reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

PINKA25 piekne i pyszne te twoje ciacho :-):-):-):tak::tak:
a jak szybko sie z nim uwinelas! nic tylko gratuluje i zycze udanego wieczorku i nocki:tak::-D:-D
 
reklama
A ja dzis raniutko - jestem pierwsza :-D

Pewnie ze te wszytskie rozmowy na temat wieku to dla zartu :-D Jedne sie chwala ze sa mlodziutkie ..ja sie pochwalilam jaka stara jestem :-p Ale laczy nas jedno..jestesmy dobrymi mamuskami :-)

PINKA - powiem ci ze ciasto wyglada smakowicie .... a jak smakowalo Twojej Walentynce ?????
NO i dziekuje za foteczki...Wiki jest slodka...ten pukiel wlosow co uklada sie w grzywe jest tak uroczy...:tak:

Buziaczku - nowy avantarek, Blanka w centrum...alez ona modelka...lubi obiektyw. :tak:


Ja wczoraj zostawilam mala dziadkom a sama (a raczej z psiapsiulka)udalam sie na ploteczki. Oczywicie zawsze czasu za malo :-D a gdy wrocilam do domu dziakowie - a ty po co wrocilas, wynocha juz... bylam zdziwiona bo nie bylo mnie ponad 4 godziny i tak myslalam ze beda miec pretensje ze przyszlam pozniej niz obiecalam...no ale jak im bylo tak dobrze to w nastwnym tygodniu wroce pozniej :-D

oki lece..zajrze wieczorkiem.

PS u nas dzis sporo sniegu :)
 
Witam
Przepraszam, że tak rzadko tu zaglądam :sorry:. Bąbelek daje teraz więcej popalić i brak mi siły na cokolwiek :-(. Wstaje znów między 7.00 a 8.00, w nocy kilka krotnie się przebudza z płaczem,ale pogłaszcze go i zasypia. Za dnia wszystkim szybko się nudzi, każda zabawka, zabawa jest na 5 min. , zrobił się bardzo marudny,aż czasami mam wrażenie że w tym szpitalu dziecko mi podmienili :-(. Rozumiem i nie dziwie się , sama bym taka była gdybym miała gips. Ale w sumie to daje sobie radę, co mnie najbardziej martwiło to - czy będzie umiał siadać sam, wstawać, a z tym nie ma żadnych problemów. Jejciu jak ja pragnę by te 6 tyg już minęło i wszystko wróciło do normy.

A tu widzę, że dyskusje o wieku były, dołączę się do tego - ja mam 28 latek :-), i fakt wiek nie wpływa na macierzyństwo, jak ma się kruszynkę to się o nią dba całym serduszkiem. A właśnie jak tam wczorajsze serduszka :-D
U nas było milutko, kwiaty, prezencik... no cóż wieczorkiem nie było zbyt romantycznie ( problemy się nawaliły),więc "ciekawy" strój odszedł w odstawkę, ale i tak było super.A romantyczne wieczory mamy tak często że ... no to na tyle :laugh2::laugh2::laugh2:. To piszcie jak tam u Was było?

Sorki że nie odpisywałam do każdej, ale podczytuje co tam u Was.
Miłego dzionka
 
dzieki mala-gorzatka28:-):-) to moja mala walentynka bo innej nie dostalam:-:)wściekła/y:
mamuska79 nie martw sie, zobaczysz jak szybko zleci!!!
trzymam za was mocno kciuki!! i zycze duzo sily i cierpliowsci rowniez dla ciebie!!
pomysl ze juz tyle za wami i teraz to juz koncowka!!
bedzie ladna pogoda to wiecej czasu bedziecie spedzac na spacerkach wiec nie bedzie mial czasu tak wszystkim sie nudzic jak w domku:tak::tak::tak:
 
Witajcie kobitki u nas walentynki smiesznie mineły i romantycznie zarówno co do placka to nie przesadzajcie normalny jest:tak:
martuchaa-to co ty masz za faceta ze o walentynkach nie pamięta:sorry::sorry:ja to bym mojemu nie wybaczyła jakby zapomniał,no ale ty pewnie za to masz walentynki cały rok:-):-)a co do synka to naprawde przystojniak:-):-)
mala-gorzatko-ha ha to prawda wszedzie ma takie krótkie włoski bo jej sie powycierały a na czubku ma bardzo długie:-)smiejemy sie ze pankówa zostanie ha ha
buziaczku -ciasto rewelka dzieki Tobie oczywiscie:-) przepis zapisałam sobie na nastepny raz:tak:
pozdrawiam was cieplutko
 
czesc dziewczyny!jak u Was walentynki???????????u mnie jak zwykle maz mnie nabral ja sie odszykowalam zrobilam kolacje a on przyjechal z pracy i mowi,ze nie mial czasu mi nic kupic tak sie wkurzylam ze nawet durnekj kartki nie kupil,przebralam sie w pizamy i juz szlam spac a tu jeszcze ktos do domu dzwoni,otwieram i szok............widze miska co trzyma helowe serucho:-):tak: to byl kurier przepraszal ze tak pozno ale maja ostry kociol.oprocz tego byla tam jeszcze roza z cekinka i czekoladki.ale sie ucieszylam jak dziecko.pozdrawiam
 
PINKA25 u mnie z tego co sie teraz dzieje to zapowiada sie zycie jako single mum:-(smutne ale prawdziwe, wiele par tak konczy jak jedna strona nie widzi nic tylko prace... a ja juz dalej nie chce sie tak meczyc, mam dosc bo ile mozna...
tymbardziej tutaj gdzie juz w ogole jest sie samemu, bez rodziny:-:)-(
ale nie psuje humoru walentynkowego, takie zycie, ludzie maja wiecej cierpienia, chocby rodzice malej Majeczki
[*] a ja nie zostane ani pierwsza ani ostatnia samotna mamusia:tak::tak::tak: tymbardziej ze mam mojego skarbeczka!!!
A ciacho to Ci naprawde rewelacyjne wyszlo!!! swietnie wyglada, jak kupne:-D:-D
 
martuchaa-kurcze ale głupio palnełam ja sobia zazartwoałam a widze ze to powazna sprawa nie chciałm ci zrobic przykrosci myslałam ze twój "m" poprostu zapomina o takich sprawach kurcze nie wiem co powiedziec,bie nawidze takich facetów brrrrrrr:-):-)
 
reklama
Czesc laski!a nie mowilam...ja mu kupilam bombonierke w kasztalcie serduszka o on zdziwiony :"z jakiej to okazji?" :wściekła/y: nawet jak potem szedl do sklepu to musialam go namawiac zeby jakies winko kupil:-(..co prawda bylo "co nieco"wieczorkiem ale to nie to...jestem strasznie rozczarowana,z reszta tak jak w zeszlym roku...nie wiem po co robilam sobie nadzieje,ze bedzie pamietal....ale juz nie smece i zmykam doprowadzic sie do porzadku bo zaraz kolezanka ze swoja mala niunia przychodzi...moze pozniej cos napisze
 
Do góry