reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Czesc kobietki...

Oj tak.Zdecydownie cos jest w powietrzu, bo humor i ja dzis mialam nie za tegi.Chociaz z samego rana moja corcia poprawila mi go znakomicie.Opwiem Wam ta historie, bo sma malo nie peklam ze smiechu...

Rano jak Julcia wstala zaczelam ja ubierac, ale zalozylam jej bluzeczke i oczywiscie, jak to moja corcia, zaczela latac tylko w samej koszulce z gola pupa po mieszkaniu.Ale pomyslalam sobie, ze poskladam tylko jej pizamki i skoncze ja ubierac.Nie zdazylam sie obejrzec a ona wylala na podloge caly nocnik ze swoimi siuskami (bo Julcia juz robi w nocnik) No nic.Poszlam po papier zeby wytrzec, a ona lata caly czas z tym golym tylkiem po domu.Poscieralam, pozmywalam patrze, a tu moja niuska stanela obok mnie i sika na podloge.Dobra zmylam i to i omyslalam sobie, ze pewnie chce kupke(bo wczesniej wydoila cala butle kaszy) i ze zaraz ja posadze na nocnik jak tylko wyrzuce ten mokry papier.Wiec poszlam do lazienki, a Julka w tym czasie poszla w kat majstrowac cos w kontakcie (to u niej normalne :) elektryk z niej wyrosnie czy co?) Wiec dre sie do nie z lazienki, zeby wylazla z tego kata, ale cisza, zero reakcji.Nagle leci do mnie i krzyczy uuu uuu uuu, bierze mnie za reke i prowadzi.Wiec ide.Prowadzi mnie do tego kata, a ja patrze, a tam lezy jakis brazowy klebek czegos!!!Mysle sobie kurcze skad ona wyciagnela taki gałgan brazowy???Podchodze blizej a ona poprostu zrobila w kaciku kupke na dywan i juz :D Malo sie nie poplakalam ze smiechu!!!Nie wiem jakim cudem ona w to nie wdepnela i nie sprawdzila raczkami co tez to takiego wyszlo jej z pupci.W kazdym badz razie humor mi sie od razu poprawil :)
I taka wlasnie jest moja coreczka.Istny aniolek hehehe....

Kochane klade sie juz spac.Mam nadzieje, ze jutro pogoda bedzie lepsza i nastroje tez nam sie poprawia.Czego zycze Wam i sobie :)

Dobrej nocki.Buziaki.Pa.
 
maxin78 pisze:
Hej dziewczyny w ten wekendowa sobote,Ja dzis spalam do 11.00,jak milo sie wyspac,ale poszlam do lozka ok 3.30 rano bo ogladalam piec odcinkow "GOTOWE NA WSZYSTKO" (Desperate Housewives) WKRECIL MNIE TEN FILM ;D

cze :)

dziewczynki a na jakim programi puszczaja ten filmik... slyszalam o nim od pary osob i chcialam sobie obejrzec cos 1 odcinek... ale nie mogkam sie doszukac "gdzie i o ktorej"???
 
czesc dziewczyny! mniejmy nadzieje ta niedziela bedzie weselsza (pomimo chmur jak co rano!) niz wczorajszy dzien !! ja juz wstalam w lepszym humorze czego i Wam serdecznie zycze!!

leedsana - Desperate Housewives - Channel 4 - Wed Jan 18 10:00 PM

ivonko - uwazaj zeby Julci sie nie spodobala ta zabawa!! ;) a swoja droga to wczesnie chyba zaczela robic w nocniczek, zuch dziewczyna! :) dlugo nad tym "pracowalyscie"?? :)

maxin - to juz postanowione ze bedzie Natalka? ladne imie, ma duzo zdrobien i to mi sie tez podoba, ja mam kolezanke Natalie i wolamy ja Natka!

 
No ja nie wiem jak Wasze humorki, ale ja swojego jeszcze nie potrafie okreslic, bo dopiero co wstalam i nic nie zdazylo go popsuc ani poprawic. A wiec humor OBOJETNY :-) Czas sie ubrac i wybrac na spacer, bo czuje sie jakbym dwa dni z lozka nie wstawala. Wczorajszej nocy moja kochana mamusia spala w pokoju z Joshem, wiec moglam pozwolic sobie na wydluzony sen! I pomyslec, ze ona zostaje tylko do soboty. Och jak mi przykro... :(

lwica- Ty zaczelas sie cieszyc przyjazdem mamy, a ja juz mysle o pozegnaniu z moja :(

Ivonek- udana masz coreczke. Taka sytuacja tez wywolalaby usmiech na mojej twarzy, ale miejmy nadzieje, ze nie bedzie chciala czesto rozsmieszac w ten sposob mamy, bo stanie sie to juz pozniej malo zabawne :-)
 
Ojoj widze, ze jakis zastoj dzisiaj... od mojego ostatniego posta jeszcze nikt sie nie pojawil na forum. Wierze, ze maxin - nocny marek jeszcze zdazy tu zajrzec wieczorkiem :-) No i wszystkie inne kobietki, ktore cierpia na bezsennosc :-)

Josh stal sie prawdziwym glodomorkiem, apetyt szczegolnie mu dopisuje po spacerku- gdy wrocilismy po niemal dwugodzinnym spacerze- wypil az 210ml mleczka. To nawet ja w ciazy nie mialam takiego apetytu :-) Kawal chlopa z niego sie robi :-)
 
Pozdrowienia z Polski


wpadlam tylko na chwilke ale obiecuje po powrocie nadrobic zaleglosci,jutro wybieram sie do lekarza wiec moze wieczorkiem uda mi sie cos skrobnac

jeszcze raz pozdrawiam
 
Anya masz racjie nie moglam sie powstrzymac aby tu nie zajrzec ;D Synus je to dobrze,po takim sapcerku nad morzem wspaniale sie spi.Mowisz,ze mamcia juz w sobote cie opuszcza,ale zleciala.Wiec ostatnie dni na pewno spedzicie aktywnie,aby sie soba nacieszyc.A masz moze rodzenstwo,w ogole z jakiego miasta pochodzisz w karaju???
Dorcia ja rozniez pozdrawiam,cos malo tu zagladasz jak twoje plany co do wyjazdu????

Ja dzis caly dzien spedzial z mezem na szukania wszelkiego rodzaju Benefitow i zastanawiamy sie od czego najpierw zaczac,chcemy postarc sie o Counsil tax Benefit,potem Child Benefit,Maternity Grant oczywiscie Maternity Allowance dostane juz od kwietnia, wszystko nalezy dograc bo sa czasowe ograniczenia do kiedy mozna je zlozyc ::)Z humorkiem troche lepiej.
Ukiekam spac,bo pozno sie robi i oczka od ekranu juz bola ;)
Zycze mile nocki i pozdrawiam ;)
 
reklama
CZesc Dziewczynki :)

JAkos pusto dzis na naszym forum.Ale to pewnie tak przy niedzieli.Mezowie w domku to i czasu na pisanie nie ma ;)
JA tez juz zaraz uciekam spac.Zajrzalam tylko na chwilke co slychac?
Anya niezly ma apetyt ten twoj maly brzdac :) ale to dobrze.Niech je duzo to bedzie silny i zdrowy.A jak z jego humorkami?Poprawilo sie cos?JAka szkoda, ze mama juz wraca do Polski.Na pewno byla ci bardzo pomocna.Jejku ja sama pamietam, ze w pierwszych tygodniach po porodzie mama to byl istny skarb!!!Zreszta zawsze nie ma jak pomoc mamy ;) Zycz jej ode mnie szczesliwej podrozy.

Maxin kochana my juz mamy child benefit teraz staramy sie o child tax credit.Mam nadzieje,ze sie uda.Tobie tez zycze powodzenia z ta cala biurokracja i papierkowa robota, bo mase tego jest do wypelniana ::)

Dorcia a ty widze odpoczywasz w Polsce.A jak samopoczucie?Synuś jest z Toba w kraju?

MAlvina Julcie w miare wczesnie zaczelismy sadzac na nocnik.I teraz nie ma juz z tym problemu.Zdarzy sie jej nasikac w pampersa ale czasem.Kupke robi w nocnik, no poza tym gdy robi na dywan ;) hehehe zartuje, to byl pierwszy i miejmy nadzieje ostatni raz.

A co slychac u innych mamus?Leedsana jak twoj maly sie ma?A jak tam maly Tomaszek i jego mama?Lwico jak twoje samopoczucie?Mama juz przyleciala?Juz dni doslownie do wielkiego dnia :) Pewnie cieszysz sie bardzo ale i nerwy tez sa....

Kobietki sciskam Was goraco.Dobrej nocki.Buziaki.Pa



 
Do góry