reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

:no:HEJ dziewczyny troche wiecej luzu, jest to forum otwarte wiec kazdy moze wyrazac swoje zdanie. Kasiulka wyraziła swoje zdanie i jest OK, chyba o to tutaj chodzi.
Masz problem to napisz o nim - na tym polega forum, kazdy pisze co chce, do kogo chce i o czym chce, no nie ?!?!?!?:no:

:-DWIECEJ USMIECHOW PROSZE:-D

 
reklama
dla rozweselenia
41.jpg


za wasze zdrowie:-)
43.jpg
 
kobiety!!! opanujmy sie, nie po to sie tu zaglada aby sie wkurzac,w koncu forum jest po to aby sobie pomagac:tak::tak::tak:kasiulka glowa do gory!!!!kurcze jestesmy przeciez z dala od londynu i zdane tu same na siebie,rozamwiamy na watku o tym co nas boli i trapi...czasem pojawia sie temat po dziesiec razy to fakt!!! ale coz tak to juz jest nie robmy tak ze kazda przestanie pisac....po to bedzie glupie...tak wiec kasiulka nie ma co sie wkurzac poprostu jak cie cos nie interesuje to tego nie czytaj i nie odpisuj!!!!nie ma co sie denerwowac..
nie mam nic przeciwko zadawaniu pytań:no:
ale mam wiele przeciwko zadawaniu pytań czy umieszczaniu postów tutaj w Mamach z UK (wątek ogólny) skoro są osobne wątki stworzone specjalnie do określonych tematów.
poza tym mnie trapi to,że ludzie nie korzystają z wyszukiwarki, skoro zadają wkółko te same pytania. ( to po co ta wyszukiwarka?????????:confused:)
wydaje mi się,że warto by było tutaj jakiś porządek utrzymać, a nie
to jest moje zdanie
Pinka ominęłam Twój poród, MałaGorzatki zresztą też, a to dlatego,że nie mam nastroju na porodowe historie.:-p
Nie zamierzam omijać czyichś wypowiedzi:cool2: z jakiś względów typu oprzedzenie osobiste ( bo takich nie mam).
maxin świetny jest ten uśmiechnięty kot :-D
 
Witam kobietki

Wiec moja siostra urodzila o 15.45 chlopaca 3.960kg 56 cm normalnie maly slonik;-) ale niestety miala cesarke bo dzidzia sie zle ulozyla ale 10 godzin ja meczyli a co, i po raz kolejny natura udowodnila ze nie wazne czy pierwsze dziecko czy tak jak w przypadku mojej siostry 4 moga sie wydarzyc rozne rzeczy. Dzieki ze trzymalyscie kciuki.

Nie denerwujcie sie na siebie kobietki fakt Kasiulka ma tu troche racji bo skoro co jakis czas glosujemy za powstaniem nowego watku to chyba po cos, a potem i tak nikt z nich nie korzysta, poza tym pytania paszporotwe itp pojawiaja sie tak czesto a duzo szybciej byloby znalezc wiadomosci na stronie ambasady, ale to moja opinia.

Witam nowe kolezanki na forum, i ja zmykam glowa mnie strasnzie boli dzisiaj, a to pewnie dlatego ze rodzilam razem z moja siostra ;-) na odleglosc oczywiscie, pozdrawiam i do nastepnego
 
kasiulka0901 - :no::no::no:oj bunczuczne dziecie z Ciebie, chcialoby sie napisac bez komentarza, ale nie - dlaczego nie.:wściekła/y:
wyklocasz sie tutaj a wlasciwie obrazasz nas. przeczytaj uwaznie tytul watku, MAMY Z UK. cytuje. przeczytaj uwaznie pierszy Martusiowy post. Tu sie Polki mamy z UK zwierzaja, pisza o spedzonym dniu generalnie o byciu MATKA!!!!!

Czy bycie matka Ci drazni?? A bycie matka to ciaza i porod, to depresja poporodowa i ogromna milosc do dziecka milosc ktorej sie nie da opisac, ktora sie chce dzielic z calym swiatam - czy to Cie drazni???? A moze Ty taka poprostu jestes z buta!!!!!:tak:

To wlasnie tu wpisywalysmy od zawsze opisu porodow. W bardzo niesmaczny sposob o tym piszesz jak bardzo Ci sie to nie spodobalo.

Tak czasami mamy zly dzien lub poprostu cos nam nie ponosie. Moze i mnie czasem wkurza fakt ze o paszporty ciagle sie pyta. Byl taki dzien kiedy i ja o to pytalam, bo z calego serca wierzylam ze otrzymam odpowiedz i pomoc. Ale to nie powod aby byc nie grzecznym i bezpodstawnie zarzucac komus ze o czyms pisze, bo po to ten watek jest!

czasami warto sie poprostu sie usmiechnac albo w przypadku braku cierpliwosci policzyc do 3ch a jak nie pomoze to i do 100.....;-)

z wyrazami szacunku moja droga
Ewa
 
Joanna szczere gratulacje - cudnie:-)

Pinka - opis porodu wzruszajacy, kochana dzielna z Ciebie kobita ja rodzilam 29 godzin cholera moj Rocco nie chial mojego brzusia opuscic he he he:-D
Baedzo wzruszajace za kazdym razem jak sie czyta - ps nie biez sobie tak do serca tego ze ktos ma problem z wyrazaniem opini, nie wszyscy jednak potrafimy zwracac uwage w mily sposob, upsssss ;-)

Maxin - oh ten kurczacze taki smakowity kasek .....;)
 
kasiulka0901 - :no::no::no:oj bunczuczne dziecie z Ciebie, chcialoby sie napisac bez komentarza, ale nie - dlaczego nie.:wściekła/y:
A moze Ty taka poprostu jestes z buta!!!!!:tak:

z wyrazami szacunku moja droga
Ewa


Nie wykłócam się tutaj, tylko wyrażam swoją opinię.
Jeśli watek o porodach nie jest potrzebny, to po co zaostał założony?
a po drugie nie podoba mi się jak piszesz o mnie buńczuczne dziecię, a jednocześnie dodajesz z wyrazami szacunku:baffled:
i kompletnie nie rozumiem sformułaowania,że jestem z buta:confused::eek:
Kompletnie nie rozumiem, w którym momencie wg Ciebie, gdzie ja jestem zdegustowana macierzyństwem????
Ja nie mam nic do tego, że ktoś pisze o swoim dniu o swoich smutkach.. i innych.
starałam się jasno napisać o co mi chodzi.
więc albo ja pisze niezrozumiale albo ...
mniejsza o to.
skoro jeden wątek wystarczał to po co są inne??????
a propos porodów (jest osobny watek,gdzie jest zamieszczony opis między innymi mojego porodu)
I możesz komentować do woli, tylko z łaski swojej nie nazywaj mnie jak w/w poście:cool2:
 
reklama
hmmm, ale tu atmosfera miła :no:. Dziewczyny nie dajmy się zwariować, za chwilę nikt nie będzie zadawał pytań, bo się będzie bał, że ktoś go opieprzy, że nie przeczytał, że xxx stron temu była już o tym mowa, albo , ze gdzieś jest już taki wątek:sorry2:
Moje zdanie jest takie, że jeżeli kogoś drażnią te pytania to niech nie odpowiada i tyle, ja też czasem nie odpowiadam i już:-p
Pamietam jak ja tu byłam nowa i też chyba zadawałam głupie pytania:sorry2:, ale nikt się na mnie za to nie denerwował.
Koniec kropka, nie ma sensu się kłócić:cool2:
 
Do góry