczegółów ale nastąpiło sporo zmian w pomocy socjalnej.
Wszelkie informacje znajdziesz na tej stronie :-) https://www.gov.uk
 
reklama
Witam wszystkie mamy! Jestem w UK lutego 2012 roku. W kwietniu 2015 urodziłam tutaj synka. Początki były dosyć ciężkie ale jakoś daję radę jako mama ;-)
Mam takie pytanie czy któraś z was dziewczyny odstawiała dziecko od piersi w Anglii zastępując swoje mleko mlekiem modyfikowanym? Jeśli tak to jakie mleko używałyście?
 
Do góry