reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witam
miłam jakieś problemy z BB , nie mogłam otworzyć "opd" :wściekła/y:... ale już się udało :-)
Dobrze że mój to łasuszek i zawsze robie zapasy słodyczy, wczoraj zapomniałam o dzieciaczkach :-p:sorry:, ale słodkości były :tak:. Teraz znów do sklepu zrobić zapasy :-D. Dzisiaj zrobiliśmy małą sesje Krystiankowi w wanience, jak on mocno już chlapie i na około wanienki jest potop :szok::-D.
A dzisiaj ja siedze sama w domku, kochanie moje pojechało na turniej w lotki-darty, no cóż ja mam dyskoteki a on turnieje :tak:. Załącze sobie jakiś film i położe się, bo jak wróci to z godz zejdzie nam na opowieściach jak tam było. Przyjęło się u nas że czekamy na siebie i opowiadamy na gorąco co się działo :-D

Witam wszystkie nowe mamuśki i przyszłe mamuśki :-D

Gosiaczek27 Bąbelek miał robione w szpitalu 2 dni po porodzie,ur. się w niedziele w poniedziałek mieli jakieś święto więc wszyscy przyszli do nas dopiero we wtorek.W sumie to się teraz ciesze bo niektóre tak jak i Ty czękają na to badanie. Ich trzeba pogonić. I nie zamartwiaj się:tak:

Uciekam, poprzeglądam płytki z filmami i obejrze cosik :-D

Kolorowych snów
 

Załączniki

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    63,5 KB · Wyświetleń: 16
reklama
Maggusia to dziwne, ze nie przyszedł wam ten czek, nam przyszedł po okolo 4 miesiącach od urodzenia Karolisi i poszlismy z nim do banku, wypełnić aplikację, nie trzeba wpłacać pieniędzy co miesiąc na to konto, teraz jak juz macie załozone to chyba nie da się go zmienić

Gosiaczek gratuluję córeczki:tak:, nasza mała miała robione badanie na drugi dzień po urodzeniu, jeszcze w szpitalu, myślę, że powinnaś iść z nią do lekarza i powiedzieć o tym co zauważyłaś, bo lepiej sprawdzić czy wszytsko jest w porządku, po co się nieporzebnie zamartwiać :happy:

Mala-gorzatka no to dzielna jesteś, ja się oczywiście poryczałam jak mała miała pierwszą szczepionkę:-p


Maxin jak się czujesz, mam nadzieje, że ze zdrówkiem wszystko ok, coś rzadko ostatnio się pojawiasz :confused:

Mamuśka słodziutkiego masz synka, fajne ma włoski:-D

Gabids mi bardzo wypadały włosy:tak:, stosowałam szampon ale nie pamiętam jak się nazywał, kupiłam go w PL

pozdrawiam :rofl2:
 
Maggusia - jeśli chodzi o Child Trust Fund to po prostu dostaliśmy pewnego dnia 2 listy - jeden z ulotką informacyjną, a drugi z talonem na 250 f na założenie takiego konta w odpowiedniej instytucji. Też początkowo nie mogliśmy odkładać (było to zaraz po przyjeździe) ale teraz możemy choć drobną kwotę i dlatego się tym interesujemy. Może zapytam dziewczyny w pracy - one mają małe dzieci to powinny być w temacie.

Gabi - mi też wypadały włosy garściami po porodzie, ale nic z tym szczerze móiąc nie robiłam. Po prostu kup sobie jakieś pigułki na wzmocnienie.

Mała-gorzatka - to ulga, że szczepienia już za Wami. Cieszę się, że maleńka dobrze to znosi. (ja tak jak Agnes - ryczałam jak bóbr razem z małą na pierwszych szczepieniach... )

Gosiaczek - o matko!!! Aż 4 dni???!!! Dlaczego tak długo??? Toś się biedna nacierpiała! Gorąco współczuję! Co do słuchu to niestety nie poradzę, bo rodziłąm w Polsce i badania mieliśmy jeszcze w szpitalu. Nie wiem jak jest tutaj. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i Twoje obawy okażą się niesłuszne.
 
Czesc wszystkim!!!!
Moje malenstwo zasnelo juz jakis czas temu, a ja skonczylam robic obiadzik dla M.teraz tylko musze ujarzmic sterte prania i prasowania:-:)szok::no:mam wrazenie ze to syzyfowa praca!nie zdaze poprasowac a juz cos schnie nowego i kosz z brudami pelen!!!!:no::no::szok:
Wlacze sobie uklochany serial 'Przyjaciele' to milo sie bedzie prasowalo:-D

Mamuska - fotka super!!!Sliczne oczka ma Twoj babelek!!!to zawsze cos nowego sie u Was dzieje:tak:.Mam nadzieje,ze dobrze Twojemu M na turnieju pojdzie:-):tak:

Gosiaczek27 - witam serdecznie!My sie jeszcze nie znamy;-)Moja mala miala test w szpitalu i pozniej HV Jej jeszcze sprawdzala uszka,wiec moze sie upomnij o to badanie bo oni straszny balagan maja i moze po prostu zapomnieli:wściekła/y::no:

Gabids - oj,ja mialam oooookropny problem z wlosami:no::no::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:byly wszedzie!i po nocy moglam tonami zgarniac wlosy,ktore przez sen wypadly i zostawaly na przescieradle i poscieli:wściekła/y::wściekła/y:juz nie wspominam o przysznicach:crazy::wściekła/y::eek:Ale zaczelam lykac skrzyp polny(kupilam w polskiej aptece w londynie,przez internet) i uzywalam szampony przeciwko wypadaniu wlosow:tak::tak:ale najlepsze efekty dal mi PANTENE PRO-V RESTORATIVES BREAKAGE DEFENCE!!!jest super!w kazdej drogerii tu dostaniesz,dosc nowa seria.POLECAM GORACO!!!Wlosy naprawde zostraja na glowie!!!:tak::tak::tak::tak::tak:

Wisienka - witaj!i zagladaj czesto!gdzie mieszkasz dokladnie?

Anya24 - zazdroszcze tak dalekiej podrozy!na pewno bylo pieknie!!!ale ciezko wrocic do normalnosci,he?aktywny tryb zycia prowadzisz z tego co czytam:tak::tak:mam nadzieje,ze bedziesz teraz czesto pisac to sie lepiej poznamy:tak:;-):-)

Maxin - dostalas juz wyniki jak z serduchem?nadal masz klopoty czy przeszlo calkowicie?

Maja - gdzie sie podziewasz?!jak Martusia przesliczna?zdrowa?jak przeprowadzka?juz spakowani calkiem?

ide do roboty:-pMILEJ NOCKI!!!!
 
Dziewczyny bardzo dziekuje za odpowiedzi:tak:
Jutro podjade z nia do szpitala.W najgorszym wypadku zrobia ten test 16 listopada bo mamy wizyte w szpitalu.GP i polska pediatra wykryli lekkie szmery w serduszku Amelki,kazali sie nie martwic ale na wszelki wypadek dostalam skierowanie na usg serduszka.
Porod mialam tragiczny:hmm:mialam juz regularne skurcze co 3-4 min ale nie mialam rozwarcia i ciagle odsylali nas do domu.Bylam zalamana:-(W 3 dobie maz juz wezwal pogotowie ktore po ogledzinach zawiozlo mnie do szpitala.Polozna stwierdzila ze sa 4 cm i ze zostaje.Myslalam ze ja ucaluje,juz wtedy bylo mi wszystko jedno bo wiedzialam ze jestem pod opieka.Twierdzila ze urodze raz,dwa bo skurcze byly bardzo bolesne i coraz czestsze.Po 4 h kolejne badanie i inna polozna stwierdza ze ta poprzednia sie pomylila bo rozwarcia nie ma i ja powinnam wrocic do domu:szok::-:)szok:z laska zaprowadzili mnie jednak na oddzial.Tam w nocy chodzilam po czworakach z bolu.Chowalam sie w wc bo tam moglam plakac z bolu nikogo nie budzac.Polozna zaprowadzila mnie do lazienki i nalala wrzatku do wanny.Na poczatku bylo dobrze ale po 5 min myslalam ze umieram:-(to wszystko dzialo sie w nocy z srody na czwartek a urodzilam dopiero w nocy z czwartku na piatek.
Kurcze sorki ze tak sie rozpisalam! chyba nie ochrzania mnie za to ze w skrucie opisalam porod tutaj:sorry:

A to moje male szczescie:-)
 
Hej laski ostatnio jakos tak humoru nie amm aby pisac,wiec tylko czytam,z paru dni nazieralao sie do czytania,a odpowiedziec ciezko kazdej;-):-)

Gabids ja rowniez mialm problemy,wypadaaly nie swiecily sie byla slabe,ajka znajde odzywke z ziol to napisze bardzo pomaga wzmocin wlosy.

Anya kupe czasu cie nie bylo,ciesze sie ze o nas pamietasz i zagladasz oby czesciej pokaz przystojniaka Josha,pienke wakacjie soebie zrobiliscie i jakie klimaty,zyci nie umierac.Super sie ciesze,ze wypad byl udany i kazdy zadowolonyLASKA MOZE PRZYJKECHALI BYSCIE NA MIKOLAJI DO LONDKA 9 GRUDNIA,MACIE TYLKO 2H DROGI WIEC MOZE DACIE SIE NAMOWIC???

KATARZYNA(JAK TWOJA KRTAN,MIGDALY?,JA PRZYJCIL TEZ UWIELBIAM,MOGE OGLADAC NON STO,HEHE) ,AGNES DZIEKI ZE PYTACIE I PAMIETACIE,MILO MI,na razie bez zmian czasmi bolo czasami nie,wyniki moze i sa ale nie miala kiedy dzwonic,zaesze mi uciekac,jak by bylo cos nie tak pewnie by dzwonili.Mama mowila,ze moze to przez moja tarczyce,podobno mam gesia skorke na szyji,choic ja nie wiedze:baffled::rofl2: ale moze jest niedoleczona,wiec na swieta ide sie zbadac w pl:tak:

mamausia syncio uroczy;-):-)

gosieczek widze nie nie byla jedynka,ktorej niec o tym badaniu nie mowili:wściekła/y::no: sprawdza,mala np z jej uszkiem zadzwon grzechotka jak sie odwroci w ta strone to dobrze,potem moze szepnij jak zereaguje to +,wydawany dziewk mozesz oddalac.a o badnie laska walcz.Ciezki porod mialas:nerd::crazy:Ale juz a toba i krusznka jest z wami,sliczne imiem.wOGOLE BARDZO DO CIEBIE PODOBNA

mala-gorzatka,my mamy bardziej przezywamy te szczepienia,ale nuie martw sie ona nie bedzie pamietac,aby rob jej przed kazdym szczepienie masarz uda i powinno pomoc,buzka dla malej.A z facetem pogadaj tak szczerze,powiedz,ze mu nie zabraniasz siedziec,ale bylo by milo jak by pare godzin rowniez i wam posiecil wieczorem,daj mu do zrozumienia tak doslownie ze ci go brakuje nie czujesz sie wspierana itp;-)oby zrobilo sie gorecej;-)

izka chlop dab ci rosnie,brawo:tak: paszport jest,wszytsko wiedz bardzo gladko poszlo;-)

maggusia i jak noc z mezem,pewnie upojna i romantyczna,jak szkrabeks ie czuje,zadowolony ze tat jest:tak::-)


sorki,ze nie odpisze kazdej,ale jakos dzis nie mam sily,rozmyslam ,w koncu to dzien zmarlych i tak mnie naszlo:sorry::-:)zawstydzona/y:

zapalan wiec swieczke dla tych co odeszli
(*)(*)(*)​

spokojnej nocy dobranoc
 
witam :-D:-)
cisza jak nie wiem .. hehe
chyba wszystkie zyjecie moim slubem:laugh2::rofl2::-p u nas wszystko OK

ja na momencik bo nie mam czasu na nic, dzis mega sprzatanie dom do gory nogami stanol jak sie wzielammm:-Dto zaden kurz sie umknol.
u nas juz prawie wszysto gotowe, tylko jutro moj do fryzjera odebrac kwiaty, bukiety, i przywiesc rodzicow i reszte gosci ,musze dokupic kilka szczegolow do tortu i cala dekoracje okolo 100balonow :rofl2::rofl2:i dla Blanki na raczke najladniejszy:-p;-):tak: hehehe hihihi wszyscy zyjemy juz sobota, moj nie spi nie jje i ma wysokie cisnienie:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:hihihi sercemu kolacze a mi sie trzesa rece , ale jazzzzzda co :szok::szok::eek::eek::eek::-D:-D
wczoraj bylam u manikiurzystki :tak: jestem zadowolona...szczesliwa:tak:strasznie, podekscytowana, zestresowana,podniecona, i boje sie aaaaaaaaaaaaaa...wogule to humor zmienia mi sie z chwili na chwile :confused2::no::crazy: hihihihihi bukiet moj mi sie strasznie podoba z diamencikami i roznymi koralikami:happy::-):tak: piekny wybralam ale cena tez odpowiednia:baffled::nerd: hehe a co tam raz sie bierze slub na cale zycie . musi byc jak w bajce ...a tyle kasy na to idzie :szok::szok::szok: olaaaa boga :sorry::cool2::unsure:ale juz sie nie moge doczekac efektu koncowego.....:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
napewno we wtorek lub w poniedzialek w nocy wkleje zdjecia ;-):tak::-) obiecane wiec oczekujcie...jejcia ale mna targaja emocjeee a to jeszcze tylko jutrooo:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

ok pozdrawiam ....bo nudze:-p:sorry:
odezwe sie juz w nowym stanie jako mezatka
 
Witam wszystkich z rana.Ojej ale dziś pogoda pochmurna.jeden dzień ładny a na drugi dzień pada.

Buziaczku no to stres jest ja to chodziłam jak bomba. dopiero mi przeszło jak zatańczyłam pierwszy taniec.
a to dla Was:
W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia Waszego ślubu dla serca i szczęścia chcemy złożyc Wam życzenia niezmiennego powodzenia, jak ogień gorącej miłości, co dotrwa do późnej starości, wyjścia z każdej sytuacji i pozytywnych wibracji.
 
Oczywiście musiało mi sie wyłączyć BB.normalka

Buziaczku a to jeszcze dla ciebie




Maxin czyżby dopadał cie jesienna chandra.
A ja wczoraj też chodziłam zamyślona. Ja pierwszy raz w życiu nie byłam na cmentarzu 1 listopada.Pewnie dla tego.
Życze wiec Ci dużo radości i usmiechu.

Mamuśka fajniutki ten twój synus już taki bobasek.Mój Natan to jeszcze taki chudziutki i nie moge sie doczekac aż bedzie taki pulchniutki i stabilny.
 
reklama
ojejku,ale tu cisza dzis..:szok::szok:
ja tez na momencik tylko,mala cos sie mi wierci i musialam ja przeniesc do salonu na kanape i dopiero zasnela:no::no:
buziaczek cosik dla Ciebie i Twojego Meza:

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość obowiązek i wzniosłe ideały.... Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele - na całe życie włożona w kościele...
 

Załączniki

  • bubble4.gif
    bubble4.gif
    16,5 KB · Wyświetleń: 14
Do góry