reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam Mamusie!
Wczoraj wieczorkiem miałam zajrzeć do Was ale wzięłam się za robote :-D. Wczoraj od rana spacery i zakupy spożywczych rzeczy. Popołudniu spacerek z sąsiadkami i kawka miłej kawiarence :-), miły relaks, tym bardziej że pogoda dopisywała. Wieczorem jak mały zasnął wzięłam się jak szalona- najpierw obiad ( mój przyjeżdża bardzo późno więc gotuje wieczorkiem :-D:-p), zaraz po tym wstawiłam ryż na gołąbki a między czasie pranie i prasowanie :-D, oszalałam, miałam zrobić tylko farsz ale kapusta poszła w ruch :-p:szok:. Padłam, M był przed północą :-(, ale posiedzieliśmy chwile razem i dopiero spanko. A teraz za to mam wolne :-):-D:-), gołąbki już podsmażone i się duszą, Bąbel drzemie wiec mogę co nieco nadrobić:tak:, a później oczywiście spacerek, pogoda super.

Mała gorzedka jak skarbek po szczepionce? A jak mężuś?
Katarzyna s niestety nie fajnie poszło im na turnieju , tym razem przegrali :-p, ale mieli przy tym dużo śmiechy, w przeciwnej drużynie była kobitka i ogrywała wszystkich :-D. Ach baba ich ogrywała, ciekawe jak ich męskie ego :-D.
Maxin ciesze się że lepiej się czujesz, faktycznie jak będziesz w pl to warto iść się u nas przebadać.
Izka0401 ciesz się że nie jest jeszcze pulpecik, bo później to rączki odpadną :-D:-D:-D, żartuje bo wraz z ich wagą rośnie nasza siła :tak::szok:.
Mumiaczek witamy, fotki urocze, ciekawe zdjęcie sobie zrobiłaś - prześliczne, a dzieciaczki słodkie, ślicznie razem wyszły.
 
reklama
BUZIACZKU !!!!!!!!
W tej uroczystej chwili,
gdy słowo "TAK" oznacza
zwycięstwo miłości,
przyjmijcie życzenia szczere:
szczęścia, zdrowia, radości.
Niech uśmiech waszych dzieci
pochodnią wesela świeci.
Dobroć, mądrość
niech czynem kieruje,
a harmonii współżycia
nigdy nie brakuje.
1841_mty_slub.jpg
 
Mumiaczek witamy na forum, zagladaj, zagladaj napewno sie zadomowisz, laseczki sa bardzo fajne i pomocne takze nie bedziesz miala problemow zeby sie wdrozyc. Dzieciaczki śliczne, ty tez bardzo ładna babeczka.
Pozdrowionka.
 
Buziaczek1626 :

Niech słońce roztacza swój blask nad Wami w tym niezwykłym dniu i przez wszystkie dni Waszego życia. Niech weselne dzwony bija donośnie i radosnym echem brzmią w Waszych sercach na zawsze.

 
BUZIACZKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA !!!!!!!!

"Z Bożej woli połączeni węzłem, co dwoje serc tych splata, żyjcie szczęśliwie tu na ziemi, niech Wam w miłości płyną lata, niech miłość, dobroć oraz ufność, która dziś w sercach Waszych gości, wraz z Bożą łaską i pomocą da Wam moc szczęścia i radości."
 
BUZIACZKU!!!
W TYM SZCZEGÓLNYM DNIU ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA, OBYŚCIE BYLI ZAWSZE DLA SIEBIE WSPARCIEM, OBDARZALI SIĘ CZUŁOŚCIĄ I MIŁOŚCIĄ I CIESZYLI SIĘ SWOIM NAJWIĘKSZYM SKARBEM-CÓRECZKĄ!!!!
STO LAT MŁODEJ PARZE!!!!!!!!!

Witam Was mamusie, i te stare i te nowe. Nie mam czasu na pisanie, wiec przylecialam sie tylko przywitac i zyczyc milego weekendu. Buziaki
 
My niedawno wrocilysmy ze spacerku, niunia teraz spi a ja z nalesnikiem w "reku" wpadam tu na chwilke :-) a tu cichutko.... ojej :szok:


BUZIACZKU

SZCZESLIWEJ DROGI JUZ CZAS !!!!

Mamuska - w dzien szczepienia Nastka byla gadatliwa niemilosiernie. Mnie juz zasychalo w gardle a ona gu i gu :-) Dzien po...spala caly czas. Troszke mnie martwila ta sennosc ale to bylo dzialanie uboczne szcepionki na pneumokoki. Budzilam ja na pieluszke i butle;-)a dzis juz jest Ok. Ogolbnie szczepionke zniosla dobrze - nie marudzila, nie miala goraczki. A facecik - troszke sie poprawil.



 
reklama
Czesc mamuski!!!
cichutko tu jakos:baffled::-(
Bylismy dzis cala rodzinka na narmalnym basenie i mala miala ogromna radoche i sie pluskala jak szalona!!!:-D:-D:-DAle troche chyba za dlugo bylismy i jak tylko sie ubralismy i wsadzilam JA do wozeczka to od arzu zasnela i spi do teraz:szok::szok::szok:od godziny 15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok:nawet obiad ominela i postanowiam,ze poczekam do 17:30 i najwyzej dam Jej mleczko przez sen:tak::tak::tak:;-)

Jutro przychodzi do mnie fryzjerka bo mam dosyc tych wlosow w kitek zwiazanych:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Moj M caly czas mowi ze mam zapuscic ale jak pytam w co sie uczesac to mowi ze mam spiac!!!!!!!!!!:wściekła/y:faceci:wściekła/y::wściekła/y::no::no:
no i zetne sobie na krotko i bedzie ok:-):-):-)
dobra,lece,glowa mi dzis peka od rana samego!!!!!!!!!!!!!!!
milego weekendu!!!papa
 
Do góry