reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Hej babeczki,
jeju nie zagladalam tutaj wieki, jakos wogole ostatnio mam zaleglosci komutreowe, wybaczcie wiec!Mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamietacie:-)WIdze ze ten watek kwittnie i wiele nowych mamus dolaczylo, witajcie wiec wszystkie!Wielka buzka dla was i waszych pociech!
U na sok misio rosnie, coraz wiecej mowi i tyle nowych rzecyz sie uczy w szybkim tempie, jestesm w wielkim szoku ze tak lapie pieknie wszystko!
Postaram sie czesciej tu zagladac!
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!
 
reklama
alez cichooooooooooo :-)

Justynko - bardzo ci zazdroszcze moze nie tej przeprowadzki samej w sobie (bo to tyle pracy ) ale ogolnie nowego miejsca zamieszkania :-)

Buziaczku - wkej pare foteczek

a oto moja malutka
 
Witam wszystkich ale tu cichutko ostatnio.ja tylko na chwile bo bardzo bola mnie plecy.od soboty nic nie robie tylko leze albo siedze w fotelu.
Pozdrawiam wszystkich i zmykam.Pa
 
Czesc Dziewczyny :-)
Jestem przyszla mamusia z grudnioweczek:tak: i mam pytanko dotyczace szpitala i porodu. Chcialabym sie dowiedziec co potrzebuje do szpitala? I jak to jest z pobytem w nim?
Wielkie dzieki za pomoc :tak:
 
witam kobietki:-)
Oststnio nic nie pisalam,ale widze,ze nie ja jedna jakis zastuj mamy na bb,kazdy zbiegany:baffled::rofl2::-p
U nas jakos leci,Natalka od zeszlego tygodnia nie jest soba,ma problemy z spaniem,ostatnio zrobil jej sie zajad z kaciku ust,teraz doszla biegunka.Wczoraj trzymala sie za brzuszek i plakusiala cala spieta:-(wiec jak wrociclimy do domu dostala smekte,nasmarowalam ja kremami bo cala odparzona jest:sorry2::zawstydzona/y:Moze od Georga,sie zarazila(chlopczyk ktorym sie zajmujemy)
Jestem zmeczona........mysleniem co jest przyczyna........
Bylam z nia na fajerwerkach,przygadala sie z zdziwiona mina,wielkie oczy robila i czasmi krzyknela wow,ale po przyjsciu do domu zasnac sama nie chciala:no:i tak bylo przed wczoraj i wczoraj:sorry2:najgorsze jest to,ze ona nie placze tylko krzyczy,przy tym ani jendej lzy nie uroni:no:bOJE SIE ,ZE ZAPOMIN JAK TO JEST SAMEJ ZASYPIAC i przywrocic nocne zasypianie do normy bedzie ciezko:-(

ale juz nie marudze,dzis sloneczko swieci,zaraz ruszamy na gimnastyke


izka zycze aby bol szybko minol,czy to od karmienia,masaz niech maz zrobi.Oby szybko przeszlo:tak:

mala-gorzatak twoja perelka jest kochanutka,maly szkrabek.

justyna,podziwiam przeprowadzac sie taki kawal drogi,na pewno nie jest to latwe....

katarzyna_s jak po spotkaniu i plywaniu???

Izusia jak widzisz nie jestes jedyna,na bark czasu wiekszosc z nas narzekac,ale piszcie laski bo bb umiera:rofl2:

milego dnia laski
 
Mam do Was ogromna prosbe!

Czy ktoras z Was wysylala kiedykolwiek pieniadze z konta hsbc na konto polskie? Jesli tak to czy mozecie mi wytlumaczyc jak to sie robi?
 
witajcie:-), ja tez zalatana, jak zresztą wszyscy ostatnio, forum juz prawie świeci pustkami:rofl2:
U nas bez zmian, czyli chyba dobrze :happy:, pogoda jak narazie dopisuje z czego się bardzo cieszę. Ja dopiero teraz kawkę piję, bo mała nie chciała isc spac i rozrabiała:-p, ostatnio nawet na sekunde nie mozna jej spuscic z oka , bo od razu coś psoci, najbardziej lubi wyciągać moje ubrania z szafek i potem woła mama mama zebym jej ubrała i biegnie do lusterka żeby się poprzeglądać:laugh2: taka z niej strojnisia:rofl2:


Maxin nie przejmuj się zachowaniem Natalki, pewnie niedługo wszystko wróci do normy i znowu będzie pieknie zasypiała, u nas tak czasem jest, że cos się małej poprzestawia,, a to się kąpać nie chce albo do wózeczka albo w nocy się często budzi i spi z nami, ale zazwyczaj trwa to pare dni a potem wszystko jest juz ok:tak:, może się po prostu czegoś przestraszyła i teraz sama się boi zasypiać:confused:


Harsharani moja znajoma wysyłała pieniądze z HSBC do PL, po prostu poszła do banku i dała numer na który chciała przesłać i wszystkie dane tego konta i poprosiła o przelanie, kosztowało ją to około 20f

Belka witaj:-) o ile dobrze kojarzę to jest juz gdzieś wątek na temat co wziąć do szpitala i na temat porodu w Anglii, więc moze poszukaj:tak:, bo duzo by pisać na ten temat;-)


Izka zdrówka życzę:tak:

Mala-gorzatka prześliczną masz córeczkę:-)


ojej moja malutka juz wstała:rofl2:, no to długo nie pospała:-D pozdrawiam
 
Witam...po dlugiej nieobecnosci. :-):-D
Jako mezatka , z nowym nazwiskiem:rofl2: hihih
Widze ze ogolna cisza powstala na naszym watku ? uuu co sie dzieje ,co?
Ja dopiero dzis znalazlam chwilke, bo ciagle mielismy gosci,wczoraj rano odwiezlismy moich rodzicow - jak zwykle sie poplakalam ale mamy si spotkac w styczniu.takze niedlugo...
SLUB i WESELE sie jak najbardziej udalo. Moze bylo kilka drobnych spraw ktore inaczej sobie wymyslilam ale i tak sie ciesze...:sorry2::tak:;-)
Gosci bylo 21 osob , 4 anglikow nie przyszlo.
W urzedzie stanu cywilnego bylismy o 10-35 , 5 minut sie spoznlismy :-Dhehehe tak sie wszyscy wybieralismy...hihihi az goscie na nas czekali po urzedem ....heheheh
Podczas przysiegi malzenskiej nogi pod stolem mi chodzily jakbym dostala padaczki, slowa nie moglam wyowiedziec glos mi sie lamal....Moj sie tak zestresowal ze skladajac przysiege patrzyl na urzedniczke nie na mnie , skupil sie na tym co Ona mowi by sienie pomylic.:laugh2::laugh2::laugh2::szok::-D
Jak wyszlismy poplakalam sie jak rodzice skladali nam zyczenia.
Blaneczka byla grzeczna , ale jak bylo pytanie czy chce mojego za meza , Blanka w pisk - wszyscy sie smiali na sali :-D:-D:-Ddoslownie.
Dzis ogarniam domek i wszystko waca do normy...uuuu ale minelo a tak fajnie bylo tyle ludzi.

I znow sama zostalam,rodzina wyjechala ...:-(ale sa zdjecia :-) NOI MAZ, i wlasna rodzina!!!!:-D

Dziekuje jeszcze raz za zyczenia a teraz kilka fotek ze slubu , prosze obiecane:rofl2::rofl2: nie smiac sie :-):-p
 
reklama
Do góry