reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Majeczka-gratuluje pracy.Na pewno przyda sie i traszke kasy i odpoczynek od wlasnego domku!Super i powodzonka!
Ivonek-to dobry pomysl aby nasze dzieci chodzily do przedszkoli a juz katolickich to szczegolnie.Wazne zeby zaczely sie uczyc angielskiego skoro chcemy tu zostac na dluzej:-)A czy w Londynie jest szkola polska???Bo u nas w Manchesterz jest szkola sobotnia i to jest super bo dziecko na tygodniu moze chodzic do ang szkoly lub przedszkola a w sobote do polskiej:-)
Kasiula matula-a moze sprobuj poszukac na ebayu,internetowej gieldzie.
U nas sprawy ida do przodu.Jestesmy juz zdrowi, ostatnie resztki kaszlu tylko nam wciaz dokuczaja.A co do domu to procedury zostaly rozpoczete, domek wybrany teraz zatrudniamy prawnika i tyc innych ktorzy beda sprawdzac czy dom jest wart ceny i czy nie ma w nim zadnych utajonych defektow itp.Bank tez juz zaczyna dzialac.Ale na razie nic nie mowie zeby nie zapeszac:baffled::-)Dowiedzielismy sie tylko, ze jak wszystko bedzie ok to za szesc tygodni bedziemy mogli sie wprowadzac.wiec trzymajdzie kciuki.Pogoda super choc mrozno ale wychodzimy na krotkie spacerki.Oskarcio gania po domu to znaczy na czworaka a tera zwlasnie majstruje przy wiezy, ktora podglosil:-DNio i za wszystkie kable lapie:-)Ale wiecie zaczyna reagowac jak mowimy ze tego nie wolno, "nunu", nie ruszaj itp.Odwraca sie do nas wtedy , puszcza np kabel, potem probuje jeszcze kilka razy a potem idzie sie bawic gdzie indzie.Ale cwaniaczek z niego i rozrabiaka nasz kochany!
A jak nasze ciezarowki???
Milego dnia dla wszystkich!
 
izusia super, że juz zezdrówkiem lepiej:tak:
a za domek trzymam kciuki,żeby udało się bez komplikacji:tak: a Oskarek to juz taki mały wszedobylski odkrywca?:happy:
 
Hejka my rowniez ostatnie dni urwanuie glowy,zaczelam zalatwiac chrzciny,restauracja zabukowana,teraz zaproszenia,a kosciol juz jak bede na miejscu to zorganizuje,na pewno nie bedzie problemu bo w wielkanoc duzo osob chrzci:-) Juz sobie mala wyobrazm,w kucykach i sukienusi,atlasowych bucikach:happy: :-) :-D Fajnie jade na dwa tyg.odpoczne troszke,choc teraz mam luz.Zaczelo sie ganianie za mala,jak wywolalam fotki,zobaczylam jak bardzo sie zmienila w ciagu ostatnich paru tyg,Tyle juz umie,zaczyna sobie cos tam po swojemu gadac,mnie po swojemu nazywa,jest smieszna,ciesze sie ze mam takie pogodne dziecko.Wlasnie mi przeszkadza pislac,zaraz ide ja polozyc.George przychodzi o 3.00.ok ide ogarnac dom.

Majeczka super super GRATULACJIE,ciesze sie z toba,powodzenia.Na pewnio dobrze wam to zrobi;-)

Izusia wspaniale wiesci,trzymam kciuki aby wszystko gladko poszlo.

MAGGUSIA jak u ciebie???

Ivonek swietny pomysl,my tez tak bedziemy chcieli zrobic,dla dziecka to dobre wprowadzenia do szkoly,nauki jezyka:-) Rok szybko zleci i mala juz bedzie w przedszkolu,szok;-)

Anetka,pewnie masz racjie i wychodza trzonowce,och te zeby,u nas slinotok,ale zebow nie widac:confused: Mala sie kuruje,wiec widzimy sie w czwartek,ale mam byc bardzo zinmno

wogole slyszalyscie zima tu zawita,minusowe temperatury,wrr...snieg hmm........A w kraju w sumie jako tyakiej zimy nie ma:baffled:

ok mykam juz
milego dnia
buzka:-)
 
Maja super ja od wtorku juz zajmuje sie 3letnią zuzią i jest ok jest bardzo grzeczna super bawi sie z zemi i jak to dxziewczyny pisaly nie ma jak to swoj grosz
ja tez dawalam ogloszenie na neta:tak:
 
Czesc kobietki

maja bardzo gratuluje pracy i tak szybkiego jej znalezienia


maxin78 zazdroszcze Ci wyjazdu do Polski, choc nie mam co narzekac za miesiac bede miala siostre u siebie:-)

kasiulka0901 mieszkasz w Maidstone?

Usmialam sie dzis od rana, bo dzis brytyjczycy szykuja sie prawie na zime stulecia czyli -10 stopni w nocy i jakiesz 15 cm sniegu, a ja wciaz pamietam poskie - 30 i 2 metry sniegu na stacjach kolejki po paliwo, a Maidstone dzis zamarlo bo na 2 godziny wylaczyli swiatlo akurat w czasie lunch'u co rozzloscilo tutejszy narod;-) :-)

U nas dobrze wazne bo Mayi oczko juz w ogole nie lzawi, ale jak stare przyslowie mowi jak nie urok to..... zauwazylam ze pod brodka ma otarta skorke jest bardzo zaczerwienione przemywam i probuje utrzymyac suche, ale latwe to nie jest.

pozdrawiam i zycze milej zabawy na sniegu :-) :-)
 
czesc dziewczyny
Gratulacje dla maji23 i kasiulimatuli ze macie prace i tak dobrze wam poszlo:tak::tak::-):-):-)
Maxin w koncu bedziecie mieli chrzciny koniecznie musisz na pokazac jak Natka bedzie wygladac, a jak tam twoje prawko??
Anetka nie zdawalam sobie sprawy ze Pati chodzi, super!!!

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek

U nas od piatku jakas dziwne chorubsko sie czepilo najpierw byl lukasz wymiotowl naj[pierw tym co mila potem na zolto, nic nie jadl, lekka goraczka, i nie zywy-okropna maruda potem mnie wzielo w niedziele to samo, w poniedzialek w nocy Ola niedomogla a teraz moj maz pawel normalnie masakra:eek:
Najlepsze z tego wsztskiego ze na trzeci dzien jest tak jakbys w ogole nie byla chora- ponoc jakis wirus panuje, ze sie tak objawia:tak::tak:
W niedziele dzwonilam do tesciow co i jak, to okazalo ze tez sa chorzy i maja takie same objawy:tak::tak:

milego wieczorku
 
Witam Mamusie!

Brianek zaczyna sam chodzic jak oszalaly!:happy:czasami wrecz probuje biegac wariat:-)
Dzis bylismy na pierwszej dawce pneumococcal.Plakal strasznie a jak ta sama lekarka chciala mu dac zabawke to jeszcze bardziej piszczal bo pamietal ze to ona zrobila mu zastrzyk:eek:zostalam pochwalona ze zrobilam przeswietlenie bioderek malemu i szczepionke na zoltaczke dwie dawki powiedzialam tez ze na trzecia pojade do pl powiedziala ze to dobrze bo tutaj jest trudno dostac.
Mam takie pytanie do was dziewczyny czy szczepilyscie swoje maluszki na gruzlice:confused:Lekarka w pl odradzila mi to poniewaz powiedziala ze juz sie na to nie szczepi a na dodatek malenstwo bedzie mialo ta blizne i ze bedzie sie ropilo:baffled:

Maxinko juz lepiej na szczescie:tak:


Izusia wlasnie tez slyszalam ze u nas sa takie szkoly w tygodniu moze isc dziecko do angielskiej a w weekend do polskiej;-)


Maja i Kasiula Matula gratulacje pracy!tez bym chciala isc do jakiejs takiej abym mogla wziasc ze soba Brianka chyba zaczne sie rozgladac za taka aby pilnowac jakies dziciatko.Myslalam tez o sprzataniu domkow Briana wtedy moglabym zostawic w domu z partnerem na pare godzin lub nursery musze pomyslec nad tym:-)


Anetko wlasnie Brian zaczol od paru dni sam sie puszczac:-)wiec teraz mam bieganiny a majstrowac lubi wszytsko:laugh2:


Anulka zycze szybkiego powrotu do zdrowia!:tak:a ten wirus ochydny to chyba trzydniowka?


Musze mykac do Brianka.
Pozdrawiam i sle ciumaski!



 
hejka :-) , strasznie źle się dzisiaj czuję, chyba mnie tez jakies choróbsko dopadło, bo strasznie mnie cały dzień głowa boli, mój M oczywiście juz zachorował, był u lekarza, ale oczywiście kazali mu brac paracetamol :no: a go boli bardzo gardło i oczywiscie nic nie pomaga, wydaje mi sie, że to angina, no ale przeciez lekarze wiedzą lepiej, no nie;-)

Maja gratulacje pracy, super, że znalazłaś coś dla siebie, będziesz pracować z Martusią?

Kasiula Matula Tobie też gratuluję pracy:happy:

Chyba też będę musiała się rozejrzeć za jakąś pracą, bo męczy mnie to siedzenie w domciu:happy:

Maggusia ja też pytałam o szczepionkę na gruźlice w PL, ale powiedzieli mi dokładanie to co Tobie, że teraz juz nie ma sensu szczepić i w PL juz się odchodzi od tego szczepienia, no więc nie zaszczepiliśmy małej

Izusia super, że znaleźliscie juz domek:-) , szybko Wam poszło, pewnie tam u was więcej domów do sprzedarzy,bo większe miasto, my to w takim małym miasteczku mieszkamy,nie ma za duzego wyboru, ale coś już się zaczynamy rozglądać za czymś odpowiednim dla nas

Kasiulka0901 jak tam Wasz maluszek, koleczki jeszcze go meczą?

Pozdrawiam wszystkie mamusie, miłej nocki:rofl2: papa
 
reklama
hej dziewczyny!!!!

Oj jakie ciezkie te tygodnie ostatnio jak dzieciaki chore to tragedia ale na szczescie juz coraz lepiej:tak: ufff.....a ja jutro mam dentyste:szok: moze przezyje:-) dzieciaki spia chwila dla mnie zaraz mezus z pracy wraca:-)

majeczko jak fajnie ze ci sie udalo z ta praca tez mialam taka oferte ale niestety za daleko juz chyba sie taka nie zdazy:-(

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!!!!!! jak przezyje to sie odezwe papapa
 
Do góry